Ні блокаді: в Луцьку виїхали у рейси 140 маршруток та 42 тролейбуси
Вранці 4 серпня у Луцьку на маршрути виїхало 140 маршруток та 42 тролейбуси.
Про це повідомив у фейсбуці радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.
Як зазначив Ігор Поліщук, увесь громадський транспорт міста працює в штатному режимі.
Як повідомлялося, 3 серпня під час сесії депутати міської ради відмовилися вводити в Луцьку жорсткий карантин.
Читати ще: Із бюджету Луцька виділили кошти на юридичну допомогу підприємцям, які «порушуватимуть» карантин
31 липня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за рівнем поширення коронавірусного захворювання віднесла Луцьк до «червоної» зони. І хоч згодом голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко визнав, що це рішення було помилковим, але, незважаючи на його необгрунтованість та хибність, він наполягає на його виконанні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив у фейсбуці радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.
Як зазначив Ігор Поліщук, увесь громадський транспорт міста працює в штатному режимі.
Як повідомлялося, 3 серпня під час сесії депутати міської ради відмовилися вводити в Луцьку жорсткий карантин.
Читати ще: Із бюджету Луцька виділили кошти на юридичну допомогу підприємцям, які «порушуватимуть» карантин
31 липня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за рівнем поширення коронавірусного захворювання віднесла Луцьк до «червоної» зони. І хоч згодом голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко визнав, що це рішення було помилковим, але, незважаючи на його необгрунтованість та хибність, він наполягає на його виконанні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Корсар
Показати IP
4 Серпня 2020 09:42
Погуляйко , йди на хутор метеликів ловити !
лучанка до Корсар
Показати IP
4 Серпня 2020 10:19
Всі маски на носа і їдьте. З бюджету міста не повинні сплачувати юрдопомогу. Платіть з власної кишені,якщо до такого додумались. На це є організація- безоплатна допомога в Луцьку. Проведіть більше тестування, дозволивши в приватних клініках за кошти профспілок і багатих керівників і з одного пункту Постанови Кабміну вийдемо.
Лучани
Показати IP
4 Серпня 2020 17:09
Складається враження,що Полішукові все ондно скільки людей доживе до виборів.Менше народу -менше витрат.
Водій був під кайфом: у Луцьку ВАЗ врізався у паркан
Сьогодні 20:07
Сьогодні 20:07
«Там воюю, а тут травлять наших дітей»: жителі Брища звертаються до лікарів через отруєння хімікатами
Сьогодні 19:48
Сьогодні 19:48
В Україні стануть жорсткішими правила для водіїв
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
У шпиталі помер гранатометник з Волині Юрій Більшевич
Сьогодні 19:10
Сьогодні 19:10
Лаврову не сподобалося, як Україна передала листа Путіну
Сьогодні 18:51
Сьогодні 18:51
Волинські синоптики прогнозують опади і зниження температури
Сьогодні 18:32
Сьогодні 18:32

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.