USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Дмитро Разумков очолив партію Слуга народу

27 Травня 2019 11:36
Радник президента Володимира Зеленського Дмитро Разумков очолив партію Слуга народу.

Про це він сказав під час прес-конференції, пише Інтефакс-Україна.

За його словами, він був обраний головою партії на з'їзді замість голови передвиборчого штабу новообраного президента Івана Баканова.

Нагадаємо, 20 травня Зеленський офіційно вступив на посаду президента України. Виступаючи зі зверненням до народу України, Зеленський заявив, що розпускає Верховну Раду восьмого скликання.

Після консультацій з главами фракцій він підписав указ про проведення дострокових виборів 21 липня.

Указ набрав чинності 23 травня, а 24 травня в Україні офіційно розпочалася передвиборча кампанія.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Де? Показати IP 27 Травня 2019 12:10
Коли з/п 4000 дол???
Просто до Де? Показати IP 27 Травня 2019 12:14
тоді як петька за 5 днів АТО завершить
Лучанин до Де? Показати IP 27 Травня 2019 12:15
Щоб мати з.п 4000 доларів навіть в Європі потрібно дуже добре працювати і буде гарним фахівцем
123 до Лучанин Показати IP 27 Травня 2019 13:00
Так перзидент обіцяв ?!? Вчителям казав буде зразу !
ан Показати IP 27 Травня 2019 13:41
нічого такого не обіцяв. ото загнули 4000 у.е.. А 5 років пороха чого не питали коли кінець війні зробить? а тут " без году неделя" як став президентом і вже вимоги якісь.
ТТ до ан Показати IP 27 Травня 2019 16:23
А де зниження тарифів, га ? А де президент в дирявому носку і з одним велосипедом, га ? А де дешевий газ, де ? Навіть в натяках і близько немає, і не буде !
Чого бідний, ... Показати IP 27 Травня 2019 13:45
Ото наслухався я, шо бувшого, шо теперішнього президентів. Начитався коментів. Виникає слушне питання до виборців: А ваші очі бачили, шо вибирали, шо тоді, шо тепер ? В коментах, шо очки, шо і бали - майже порівну, ну мах на мах . Тоді вже питання не до бувшого, чи до теперішнього, про війну чи про зарплату. І по великому рахунку то не зних треба питати, а з нас ! Бо бачили очі ... . Очі може, правда , і бачили, але з головою певно шось не той во во .Бо вибираєм таких, як ми самі і собі подібних - то шо тепер хотіти !
Клава Показати IP 27 Травня 2019 15:48
Де офіс в Луцьку ?..