USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Очільника Лаври митрополита Павла спіймали на контрабанді

1 Жовтня 2022 17:07
Очільник Києво-Печерської Лаври Петро Лєбєдь, відомий як митрополит Павло (Паша Мерседес), був затриманий на кордоні.

Про це повідомляє Інформаційний Потік.

Владику Павла було спіймано при спробі контрабандного вивезення церковних цінностей. Документи на супровід церковного майна він виписав собі сам.

Скільки було вивезено протягом його поїздок раніше, наразі не відомо.

Цією справою вже займаються правоохоронні органи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Непосильний труд Показати IP 1 Жовтня 2022 18:26
Ікони, портстгари, магнітофони - все, що нажито непосильним трудом, все зараз конфіскують.
прихожанин Показати IP 1 Жовтня 2022 19:52
Не чіпайте пашу мерседеса, то він все купив на останні копійки. На старість копив, а ви забрали. (впевнений що потім тихенько справу розвалять і все йому віддадуть, ще і вибачаться)
Луцяка Показати IP 1 Жовтня 2022 21:45
Схоже на КПП Устилуг. Цей Паша Мерседес є кумом 2-х волинських олігархів...
Дмитро Показати IP 2 Жовтня 2022 07:48
Ці ікони видно що нові. То цікаво, яку вони цінність несуть... Піар для журналюг
Дрон до Дмитро Показати IP 2 Жовтня 2022 13:23
Якщо нові- значить лишнє бабло немає куди діти ? Вже один раз конфіскували на кордоні незадеклароване бабло- монах з лаври в Москву їхав потягом . Була історія рік тому. Тепер Паша вирішив не ризикувати- вклав бабло в коштовності. Цікаво- куди на цей раз їхав?
Майнрид Показати IP 2 Жовтня 2022 09:10
А кордон в нас хіба не закритий до рашистів?
волинянин Показати IP 2 Жовтня 2022 12:11
побачимо яке покарання понесе цей піп-аферист
Ліна Показати IP 2 Жовтня 2022 13:57
Все в Україні чудове: природа,родюча земля...... тільки ніколи не будо президентів які б все робили для українців!!! НІКОЛИ!! Корупція процвітає і далі!!!!
Піп Чугуній Показати IP 2 Жовтня 2022 16:13
Не фартануло бродязі