USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Під час виконання бойового завдання загинув волинянин Андрій Верес

Сьогодні 15:26
Устилузька громада втратила ще одного відважного Захисника, який до останнього подиху боронив Україну та наше мирне майбутнє.

2 травня під час виконання бойового завдання в Харківській області загинув старший солдат Верес Андрій Миколайович, 1974 року народження, житель міста Устилуг.

«Висловлюємо щирі співчуття мамі, дружині, синові, рідним і близьким, усім, хто знав і шанував Андрія Вереса. Розділяємо ваш біль і схиляємо голови у глибокій скорботі. Вічна пам’ять і слава Герою...» – написали у громаді.

Поховають Захисника на кладовищі міста Устилуг.

Про час прибуття тіла та чин поховання буде повідомлено додатково.

Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним. Вічна пам’ять і слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus