USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Освистаних лучанами Козюру і Шибу замінять іншими

28 Січня 2014 12:02
Хто замінить освистаних лучанами Андрія Козюру та Богдана Шибу в Народній раді стало відомо під час чергового засідання ради Волинського відділення Всеукраїнського об'єднання «Майдан».

27 січня члени об’єднання «Майдан» зібралися, щоб переглянути склад виконавчого комітету Волинської обласної народної ради.

Призначені члени виконкому Андрій Козюра, який відповідав за гуманітарний блок, та Бодан Шиба, який відповідав за економічно-промисловий блок, запропонували замінити їх.

Очевидно, що така пропозиція була спровокована незгодою з їх призначенням учасниками Народного віча, у неділю, 26 січня, коли Шибу та Козюру освистали активісти під час самого призначення. Тим самим активісти виявили власну неприязнь, а, отже, небажання, щоб двійко цих осіб представляли інтереси волинського Майдану.

Тож, рада ВОО ВО «Майдан» переобрала нових членів. Так, Козюру замінила Лілія Кревська, а Шибу замінив член ради ВО «Майдан» Ігор Дильов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 55
Козюра Показати IP 28 Січня 2014 12:13
Не очень то и хотелось. Вы нелегитивны.
Дмитро Показати IP 28 Січня 2014 12:23
Дельов - великий "економіст"? Да люди ще довго сміятись будуть і плюватись!:) Кревська - це взагалі no comments... Ну да ладно, пограйтесь ще трошки у владу "без портфелів" коли не знаєте чим корисним себе зайняти...:)
лучанин Показати IP 28 Січня 2014 12:23
Дуже правильне рішення, ці козачки вже себе показали при владі
вітя Показати IP 28 Січня 2014 12:27
що ще за Кревська ? звідки вона вилізла?
Світлана до вітя Показати IP 28 Січня 2014 15:04
Треба було ходити на Євромайдан,а не протирати штани на дивані,тоді б знали!!!!!
Влада Показати IP 28 Січня 2014 12:31
Замінили "шило на мило" Козюру на хабарницю Кревську.
владі до Влада Показати IP 28 Січня 2014 12:56
Якщо ви давали їй хабаря, то треба було повідомити правоохоронні органи, а не наводити на людину наклеп.
ff до владі Показати IP 28 Січня 2014 13:26
А що йому важ самі опізіціонери скасували закон про наклеп :-)
Що до Влада Показати IP 28 Січня 2014 14:48
Владі відомі факти хабарництва і вона на них нікому не казала аж до сьогодні, а після того, як люди підтримали Кревську вирішила бруду натрусити в коментарях?
Світлана до Влада Показати IP 28 Січня 2014 15:03
А звідки Ви знаєте,що вона хабарниця?Самі давали,чи свічку тримали?????Я цю людину знаю і можу запевнити,що вона робить тільки добро!!!!!!
Бетмен до Світлана Показати IP 28 Січня 2014 15:21
Підтримую Світлану...розумна,справедлива жінка....Побільше б таких людей у нашій владі....
Українка до Бетмен Показати IP 28 Січня 2014 18:56
Хочу знати яке саме добро вона робить?. Просвітіть?
Справедливість до Влада Показати IP 28 Січня 2014 15:17
За звичай "влада" судить сама по собі.
Люда до Влада Показати IP 28 Січня 2014 15:25
Скільки можна лити багнюку на людину.Хто дав право судити відразу???
лучанин Показати IP 28 Січня 2014 12:34
Ця вся влада - Фількина грамота.
не розумію Показати IP 28 Січня 2014 13:06
Дельов-це пройдисвіт,бувший алкоголік,якій усюди пхається де тількі можна щоб засвітитись,свого часу намагався захопити лідерство в Луцькій організаціі анонімних алкоголіків,але навіть там люди розумніші ніж ті хто його зараз призначив,в Дильова нічого не вийшло,гроші які виділялися американською ААвін з колегою успішно дерибанив,коли гроші перестали йти пішов тінь,зараз це чмо вирішило ,що на бунтах можна розжитися і вилізло,він і регіоналам лизав зади,коли це було вигідно і помаранчевим,зараз лиже бунтарям,але мізкі в нього відсутні,тільеі жадоба влади,інакше б давно зробив кар"еру,цей великій економіст заклав квартиру-гроші прос*ав,жінка покинула,займався бізнесом прогорів,і це чмо на економічний напрямок,більшого посміховиська годі й придумати,це не народна влада-це зборище дебілів і невдах.
