USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Переполох на Старому ринку: продавці викликали поліцію через «Ревізора». Фото

4 Жовтня 2017 13:45
На Центральний (Старий) ринок, що у Луцьку, завітала команда програми «Ревізор» «Нового каналу». Підприємці на інспекцію відреагували вкрай агресивно – почали перешкоджати зйомці, викликали поліцію та закрили торгові точки.

Причиною переполоху стали, зі слів очевидців, протерміновані продукти, які у великій кількості виявили в продавців. Наразі на ринку знаходиться патрульна поліція, яка забезпечує громадський спокій.

Знімальна група «Ревізору» не дозволяє здійснювати зйомку журналістам місцевих видань.
В той же час, столичні журналісти перевірили контрольні ваги на ринку, наразі приступають до інспекції туалету. Кажуть, що розташування вбиральні в безпосередній близькості до продуктів на прилавках - грубе порушення. Разом з тим, інспектори зауважили жахливу антисанітарію на торгових рядах. Продукти, м'ясні вироби та інші товари інколи лежать не накриті нічим, на них, зі слів журналістів, збирається бруд і пил.
"Де ж ви раніше були?!" - лютують "базарники" у відповідь.

"Це що їй, подіум???" - додають обурені продавці.
За станом на 14:08 ревізор подякувала патрульним за те що, ті її супроводжували, і вийшла з павільйону.

Висновки пообіцяла оголосити через 30 хвилин.

Зараз торгові ряди на ринку порожні:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 4 Жовтня 2017 13:59
Все привильно! туди потрібно направити ще й інших РЕВІЗОРІВ, чим побільше
Песець пухнастий Показати IP 4 Жовтня 2017 14:08
"Знімальна група «Ревізору» не дозволяє здійснювати зйомку журналістам місцевих видань" Ні, мені це "подобається"!( а з якого це дива і за яким законом знімальна група ""Ревізора" не дозволяє знімати місцевим журналістам, натомість, як самі вимагають? щоб їм безперешкодно дозволяли лізти у всі діри і знімати? що заманеться? І що? наші йол?пи мовчки з цим погоджуються і скоряються чи як?
лучанка до Песець пухнастий Показати IP 4 Жовтня 2017 14:49
І правильно, що не дозволяють, бо це ліцензійне право Нового каналу на зйомку. Хочуть наші - нехай самі шукають, знімають.
Яке до лучанка Показати IP 4 Жовтня 2017 15:37
в ду?у ліцензійне право "нового каналу"? самі вони як роблять? - тикають всім свої журналістські корочки разом з статтею закону, яка гарантує безперешкодну діяльність журналістам, так от ринок -громадська територія, а не чиясь приватна, чи закрита, а отже там можуть безперешкодно знаходитись і знімати хоч двісті журналістів з двохсот каналів одночасно, що їм заманеться. Чи хтось спритніший сьогодні вже встиг отримати ліцензію на ексклюзивну зйомку, того як журналісти "нового" собачаться з луцькими торговцями?
Бумка до Яке Показати IP 4 Жовтня 2017 17:08
А що заважало місцевим журналістам раніше зробити репортаж про безлад на ринку?! Може "замовлення" не було, або не хочуть псувати стосунки з тими в кого самі ж і отоварюються.
Яр до Песець пухнастий Показати IP 4 Жовтня 2017 14:59
Швидше за все, просто не хочуть втрачати ексклюзив. Наші місцеві змі вже до вечора все зняте викладуть, а в тих же ж купа монтажу перед виходом в ефір.
Лучанин до Песець пухнастий Показати IP 4 Жовтня 2017 16:09
А хто заважає місцевим робити це кожного дня?Чи вони тільки сьогодні побачили цей с?ач?
Читач до Песець пухнастий Показати IP 4 Жовтня 2017 16:36
Наші нехай самі постійно знімають і показують, а не чекають "Ревізора", який приїхав 1 раз за все існування ринку. Чи без Ревізора не получається знімати???
YE до Читач Показати IP 5 Жовтня 2017 11:10
Чи наші знімають чи не знімають і показують чи не показують коли і як часто, то одна справа, а те що знімальна група "Ревізора" не має прав і повноважень забороняти їм знімати саме зараз, бо от їм так захотілось зняти саме сьогодні той ср?ний ринок, то інша справа, бо подвійні стандарти аж пруть.
Мр. Проппер Показати IP 4 Жовтня 2017 14:12
Розворушили sra4.
Я Показати IP 4 Жовтня 2017 14:38
Хай Замок перевірить,маршрутки,піцерії...все і всіх хай перевірить,в парку забігаловкі..тут куди не ткнись,усюди срач
Я Показати IP 4 Жовтня 2017 14:39
і СЕС
Ілля Показати IP 4 Жовтня 2017 14:55
А це ж не до підприємців-продавців треба йти а до влади,яка не зачим не дивиться нічого не контролюе а тільки щоб грошики кожен вечір перераховувати ,подуріла влада на грошах а в країні безпорядок в усіх сферах!!!! Немає нормального контрлю відповідальності а одна корупція процвітає
dimon_petr Показати IP 4 Жовтня 2017 15:36
А чому наша місцева влада не контролює дотримання всіх норм торгівлі ???
Я Показати IP 4 Жовтня 2017 16:06
Нарешті!!! Хоч хтось перевірив! Ще б розігнали усіх! Давно усі чекають
ВОВК до Я Показати IP 4 Жовтня 2017 16:53
тебе ос?а першого розженемо
Мак до Я Показати IP 4 Жовтня 2017 19:31
Підтримую! На новий ринок всіх!Давно пора цей безлад перенести!
лучанка Показати IP 4 Жовтня 2017 16:52
Хай ще перевірять їдальні по школах. і як кухарі рахують гроші і тими ж руками видають дітям булочки та інше..і яка норма на тарілках
Дано пора Показати IP 4 Жовтня 2017 19:10
Може після цього хаосу нарешті вже перенесуть цей ринок на новий, що біля кромберга)))Я думаю все так і задумано,давно пора цей "колгосп" забрати звідти (не хочу образити продавців)
Кромберг Показати IP 4 Жовтня 2017 20:17
Нехай перевірять їдальню на Кромберг енд ШУберт
Анонім до Кромберг Показати IP 4 Жовтня 2017 22:41
а що там, погані страви в їдальні Кромберга, підпсовані ? Так?
Малонетреба Показати IP 5 Жовтня 2017 10:57
Це куплені ревізори, бо потрібна земля під ринком. Вони там теж якийсь маркет побудують. Старий перенесуть на Львівську, але ж він втратить 2/3 клієнтів. Перенесіть ринок на початок набережної там де парк. Все одно у ньому довічні чагарники, а так- почистити, порізати кущі, залити бетону і заасфальтувати, поставити розмітку для пожежної безпеки, контейнери люди самі перевезуть. І нівякому разі не допустити, щоб з цим добром переїхала циганва і щіпачі. Оте кодло так задовбало, що по Луцьку пройтися не можна, куди не йдеш то пристане. Карманників то вже в лице знаєш, і з вигляду добре одягнені люди. Ще гопота, ососбливо на Володимирській там де люди з роботи їдуть. Забула про гральні заклади, що під лотерейку прикриваються. Одним словом- на Волині просто рай!
Олег до Малонетреба Показати IP 8 Жовтня 2017 17:41
на рахунок парка-просто супер.Згадаймо весняні выдлиги