USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Ніяких котлет та радянського підходу: в Україні по-новому навчатимуть кухарів

27 Січня 2021 08:57
Міністерство освіти та науки разом з амбасадором реформи професійної освіти Євгеном Клопотенком розпочне проект зі зміни підготовки кухарів та кондитерів.

Про це повідомляє пресслужба МОН, пише УНІАН.

Як повідомляється, пілотний проєкт розпочнеться у вересні на базі двох київських училищ та триватиме кілька років.

В межах пілоту учні не тільки опанують сучасні практики, а й змінять підхід до вивчення теоретичного матеріалу. Крім того, викладачі обох закладів мають пройти підвищення кваліфікації.

«На черзі створення нової навчальної програми рівня провідних світових кулінарних шкіл. Ніяких котлет та радянського підходу до навчання», – зазначив кулінарний експерт та шеф-кухар Євген Клопотенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Юлій Цезар Показати IP 27 Січня 2021 10:06
Не смішіть мої копита. Пенсіонери не мають за що купити собі інших продуктів, крім хліба, олії, макаронів, інші теж не розкошують, а вони про кухаря Гектора задумалися.... Країна маразму.
Ігор луцький Показати IP 27 Січня 2021 10:17
А голубці теж декомунізують?
Анонім Показати IP 27 Січня 2021 10:32
Блевать уже тянет, от этой хуторской тематики, где мы повернули не там?!
Кітаєсь Показати IP 27 Січня 2021 10:41
Пора переходити на європейську їжу - жаб, корейську - собак і китайську - все, що рухається.
Анонім Показати IP 27 Січня 2021 10:41
При таких зарплатах і цінах ми скоро самі забудемо вигляд котлет та інших смачних страв які були на нашому столі колись.
скептик Показати IP 27 Січня 2021 10:48
хачу абічній чєловєчєскій катлєта за 13 капєєк. влада вже не знає як з розуму зійти. ЗАСТРЕЛЬТЕСЬ КВАСНИМ ВОГЕРКОМ !!!!!!
777 Показати IP 27 Січня 2021 11:29
Ты и котлет нормальных не видел никогда.
скептик до 777 Показати IP 27 Січня 2021 17:52
котлета по-київськи у 70-х роках біля метро "Хрещатик" - нормальна була ?
777 до скептик Показати IP 28 Січня 2021 16:46
И у золотых ворот тоже.