USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Завтра Старий ринок у Луцьку не працюватиме – підприємці пікетуватимуть міськраду

18 Грудня 2019 10:28
Підприємці Центрального ринку вдруге збираються на мітинг під Луцькою міською радою. Близько 1200 людей планують з 9 до 17 години 19 грудня пікетувати мерію.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у відділі зв’язків з громадськістю ЛМР.

У зв’язку з цим Старий ринок завтра не працюватиме.

Нагадаємо, Луцька міська рада хоче ліквідувати базар біля Луцького замку, а підприємців переселити на спеціально облаштований ринок на ЛПЗ. Тим часом підприємці, що виступають проти перенесення Центрального ринку в Луцьку, створили у Viber групу «Порятунок Центрального ринку».

Там вони публікують дописи з закликами палити авто працівників міської ради та наголошують, що більше не може бути «ніякого МИРНОГО протесту». Мовляв, «з вовками мирно не можна». У зв’язку з цим поліція розпочала кримінальне провадження.

Підприємці збиралися на мітинг 12 грудня, проте тоді пікет скасували.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Луцьк Показати IP 18 Грудня 2019 10:37
Це не ринок,а розплідник бруду та інфекціі. Люди,невже вам приємно купувати продукти чи одяг в такому гад_рнику?Центр міста ,а такий ср_ч...
Анонім до Луцьк Показати IP 18 Грудня 2019 11:00
Стільки років би цей ринок не існував, якби там було б так погано. Мені він дуже зручний і буду надалі ходити
Василь до Луцьк Показати IP 18 Грудня 2019 11:14
Можна ж модернізувати ринок, але в цьому випадку необхідна гарантія що влада відстане від ринку хоча б на декілька років. підприємці згодні за власний кошт провести модернізацію
Vasik до Василь Показати IP 18 Грудня 2019 17:06
А де раніше були підприємці? 28 років ніц не модернізували, а потім захочуть?
Анонім до Vasik Показати IP 19 Грудня 2019 19:04
Так договора на рік продовжували, як тоді робити реконструкцію....потрібно щоб хоч на 5-10 років продовжували
маня до Луцьк Показати IP 18 Грудня 2019 21:26
якщо брудно, то не треба їхати на нове місце і там гадити. так загадимо усю планету. якщо брудно і антисанітарія, то треба закачати рукави і прибрати. ринок існує в центрі багатьох європейських міст. ПРИБИРАТИ СМІТТЯ ТРЕБА!!!!
Мешканка Показати IP 18 Грудня 2019 10:41
Якщо там немає жодного довільного документа на встановлення контейнера пікетуй не пікетуй суд дасть дозвіл ікрапка. Правильно так би пили б цілий день бо людей немає...
дід Олег до Мешканка Показати IP 18 Грудня 2019 10:50
річ в тому що документи є
Анонім до Мешканка Показати IP 18 Грудня 2019 11:55
мєшканка. Єдина влада є народ 5 ст. КУ. Всі інші хто має право зносити нелегітимний контейнер народу. Ніколи не муніціпальна варта ні жодна виконавча служба не отримувала згоди громади. І томи ці абстрактні організації ніяких прав не мають.
Загорецька до Анонім Показати IP 18 Грудня 2019 13:38
Давайте адресу, я у вас маф поставлю в дворі
дід Олег Показати IP 18 Грудня 2019 10:49
Влада боїться протесту і групи в вайбері?
Базарник до дід Олег Показати IP 18 Грудня 2019 11:26
Ні ,це просто проплачений чмошник прищавий,не знає яку б ще страшилку придумати,щоб створити побільше негативу
Луцьк Показати IP 18 Грудня 2019 11:23
Суд дасть дозвіл? А суд БУВ???
Загорецька до Луцьк Показати IP 18 Грудня 2019 13:37
Оренда закінчилася давно) це власність міста а не базарників)
Базарник Показати IP 18 Грудня 2019 11:29
Навіть фотки з 90-х.
Андрій Показати IP 18 Грудня 2019 11:32
Ринок в центрі міста не має бути, як в інших цивілізованих країнах. Розвли там ті підприємці срач що після завершення робочого дня пройти через сміття не можливо, навіть встидно буває за місто перед його гостями, коли ведеш до памятників архітектури показати і приходиться через залишене підприємцями сміття.
Ностра до Андрій Показати IP 18 Грудня 2019 11:52
Це ж не підприємці сміття залишають, а покупці і бабулі з навколишніх сіл. За підприємцями всередині території прибирають прибиральники, а навколо ринку ( інші орендарі землі і під інші ринки) мали б прибирати комунальні служби, але сміття довго лежить. До чого тут Старий ринок?
Волинь до Андрій Показати IP 18 Грудня 2019 12:12
Ти в тій Європі був? Точно що не був,бо якби був,то бачив що ринки там є. І переважно поблизу центру. Я вже не кажу про ярмарки біля замків.
Люда до Андрій Показати IP 18 Грудня 2019 22:15
А де має бути? Може за містом, щоб не можнабуло туди добратись? Які "розумні" захисники влади!!! Стільки років ринок існував, а тепер вже їм мішає! Просто треба модернізувати, прибрати і не чіпайте тих людей. У людей забирають кусок хліба, тому я їх розумію
Іра до Андрій Показати IP 19 Грудня 2019 19:07