усьо понятно до не розумію Показати IP 28 Січня 2014 13:31
Побігав трохи, людей на Майдан поагітував - на канхвєтку! Все як у 2004-му не по професійним якостям. а по "дружбі"!:) Ну хто б сумнівався у підходах ціх "лідерів"!:)
до того ,що не розум до не розумію Показати IP 28 Січня 2014 18:34
НЕ ЗЛИСЯ ,чоловіче, таке враження, що тебе БИЛИ в школі, в тебе теж все буде добре))
небайдужий Показати IP 28 Січня 2014 13:08
Ну що ж, можна лише поспівчувати волинянам, якщо гуманітарним блоком буде "опікуватись Кревська. Шановному (без іронії) депутату Мельнику варто нагадати вислів Н.Маккіавелі , що про державного діяча судять по тому , ким він себе оточує. Наявність Кревської у цій структурі - це, як мінімум мінус підримки 5 тисяч освітян міста.
Небайдужому Олегу Во до небайдужий Показати IP 28 Січня 2014 13:29
Перестаньте уособлювати у своїй маленькій фігурі( при чому це не тільки фігуральний вислів) усіх освітян міста
Можна подумати до небайдужий Показати IP 28 Січня 2014 14:53
5 тисяч освітян своєї голови на плечах не мають, а тільки небайдужого слухають. Що від небайдужості аж прьот?
палітолог Показати IP 28 Січня 2014 13:15
Освистані=обіс*ані=опущені. По заслугах і воздалося. Амінь.
відповідь 1 Показати IP 28 Січня 2014 13:21
Який Мельник профан - така і команда.
Лучанин Показати IP 28 Січня 2014 13:23
А чого на гуманітарний блок не призначили Карпука Володимира Георгійовича?Дуже порядна і освічена людина і не рівня тим яких запропонували.
Доктор Показати IP 28 Січня 2014 13:30
меседж народу однозначний - люба політична морда, вже остогидла. Люди хочуть нових політиків і не з політики. Кандидатура Кревської - жесть, як бур'яни, ніби вже й засохли й город пропололи, а воно десь береться і лізе, і пнеться... Ого, рифма, майже вірш!
Анонім до Доктор Показати IP 28 Січня 2014 14:58
Вам би людей лікувати, раз доктором називаєтесь, або вірші гарні писати, а ви все прополкою займаєтесь - ну кожному своє
ЛЮДИ! Показати IP 28 Січня 2014 13:37
Відгукніться,назвіться,хто вибрав і проголосував за цю народну раду і де саме.Якщо ця рада і голова виконкому призначені Вітівим,(а я в цьому не сумніваюсь),то в слідуючий раз на зібранні на площі з ганьбою вигнати їх і щоб не те щоб забули сюди дорогу,а навіть поглянути в сторону площі боялися.Самопроголошені бувші пристосуванці знову рвуться до грошей,які не потрібно заробляти працею,а тільки правильно розподіляти.На черговому зібранні ми присутні на площі повинні самі підніматись на сцену, називати і проголошувати достойних людей,(а їх в Луцьку достатньо),які будуть представниками народної влади,а не самосвяти.
Лариса Показати IP 28 Січня 2014 13:41
Ну кого ви тут "призначаєте", "знімаєте"?:) Да це все поза Законом!!!
Совісний Показати IP 28 Січня 2014 13:45
О Господи, де стільки дурнів взялось у тій раді-самі себе назначають-дурдом якийсь, а та Кревська то якесь недоразумєніє-в шию гнати той комітет-кому ті нероби потрібні-сміхота одна!
