USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

П’яний водій відразу втік: відео моменту смертельної ДТП у Луцьку. Відео 18+

16 Серпня 2022 13:54
Водій позашляховика BMW X5, який на смерть збив 84-річну жінку, залишив місце аварії навіть не зупинившись. Проте поліція затримала його менше ніж за 10 хвилин в селі поблизу Луцька.

Інформаційне агентство Волинські Новини отримало відео моменту ДТП, яке трапилося вранці 14 серпня.

Як повідомили в поліції, жінка переходила дорогу на червоний сигнал світлофора. 60-річний водій не зреагував на пішохода і збив жінку. Як видно з камер, після скоєного він навіть не зупинився, а відразу покинув місце аварії. Першу допомогу жінці намагались надати перехожі, швидка прибула за лічені хвилини, проте врятувати життя жінки не вдалося.

60-річного водія наздогнали в селі Забороль, що за Луцьком. В його крові виявили 2,6 проміле алкоголю. Чоловіка затримали в порядку ст. 208 КПК України. Відомості весено до ЄРДР за ч. 3 ст. 286-1 ККУ, а сьогодні, 16 серпня, йому обиратимуть міру запобіжного заходу.

Увага, рекомендуємо утриматись від перегляду відео неповнолітнім, а також людям з чутливою психікою



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Він Показати IP 16 Серпня 2022 14:15
Коли вже ми навчимось берегти своє життя?
123 Показати IP 16 Серпня 2022 14:22
Наче зелений був для авто , і навіщо було бігти під машину . Нікого не захищаю , але люди чекали по іншій стороні , коли буде дозволено перехід .
Анонім Показати IP 16 Серпня 2022 15:18
відео перфомансу Катерини Алфьорової в Княгининку теж є в архіві?
Оракул до Анонім Показати IP 16 Серпня 2022 16:46
Є підозра, що слідчий - захворів (або пішов у відпустку, або в декрет, або звільнився, або Ваш варіант) І справу закрили за терміном давності. Або Алфьоров башлянув рідним і суд дав умовне....Залишається питання - чому результати розгляду резонансних ДТП замовчуються ???
Внук до Анонім Показати IP 16 Серпня 2022 16:51
В архіві кгб
... Показати IP 16 Серпня 2022 17:36
В жодному разі не виправдовую водія оскільки навіть при швидкості 120 км./год. можна було уникнути наїзду і зупинитися, але якого .... вона лізла на зелений сигнал для автомобілів. І вони ж по всьому місту так переходять і не на переходах і де завгодно і ще й махають і зляться коли їм сигналиш.
Анонім Показати IP 16 Серпня 2022 19:10
Те що водій п'яний був, звісно, засуджую.... Але як на мене, це треба кваліфікувати як самовбивство.... На червоний сигнал, прискорюючись, кинулась під машину...
123 Показати IP 16 Серпня 2022 19:18
До суду справа навіть не дійшла.
Abdula Показати IP 16 Серпня 2022 20:01
Водій попав, але НАХРЕНА ЛІЗТИ СВІДОМО ПІДМАШИНУ!!!! Вона самогубця!!!!!
Дядя Стьопа до Abdula Показати IP 16 Серпня 2022 23:15
Не хочу бути ретроградному, але колись дядя міліціонер як побачить когось, хто переходить вулицю на червоне світло-як засвистить у свисток! Всі боялись! Міг і штраф 3 карбованці виписати! А зараз??
Степан цимбал з кк Показати IP 16 Серпня 2022 22:55
Водію штраф...вони скрізь так бігають,цивілізований світ!? Думала тьотя що особлива,і її хтось пропустить бо їй срочно треба...
ABC до Степан цимбал з кк Показати IP 18 Серпня 2022 00:24
Ти видно не був у Нью-Йорку. Як там відрізнити туриста від місцевого? Дуже просто: Туристи чекають на зелений сигнал, а місцеві пруть на червоний і не заморочуються. І це в США, країні №1 за рівнем економіки у світі. Отаке теж буває, навіть у цивілізованому світі.
Олександр Показати IP 17 Серпня 2022 16:48
Не знаю, як вас, товариші, але мене дуже турбують два ушльопки, які стояли на переході...