USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Перший візит президента Зеленського на Волинь. Трансляція

9 Липня 2020 12:20
Шостий Президент України Володимир Зеленський 9 липня відвідує Волинь з робочим візитом. В програмі цього дня – інспекція об’єктів Великого будівництва та зустріч з представниками місцевого бізнесу.

Новини з місця події в режимі реального часу читайте в онлайн трансляції Інформаційного агентства Волинські Новини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Лучанин Показати IP 9 Липня 2020 11:03
І буде він гордо їхати на велосипеді без охорони і кортежів
Волиняни Показати IP 9 Липня 2020 11:07
Та то не ті пріорітети, де участь Президента є актуальною ! Озвучте і покажіть проблєми шахтарського регіону, ознайомте із проблематикою митниці, лісової галузі, проблемами меліорації і підтоплення поліських раонів ! А потім - ото вже по програмі візиту.
Лучанин до Волиняни Показати IP 9 Липня 2020 11:25
Не зрозуміло для чого президенту країни дивитись на дорогу. По такій логіці потрібно ще оглянути як працюють сантехніки, електрики, будівельники і т.д.
воно то так Показати IP 9 Липня 2020 11:20
Садок в Крупі почали будувати вже давно, дорогу теж ще з подачі Гройсмана. Так що ж ЗЕ хоче показати?
Я до воно то так Показати IP 9 Липня 2020 19:22
Так це не Зе хоче показати, а Зе хочуТь показати. Не думаю, що він сам собі програми візиту складає. Це місцева влада так скерувала план глобальних питань.
Активіст Показати IP 9 Липня 2020 11:26
Совок аж пре. Часи пізнього Кравчука і раннього Кучми.
Анонім Показати IP 9 Липня 2020 11:32
Вчора там ціла делегація той майданчик майстрували я ще так подумав чого це стільки накачаних і бритих там напевно оглядали чи є де велосипед припаркувати)))
лк Показати IP 9 Липня 2020 11:33
Круто
Анонім Показати IP 9 Липня 2020 12:10
Боже, який совок. Кортежі, перекривання міста, украдання асфальту.
скептик Показати IP 9 Липня 2020 12:16
треба ще в програму візиту включити огляд будівництва вбиральні на театральному майдані. дуже актуальна тема
Коля Показати IP 9 Липня 2020 12:19
Простий люд з ним не поспілкуується бо недай Боже скажуть правду і що діється в регіоні. Як розкрадають землі сільгосппризначення, а прості люди які хочуть на своїй землі працювати отримати не можуть роздирають місцеві "дєрєктара" лісгоспи у виконавчій службі на СЕТАМІ продають майно Волинських шахт місцеве самоврядування здає в оренду землі но договір не заключає з орендарями і плата іде в карман... Будують асфальтні дороги без тендерів ділячи дорогу на кілька частин в кінцевому варіанті асвальт стає дорожчим мрамору. А саме цікаве то програма президента 5 7 9 кредити дають тільки правильному бізнесу який може вівалити відкат у розмірі 20 % стоїмості тіла кредиту відповідному начальнику відділення банку бо інакше їдьте далі в Польшу заробляйте або з лютого стійте в черзі на отримання кредиту і що тижня вам дзвонять і просять підвезти якусь паперу і питають чи ви не передумали і є правильні люди які поможуть отримати кошти і вони сидять в банку і мова така "подумайте хлопци іще трішки" цеж програма президента. Суди які за спинами до того як феміда ухвалить рішення говорять скільки років впаяти, працівники поліції які вміють тільки алкозалежних та безхатьків саджати а ще є ті які пишуть те що потрібно щоб отримати на лапу інакше в суді та адвокату заплатиш більше. Поробили громадські організації за підтримки правоохоронних органів і щемлять дрібних підприємців а самі відбирають землі. Здогадались деякі навіть торгувати мулом із річок.
Ірина Показати IP 9 Липня 2020 12:25
Як вже це все остогидло!
Всезнайко Показати IP 9 Липня 2020 12:28
А є Шаріївці на Волині?
какая разніца Показати IP 9 Липня 2020 12:37
донецькі корупціонери відсторонили від грошових потоків місцевих
Коля Показати IP 9 Липня 2020 12:56
Володимир не дайте себе ошукати це кіно вже бачив яник пройдіться і попитайте людей які за вас голосували які проблеми в них і будете володіти інформацією і зрозумівши простих роботяг буде простіше прийняти рішення і люди побачать що ними цікавиться гарант головокомандувач і просто ЛІДЕР такої великої і трудолюбивої нації БАТЬКО своєї країни. В людей простих не має грошей то нехай хоч це буде бо таку людину як батько націй не купиш.
додік до Коля Показати IP 9 Липня 2020 13:44
Коля, ви такий смішний. Йому до спини ваші (наші) проблеми,йому до спини люди. Ви думаєте, що він нічого не знає про реальний стан речей? - Знає, але НЕ УСВІДОМЛЮЄ. Дивитись і бачити - це різні речі.
Vasyl до Коля Показати IP 9 Липня 2020 16:22
Коля дуже вірить в доброго царя і поганих буржуїв. Так ось: погані буржуї хочуть землю скупити, а добрий цар підписує закон про продаж землі,а його слуги хочуть ввести податок на землю для тих, хто має паї, щоб не вигідно було і продавали поганим буржуям. Треба, мабуть, про це розказати доброму царю, а то дивиться, і не бачить)
Анонім Показати IP 9 Липня 2020 13:26
Це вже було. Історія повторяється
читач Показати IP 9 Липня 2020 13:28
Дивлюсь я на цього президента і розумію, що людей чекає ще більша деградація.
Олександр Показати IP 9 Липня 2020 13:43
Всі помітили як волиняни люблять гаранта. Де 73% підтримки, потиснення рук, селфі, подяки....? А тепер згадайте як зустрічали Петра Олексійовича
додік до Олександр Показати IP 9 Липня 2020 15:33
Це такий жарт?
Микола Показати IP 9 Липня 2020 13:46
Зе свою місію вже виконав.Привів до влади банду. Тепер керують вони,а він ні на що не впливає.
Слів нема ! Показати IP 9 Липня 2020 14:23
Ну, ніде у світі нема такого, шоби Президент країни був інспектором Великого будівництва ! Чи бачив хтось як Трамп, Меркель чи королева Англії перерізає лєнточки при відкритті якось куска дороги чи дитячого садочка ? Функції Президента визначені Конституцією України . А для чого понижати його статус до інженера технічного нагляду ? У Європі і світі такого нема !
Лучник Показати IP 9 Липня 2020 15:45
Порошенко відкривав і дорожні знаки.
Микола Показати IP 9 Липня 2020 17:47
А зе все позакриває