До совісного до Совісний Показати IP 28 Січня 2014 13:52
Всі дурні в раді, бо всі розумні тут і пишуть недолугі коментарі. Самі щось змініть!!Особисто Кревську не знаю, але тут пропіарили її добряче. Аж самому стало цікаво, що ж за жіночка така, яка спокою тролям не дає
Справедливість до До совісного Показати IP 28 Січня 2014 15:38
Я б сказала ЗЛИМ ТРОЛЯМ, які труять людей.
читач Показати IP 28 Січня 2014 13:55
ЦЕ ВСЕ ЛИШЕ ДОКАЗУЄ ОДНЕ,бунт розумні люди не підтримують,а ті хто захопив раду самоназначаються,надіються ,що бунт переможе.Якщо між бунтарями і владою буде досягнений компроміс,а він передбачає звільнення захоплених будівель,то ці самозвавньці підуть самі.Якщо ні,а це саме страшне,буде силовій сценарій,тоді хаос і війна,на них взагалі ніхто звертати увагі не буде.В жодному випадку вони нелегтимні,народ іх не обирав,чи може вибори були?Хай дебіли посидять в кабінетах,потішаться,тількі хай пам"ятають,що це ненадого,самозваньців не признає ні влада ні народ.Взагалі за це треба судити,але якщо пройде компроміс,то вони автоматично підпадуть під амністію,того падли не бояться,в разі силового варіанту іх доля невідома,але думаю все одно викрутяться,пройдисвіти ще ті.
Виборець до читач Показати IP 28 Січня 2014 14:01
Ну добре, Клімчука призначив Президент.....а хто обирав Башкаленка, Курилюка, Ющика і Ко? Може, за них голосував народ? Їх обирав? То скажіть де і коли. Хто цей народ?
виборцю Показати IP 28 Січня 2014 14:17
Потрібно знати закони,а не показувати свою безграмотність.Заступників призначає голова, їх не вибирають.
Анонім до виборцю Показати IP 28 Січня 2014 14:31
які закони? по яким такім законам вони штурмували раду?це злочиньці які вимагають до себе застосовувати закон,коли самі його не признають,
Закон до виборцю Показати IP 28 Січня 2014 14:37
Потрібно розуміти для чого була створена Народна рада. Це альтернатива тепершній владній системі, яку, як ви вже зазначили не обирають. Взагалі не розумію чому це питання викликає таку бурхливу реакцію. До того моменту, коли з'явиться хоча б маленька можливість цій Раді впливати на розвиток країни ще не так близько.....це хоч хтось розуміє?! Тому досить лити бруд на людей. Зробили проблему на рівному місці. Сміх та й годі!
закон до Закон Показати IP 28 Січня 2014 15:42
Сміх - це сам факт створення такої ради!!!:)))
Українка до закон Показати IP 28 Січня 2014 18:51
А чому Ви вважаєте, що люди ллють бруд? Народна рада це добре,але можливо ви не все знаєте про тих людей, яких сьогодні туди завели.Слухайте, диму без вогню не буває. А кандидатура Кревської- це ГАНЬБА. Теж мені Громадський діяч. Чи у нас на Волині порядні люди закінчились.....
Українець до Українка Показати IP 28 Січня 2014 19:44
З чого такі висновки, що цих людей туди завели? І що завадило вам туди потрапити?Чому ніхто не завів туди вас, активного діяча інтернету? Ганьба тим людям які тільки і можуть робити голослівні заяви анонімно в інтернеті. А ви вийдіть на майдан і не побійтесь висловити свою ганьбу владі, яка зробила набагато більше гидких речей, ніж ці кандидатури, які, не дивлячись на нові "гуманні" закони все ж таки закликали лучан відстоювати свої права. А ви тільки можете писати те, про що самі не знаєте. КОНКРЕТНІ ФАКТИ, будь ласка. ГАНЬБА таким горе-писакам
Волинянин до Українець Показати IP 2 Лютого 2014 16:00
Відкрийте очі,Кревська займала посаду і при Ющенку, і при Януковичу.Треба було проводити зміни,чому відсижувалась ? Використанка.Дай все на халяву!!!!!!!!!!!!!!!
