USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Офіційно: Разумков їде на Волинь. Де саме буде спікер Верховної Ради

19 Квітня 2021 12:52
21 квітня спікер Парламенту Дмитро Разумков з робочим візитом перебуватиме на Волині.

У ході візиту він візьме участь у засіданні сесії Волинської обласної ради, йдеться на сайті облради.

В рамках поїздки Голова Верховної Ради ознайомиться з роботою КП «Волинське територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства» Волинської обласної ради, Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні, підприємства «ЛРЗ «Мотор» Державного концерну «Укроборонпром» та відвідає Волинський національний університет ім. Лесі Українки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Юрко Показати IP 19 Квітня 2021 13:00
Оце нам радість!!!
Лучанин Показати IP 19 Квітня 2021 13:54
Навіщо дивитись вищевказані об"єкти? Там є якісь проблеми, які вимагають особистої присутності?
ЛучанинУ до Лучанин Показати IP 19 Квітня 2021 16:48
Вас забули спитати кому і що дивитись! Показують об'єкти обласної комунальної власності і як там справи. Но вам цього не зрозуміти...
Ага до Лучанин Показати IP 19 Квітня 2021 22:45
Якщо і є, то він одразу їх вирішить? Поводять, як ведмедя в цирку, йому лапшу навішають, він своєї оточуючим відвісить, далі банальних бла-бла-бла справа не дійде, от і вся програма візиту
волинь чемпіон Показати IP 19 Квітня 2021 16:01
Клас !!! Ямиська на дорозі і на вул. Загородній біля перинатального і на стоянках біля обл. дит. лікарні!!!
777 Показати IP 19 Квітня 2021 16:38
Успеть бы подготовится. фрак отутюжить. штиблеты начистить....
Горохівчиня Показати IP 19 Квітня 2021 19:06
До нас ласкаво просимо, туди, де швидка застряла щойно.
Григорій Показати IP 19 Квітня 2021 22:17
Хоч подивиться, які у місті в нас ями на дорогах! Наша гордість!
Шахтарська рідня Показати IP 19 Квітня 2021 23:26
А на 10 шахту в Нововолинськ - слабо заїхати ?
sms Показати IP 20 Квітня 2021 14:14
Цікаво, в скільки обійдеться це народу?