• EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

Паралімпіада в Токіо: Україна здобула ще одне золото та чотири срібла

3 Вересня 2021 08:45
На Паралімпіаді в Токіо українські спортсмени продовжуть свій тріумф в десятий день XVI літньої Паралімпіади в Токіо (Японія). Зокрема, скарбничка нашої збірної поповнилася золотою та чотирма срібними медалями.

Про це повідомляє Укрінформ.

Так, українець Сергій Ємельянов став переможцем Паралімпійських ігор в Токіо (Японія). Він здобув золото у веслуванні на байдарці-одиночці у класі KL3. Ємельянов подолав дистанцію 200 метрів за 40,355 секунди, випередивши найближчого суперника із Росії на 0,1 секунди.

Рівненчанин Микола Синюк на байдарці-одиночці на 200 метрів завоював срібну медаль у класі KL2.

Володарем срібної медалі став велогонщик Єгор Дементьєв став володарем срібної медалі у шосейній гонці у класі С4-5. Для Дементьєва це третя медаль у Токіо. У 32-кілометровій гонці з роздільним стартом Єгор виграв срібло, а на велотреку на дистанції 4000 метрів став бронзовим призером змагань.

Володарями срібних медалей Ігор-2020 стали також й українські легкоатлети Микола Жабняк з Донеччини та представниця Київщини Людмила Даниліна. Дискобол Жабняк із результатом 52,43 метра став другим у класі F37, а Даниліна у класі Т20 посіла друге місце у бігу на 1500 метрів (4 хвилини 32.82 секунди).