Новорічні прикраси і композиції виготовлені власноруч: у селищі на Волині працювала майстерня Святого Миколая
![](/resize/450x338/r/files/news/2023/12-01/373037/a3.jpg)
Кілька днів в Іваничах працювала майстерня Святого Миколая. За цей час місцева дітвора навчилася власноруч виготовляти ялинкові й різдвяні прикраси та святкові листівки. Її в селищі відкрили вдруге. Охочих відвідати майстерки, як і торік, було чимало.
Про це повідомляє БУГ.
Майстеркласи відбувалися протягом трьох днів у приміщенні колишнього Будинку школяра. Проводили їх керівниці гуртків Центру культури і дозвілля. Групи діток формували заздалегідь за попереднім записом.
Організатори розповіли, що відкриваючи Майстерню Святого Миколая, прагнули заохотити дітей до творчості, розвантажити і зарядити новорічним настроєм. За їх словами, майстерки – це своєрідна арттерапія у такий складний і тривожний час, а заодно і веселий відпочинок.
У перший день роботи Майстерні Святого Миколая діти дружно працювали над оздобленням подарункової листівки. Кожен з них готував окремі деталі, скріплював їх клеєм, а потім розмальовував. Всі згуртовано, творчо, старанно й сумлінно працювали упродовж майже двох годин. В результаті у кожної дитини вийшла оригінальна листівка, оздоблена квітами різдвяника, яка додасть гарного настрою і позитивних емоцій на свято.Наступного дня відвідувачі Майстерні виготовляли оригінальний різдвяно-новорічний декор на стіл. Всі діти злагоджено й натхненно декорували деталі різними малярськими фарбами, витинали та оздоблювали. У вмілих і старанних рученятах звичайні нитки, картон, шишки й горіхи перетворилися на гарну і яскраву святкову річ. Хоча й довелося багато попрацювати, всі діти залишилися задоволені.29 листопада діти у творчій майстерні опанували техніку паперопластики. Вони завдяки майстриням-наставницям виготовили об’ємну сніжинку. Спочатку діти старанно підготували для сніжинки деталі, а їх потрібно було аж 16. Потім склеювали, обводили шаблони та витинали і в результаті отримали гарну святкову прикрасу.Усі три заняття пройшли в дружній і теплій атмосфері творчості, спілкування та гарного передсвяткового настрою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє БУГ.
Майстеркласи відбувалися протягом трьох днів у приміщенні колишнього Будинку школяра. Проводили їх керівниці гуртків Центру культури і дозвілля. Групи діток формували заздалегідь за попереднім записом.
Організатори розповіли, що відкриваючи Майстерню Святого Миколая, прагнули заохотити дітей до творчості, розвантажити і зарядити новорічним настроєм. За їх словами, майстерки – це своєрідна арттерапія у такий складний і тривожний час, а заодно і веселий відпочинок.
У перший день роботи Майстерні Святого Миколая діти дружно працювали над оздобленням подарункової листівки. Кожен з них готував окремі деталі, скріплював їх клеєм, а потім розмальовував. Всі згуртовано, творчо, старанно й сумлінно працювали упродовж майже двох годин. В результаті у кожної дитини вийшла оригінальна листівка, оздоблена квітами різдвяника, яка додасть гарного настрою і позитивних емоцій на свято.Наступного дня відвідувачі Майстерні виготовляли оригінальний різдвяно-новорічний декор на стіл. Всі діти злагоджено й натхненно декорували деталі різними малярськими фарбами, витинали та оздоблювали. У вмілих і старанних рученятах звичайні нитки, картон, шишки й горіхи перетворилися на гарну і яскраву святкову річ. Хоча й довелося багато попрацювати, всі діти залишилися задоволені.29 листопада діти у творчій майстерні опанували техніку паперопластики. Вони завдяки майстриням-наставницям виготовили об’ємну сніжинку. Спочатку діти старанно підготували для сніжинки деталі, а їх потрібно було аж 16. Потім склеювали, обводили шаблони та витинали і в результаті отримали гарну святкову прикрасу.Усі три заняття пройшли в дружній і теплій атмосфері творчості, спілкування та гарного передсвяткового настрою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.