Це брехня. Коли ви були останній раз на ринку??? Прибиральниця сьогодні вже у 15 год ходила і прибирала сміття!!!! А не стидно вести туристів у замок, в якому стіни обвалюються???!!!
Правда Показати IP 18 Грудня 2019 11:55
Так, так, перш за все прибрати тих, хто там торгує гуманітаркою - може в секонд-хендах менше будуть ломитися, душитися і скидати все на підлогу, а потім перепродувати...
Інна до Правда Показати IP 19 Грудня 2019 19:09
А ви не в курсі, що у тих рядах є багато контейнерів з новими речами!!!!
Ностра Показати IP 18 Грудня 2019 11:55
Досить вже лякати лучан монстрами зі Старого ринку, що готові палити машини міськради. Самим не смішно з власного глупства?
Загорецька до Ностра Показати IP 18 Грудня 2019 13:32
Чат базарників прочитайте, там психів вистачає
Анонім до Загорецька Показати IP 18 Грудня 2019 14:22
Ви лікар?Діагноз має ставити лікар,звідки ви знаєте що там пишуть люди?Може досить підбурювати?
Монархіст до Загорецька Показати IP 18 Грудня 2019 15:53
На засідання міської ради або верховної раді подивіться. Там психів більше. Чи хтось справді вірить що вони покупляли айфони і машини за державну зарплату?
Ігор Показати IP 18 Грудня 2019 12:24
На рахунок що в центі європейських міст нема ринків. Німеччина (Мюнхен), Австія(Відень),і в багатьох інших містах європи. Просто треба його привести в цивилізований вигляд.
Лучанин Показати IP 18 Грудня 2019 12:33
Можливо хай лучани збираються на мітинг проти тих базарників? Людей буде більше ніж тих 1200
Анонім до Лучанин Показати IP 18 Грудня 2019 13:28
Не впевнений,можливо за ринок,тільки ти головне прийди і кричи що ти" проти базарників".
Клава Показати IP 18 Грудня 2019 13:02
мешканці зупинки - колоритні особи - теж будуть в пікеті ?..
Загорецька Показати IP 18 Грудня 2019 13:31
Вот поки вони будуть пікетувати грейдерами все знести!!! Цигани, бруд, бомжі, сморід, іржаві контейнери, пробки...
Анонім до Загорецька Показати IP 18 Грудня 2019 14:39
За такі заклики на тебе заведуть кримінальне провадження.
Монархіст до Загорецька Показати IP 18 Грудня 2019 15:51
Так не ходи туди!!!
Психопланетарій, Лип Показати IP 18 Грудня 2019 16:31
Я живу біля центрального ринку вже більше 60 років і бачив як цей ринок потихенько розлазився ніби рак чи тарган, поповз по території. Чи правдами чи неправдами поставили металічні каркаси або сараї бо іншими словами це не назвати, мені звісно не судити. Нехай на це питання відповідають правоохоронні органи. Але базарники крім всього ще позасирали парк культури та відпочинку імені Л.Українки. Ви подивіться на територію парку, водоймища біля ринку, що з боку вул. Глушець поряд автотранспортної зупинки, та з вул. Замковій, пройти не можливо у парк вся територія у гамні та сцяньові. Такого бардака ніколи не було. До 1990 року на цю територію завжди приїздили: цирки, атракціони, музиканти або зоопарки. Хто тут поряд з цим ринком живе, мене підтримає. А ось кожному з тих, хто не бажає, щоб цей ринок перенесли, побудувати такий же вонючий ринок біля їхньго будинку, хати, квартири чи хоча їх вікон, щоб коли вони відкривали вікна, щоб провітрити квартиру то чули сморід гавна, як чуємо ми.
Cтепан до Психопланетарій, Лип Показати IP 18 Грудня 2019 22:39
Коли знесуть ринок то ті хати теж непотрібні глянь на старі гравюри три хати біля замка далі болото.
Золотий вік Показати IP 18 Грудня 2019 17:03
З радістю будемо їздити на ГПЗ., на кожний товар найдеться свій покупець, щоб прийшло щось нове потрібно позбутися старого, це просто краще буде для всіх, нерозумію чому ці страйки....з ким неспілкуюсь з громадян міста всі підтримують ідею влади.. Підтримую владу міста і любимо продавців Старого Ринку., у мене є ті в яких я постійно щось купую, і мені без різниці де буде цей товар і ця людина я готова і на ГПЗ їхати легко... Бажаю всім любові і розуміння з один одним.
Люда до Золотий вік Показати IP 18 Грудня 2019 22:22
Може тільки ви і поїдете. Я туди їздити не збираюсь, і більшість їздити не буде. Торгів там не буде. Це неважко передбачити
Анонім до Золотий вік Показати IP 19 Грудня 2019 19:14
Це не можна називати позбутися староговід, адже це чужа праця напрацьована рокамина. Пойміть бізнес не переноситься. Постійні клієнти, позиції на ринку, місця на ринкузавтра не переносяться, це будується роками. Якщо перенести - це крах для малого бізнесу і доведено, що це мільйонні втрати за рік для бюджету міста
Іван до Золотий вік Показати IP 19 Грудня 2019 21:34
В місті ще 3 ринки є. Не обов,язково аж на ДПЗ їхати.
Базарник Показати IP 18 Грудня 2019 18:48
Влада допустила до того стану, а тоді ріже по живому.
Той самий Показати IP 18 Грудня 2019 20:20
Що за дезінформація, 19.12.19 ринок працюватиме у стандартному режимі