Німці заплатили 3 мільйони євро штрафів через порушення карантину
З квітня по жовтень 2020 року мешканці Німеччини сплатили 3 мільйони євро «карантинних» штрафів. За порушенння протиепідемічних заходів було відкрито понад 35 тисяч проваджень.
Газета Welt am Sonntag відстежувала ситуацію в 7 найбільш населених німецьких містах, пише 24 канал. Найбільше штрафів правоохоронці стягували за порушення маскового режиму під час поїздки в громадському транспорті, у закритих приміщеннях та за недотримання соціальної дистанції.
Найбільше «відзначився» Мюнхен. Там поліцейські склали 9 тисяч протоколів і стягнули понад мільйон євро штрафів.
Не менше порушували протиепідемічні заходи в Гамбурзі – у місті складено майже 11 тисяч проваджень і 998 тисяч євро штрафів.
Мешканці Франкфурта заплатили 275 тисяч євро, дюссельдорфці – 112 тисяч. У Берліні порушники заплатили загалом 120 тисяч євро. Втім в газеті додали, що в деяких регіонах дані є недоступними.
Наразі Німеччина фіксує поступове зростання нових випадків COVID-19. Канцлерка Ангела Меркель закликала громадян не розслаблятися та готуватися до другої хвилі захворювань.
На її думку, втративши пильність Німеччина ризикує згубити всі досягнення минулих карантинних заходів та завдати нового удару по економіці країни.
Загалом з початку пандемії у Німеччині підтверджено майже 300 тисяч випадків COVID-19. Від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли понад 9 тисяч інфікованих.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Газета Welt am Sonntag відстежувала ситуацію в 7 найбільш населених німецьких містах, пише 24 канал. Найбільше штрафів правоохоронці стягували за порушення маскового режиму під час поїздки в громадському транспорті, у закритих приміщеннях та за недотримання соціальної дистанції.
Найбільше «відзначився» Мюнхен. Там поліцейські склали 9 тисяч протоколів і стягнули понад мільйон євро штрафів.
Не менше порушували протиепідемічні заходи в Гамбурзі – у місті складено майже 11 тисяч проваджень і 998 тисяч євро штрафів.
Мешканці Франкфурта заплатили 275 тисяч євро, дюссельдорфці – 112 тисяч. У Берліні порушники заплатили загалом 120 тисяч євро. Втім в газеті додали, що в деяких регіонах дані є недоступними.
Наразі Німеччина фіксує поступове зростання нових випадків COVID-19. Канцлерка Ангела Меркель закликала громадян не розслаблятися та готуватися до другої хвилі захворювань.
На її думку, втративши пильність Німеччина ризикує згубити всі досягнення минулих карантинних заходів та завдати нового удару по економіці країни.
Загалом з початку пандемії у Німеччині підтверджено майже 300 тисяч випадків COVID-19. Від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померли понад 9 тисяч інфікованих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
«У мене немає чужих дітей і чужих воїнів», – волонтерка Мама Лора з Волині, яка чекає доньку та сина з фронту
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
У ліцеї на Волині відремонтують дев’ять кабінетів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45
У Луцьку на 5 років забрали права у водія, якого вдруге спіймали під кайфом
27 Червня 2026 23:17
27 Червня 2026 23:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.