USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96

П'яний лучанин на Mercedes збив стовп і в'їхав у кущ троянд

15 Травня 2018 10:37
У Луцьку на вулиці Степана Мазурця п'яний водій на «Мерседесі» збив стовп і наїхав на кущ троянд.

Інцидент трапився у понеділок, 14 травня, близько 23 години, інформує В24.

За словами очевидців, чоловік ледве тримався на ногах. І близько 20 хвилин намагався виїхати з місця події. Однак рев мотору почули мешканці вулиці і намагалися втихомирити кермувальника.

Очевидець пригрозила викликати поліцію і відібрала ключі від автівки у водія. Згодом той зник з місця події, залишивши "Мерседес".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 15 Травня 2018 11:08
Що буде з цим"водієм"?Штраф?А треба садити і на довго,шкода що немає смертної кари.На місці стовпа могла б бути дитина,людина.Вбивці за кермом і покарання має бути суворим,хто не згідний,той такий самий вбивця!
Флорист Показати IP 15 Травня 2018 11:25
Ну чого ви так ! Просто чоловік побачив гарні квіти і під'їхав їх понюхати. А стовпу то не сподобалося і він йому дорогу перебіг .
лучанин до Флорист Показати IP 15 Травня 2018 11:37
Жарти жартами, але через спиртне дуже багато людей гине. І правду пишуть, що добре, що стовп, а не дитина. А були випадки, що й не стовп.
Лучанин Показати IP 15 Травня 2018 11:59
Тому пі#ару відали машину він написав заяву що угнали
Юлія до Лучанин Показати IP 15 Травня 2018 12:36
Так є ж очевидці, які забрали ключі, вони ж бачили хто був за кермом. От і доводять людей до самосуду.
111 Показати IP 15 Травня 2018 12:33
Стовб ( стовбичити) . Хто автора в школі вчив ?
та ну на... до 111 Показати IP 15 Травня 2018 13:18
серйозно??? може все ж таки стовП?