USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Опублікували відео побиття скандального луцького комуніста Кононовича

7 Липня 2021 22:24
З’явилось відео, на якому видно момент побиття скандального луцького комуніста Михайла Кононовича.

Відео опублікували у телеграм-каналі Волинський синдром.

На записі видно, як декілька чоловіків нападають на Кононовича, збивають його з ніг та наносять удари.

Учасник організації національний спротив зазначив, що певна радянська публіка намагається відроджувати комуністичні ідеали та цінності. «Ми будемо цьому заперечувати. Ви сьогодні бачили акцію патріотів проти комуністів. Ви бачили, як патріоти дали по морді комуністам, і я вважаю це правильним», – сказав активіст.

Нагадаємо, сьогодні під час акції білоруської діаспори біля посольства Білорусі побили волинянина Михайла Кононовича, який належить до білоруської спільноти «Сябры Валыні».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Ахах Показати IP 7 Липня 2021 22:57
С..икуни, тільки і можете отарою(чого отарою, бо ви барани - розжую бо не зрозумієте , бо ви ж, повторюся, барани). До мене по одному....
Ага до Ахах Показати IP 8 Липня 2021 12:23
Що ж ти тільки в інтернеті герой? Де ти було, а?
Ехехех до Ахах Показати IP 8 Липня 2021 12:28
Такі як кононовичі прикликали на Донбас "всрюцькій мігр". І якщо чуть що, то вони перші нашим ВСУ в спини стріляти будуть.
жан вальжан до Ехехех Показати IP 8 Липня 2021 22:06
а в першу чергу не стрибуни в каструлях на майдані?)
Мда Показати IP 7 Липня 2021 22:58
Типова гопота, яка поодинці надає перевагу бігу
Kolyan Показати IP 7 Липня 2021 23:20
Все правильно зробили, побільше б такого, щоб думали перед тим, як відривати рота!
Петро до Kolyan Показати IP 8 Липня 2021 11:15
Колян Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.
Kolyan до Петро Показати IP 8 Липня 2021 16:44
Іди це порозказуй донеччанам…
Степан (Крымчанин) Показати IP 7 Липня 2021 23:27
Чернорубашечники избивают политических противников. А утверждают, что на Украине демократия...
Лучанин до Степан (Крымчанин) Показати IP 8 Липня 2021 09:23
Ти вже водою запасся? Готовся до каменів з неба. Все як ви просили.
666 Показати IP 7 Липня 2021 23:39
Ще на білорусів не стрибали для повного щастя. хрін було до них лізти? мало в себе обіс*ал...я?
Дідо Показати IP 7 Липня 2021 23:44
обличчя видно, сподіваюсь заведуть кримінальну справу за побиття?
Зубр Показати IP 8 Липня 2021 00:02
Вот поймали радикала. Оказалось - ради кала.
Точно Показати IP 8 Липня 2021 00:14
Патріотами там і не пахне. На сцені типове радикальне б**** з однією звивиною на сірій масі і слабкими проблисками думки на мускулястому обличчі. Такі мають сидіти в камерах, а не гуляти містом.
Боб Показати IP 8 Липня 2021 00:54
Мало дали.
Петро Показати IP 8 Липня 2021 07:49
Гуртом і батька легше бити. Шо ж у нас за патріоти такі?
555 до Петро Показати IP 8 Липня 2021 12:25
Таких потрібно давити у любий спосіб.
Лучанин Показати IP 8 Липня 2021 07:50
Можна безкінечно дивитись на те, як горить вогонь, як тече вода і як бьють ворогів України.
Цукер Показати IP 8 Липня 2021 08:13
Цих двох братів треба ізолювати від суспільства, бажано кудись в Абхазію чи Придністров'я, до заповідника коммі оленів.
Анонім Показати IP 8 Липня 2021 08:37
О , тепер Кононович на лікуванні і буде мати ще більше часу, щоб строчити коментарі під статтями у "ВН".
Гоцман Показати IP 8 Липня 2021 13:07
Хто не скаче - той комунист.
Сірожа Показати IP 8 Липня 2021 14:10
Молодці, хвалю.
лоргі Показати IP 8 Липня 2021 14:11
видно що провокація. мабуть ним і оплачена
юрій миколайович Показати IP 8 Липня 2021 20:35
Виросли бля на краденій ковбасі .То одне. Але толпою бити одного не годиться.Михайлу швидкого одужання .
Лучанин до юрій миколайович Показати IP 9 Липня 2021 16:19
То допоможи, постав йому клізму
Бульба Показати IP 8 Липня 2021 23:01
Сила політично вмотивована, яка прикривається псевдопатрітичними лозунгами, приречена на ганебне існування!!!! Гнилуваті в нас пАТРІОТИ!!!! Слабкі!!! Комуністи сильніши тут, як не прикро!!! Якщо саме такий патріотизм підтримує населення, то цій країні не довго існувати!!!
Шарій Показати IP 9 Липня 2021 07:16
Що ви за нього переживаєте? Йому подобається, як його б'ють, отримує моральне задоволення. Хіба це перший раз?
Передерій Показати IP 9 Липня 2021 07:56
Комуністична ідеологія заборонена на законодавчому рівні.Таких як цей совок необхідно ізолювати від суспільства. Шкода,що демократія не дозволяє показати цій істоті як було добре в таборах його батька сталіна.
Андрій Показати IP 9 Липня 2021 11:49
мало