USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Низка вулиць у Луцьку – без води

24 Вересня 2018 10:21
Лучани з різних куточків міста скаржаться на відсутність водопостачання.

Так, воду в будинках відключили зранку 24 вересня.

Як повідомили на гарячій лінії КП «Луцькводоканал», проблема виникла у зв’язку з втратою електропостачання на насосній станції, що на вулиці Дубнівській.

Відповідно до скарг лучан, вода відсутня на проспектах Волі, Соборності, Відродження, вулицях Івана Франка, Михайла Грушевського, Електроапаратній тощо.

Коли вдасться відновити постачання води, поки невідомо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Волинь Показати IP 24 Вересня 2018 10:24
Гулака Артемовського теж нема води.
40-й Показати IP 24 Вересня 2018 10:31
На Конякіна теж немає води
Центр Показати IP 24 Вересня 2018 10:42
Винниченка
Ірина Показати IP 24 Вересня 2018 10:48
На Карпенка-Карого,теж не має
Луцьк Показати IP 24 Вересня 2018 10:50
На Рівненській теж немає
Ко Показати IP 24 Вересня 2018 10:52
Щодня вночі відключають електроенергію на кілька секунд, після чого вода в кранах пропадає (40кв). Проблема з електропостачанням насосної давня, але резервні лінії не ремонтують. Цікаво, як в столових в школах та садках, чи в лікарнях помити елементарно руки?!
лучанин Показати IP 24 Вересня 2018 11:01
В нашої доці,як не в с*аці,то в поці. Так і в наших комунальників. Завжди є причина.
Коля Показати IP 24 Вересня 2018 11:38
А влада що робить? Слідкують за новинами на феуйсбук? Чи поширють в той час як немає води???!!!!!
Мілана Показати IP 24 Вересня 2018 12:06
А коли включать???Чи сидять в кабінетах каву п"ють і розказують новини
Просто мама Показати IP 24 Вересня 2018 12:35
В 11 годин водичка вжe була.
і Показати IP 24 Вересня 2018 21:25
цілий день: то є. то нема :( , зараз години дві як немає
Саша Показати IP 25 Вересня 2018 00:43
Та це заколупало вже.Соборності немає ні холодної,ні гарячої !!!Невже важко попередити людей?Кожного року в них ,як не понос,то - метеоризм..
Дістало Показати IP 26 Вересня 2018 06:36
Щоранку одне і теж...То немає води,то з гарячого крану біжить холодна вода а платиш як за гарячу.Скільки мт так будемо жити?