З ганьбою до Українка Показати IP 28 Січня 2014 19:48
Українка застосовує майданівське слово "ганьба", але без аргументів. Коли це слово звучить зі сцени і його підхоплюють люди, вони розуміють чому вони його скандують. А ви розумієте про що говорите?
Українка до З ганьбою Показати IP 28 Січня 2014 21:42
А ви передивіться коментарі. І ВСІ БРЕШУТЬ? А що вже було втрачати п. Кревській стоячи на Майдані? Вона й сама добре знає про що йде мова. І ганьбою мене не крийте . Я пишу тільки про те що знаю НАПЕВНО.Я також маю право голосу. Ваші аргументи проти моїх однакові. Та й бачу пишете під різними ніками з різницею в 4 хв. В мене немає сумніву чиї це коментарі))))))))))
Читач до Українка Показати IP 28 Січня 2014 22:40
Передивився коментарі.....і жодного факту або конкретної претензії не побачив. Усе абстрактне, тому,що ви там знаєте НАПЕВНО- ніхто не зрозумів. Мало того, що українська жаба, так ще й жіноча, а це ще гірше. П.с. До того часу поки сьогодні не відмінили закони 16 січня,будь чиї заклики, виступи та і взагалі поява на мітингах несли за собою кримінальну відповідальність, тому цим людям і, зокрема, п. Кревській було що втрачати. Цим ви і показали, що не обізнані навіть в ситуації яка склалась в державі, зате безпідставні коментарі пишите "вміло"
Зоя до виборцю Показати IP 28 Січня 2014 15:41
Ну ото такі у нас "свідомити" люди, як їм вдолбають в голову, так вони і співають!:( Ото з таким лОхторатом легко революції робити, бо не обізнані!:(
Анонім Показати IP 28 Січня 2014 14:34
лідер проавого сектора Данилюк відправив сім"ю в Лондон,наберіть в гуглі почитайте. Ви ще сумніваєтесь хто фінансує бунти?Коли почнуть стріляти куди ві будете втікати?Ті хто вас кидає на війну,вже вивозять сім"і,одумайтесь,війна вже за дверима.
Юрист Показати IP 28 Січня 2014 14:35
Підтримую Виборця - заступників голови ОДА призначає голова своїм розпорядженням на основі погодження Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента України. Тому учіть право, бо горе буде, якщо недоумки так рвуться до влади, і вже показують свою безграмотність
voron Показати IP 28 Січня 2014 14:47
А вам усі нехороші крім вас самих. Давайте пропозиції.. А нема ніяких альтернатив. Усі імена в Луцьку відомі, на всіх є компромат, і у всіх є опоненти. Є такі люди, як голова Боратина, наприклад, чого він не в керівниках області? Звикли лайном один одного поливати - ото вся ваша політика.
ЗМІй до voron Показати IP 28 Січня 2014 15:48
В чому ваше керівництво заключається? Сісти у кабінеті, сказати що я керовник і д***пу чухати? Ви хоч будете колись розум мати?!
voron до ЗМІй Показати IP 30 Січня 2014 11:30
Моє керівництво? )) я вважаю, що керівники повинні бути не політиками, а господарниками, і Голови мають бути аполітичними та позафракційними...
до всіх коментарів!! Показати IP 28 Січня 2014 15:11
Хватить тут пиз...ти, бігом на майдан!!!!!
Зіна Показати IP 28 Січня 2014 15:46
Гузь вже ходить сьогодні півнем по ОДА і всім каже що влада міняється!:)))
Анонім Показати IP 28 Січня 2014 16:20
гусь ще півнем стане,це питання часу.
КРАПКА Показати IP 28 Січня 2014 18:58
...ДУРЕНЬ ДУРНЕВІ НЕ ДУРЕНЬ !
Світло Показати IP 28 Січня 2014 19:50
Скільки коментарів на захист Кревської. Певно сидить сама і себе відбілює.
Наталка Показати IP 9 Лютого 2014 23:23
Оце для мене новина...Вже Кревська й туди полізла. І в депутати ходило не виходило.І з усіма посварене та пересуджене і вже велика демократка. Ну чудасія....