USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Під крики натовпу: у Луцьку скрутили водія автобуса, який конфліктував з поліцією через карантин. Відео

6 Листопада 2021 11:20
На вулиці Ковельській, що у Луцьку, патрульні затримали водія автобуса. Причиною цьому став конфлікт з патрульними через перевірку дотримання карантинних вимог. Водія згодом госпіталізувала «швидка», підозрювали перелом руки.

Очевидці зняли на відео, як під крики розлюченого натовпу поліція дістає з-за керма водія маршрутки сполученням «Луцьк – с.Окорськ» і садить в патрульне авто. Вочевидь, люди намагались вступитись за водія. Декілька очевидців знімали те, що відбувається, на телефон.

В коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини в патрульній поліції повідомили, що правоохоронці зупинили транспортний засіб для перевірки на дотримання карантинних вимог, однак водій вступив у конфлікт із поліцейськими. Нині його затримали, встановлюються всі обставини події.

Читайте ще: Лаявся і не пред'являв документи: відео з камер поліцейських, які затримали водія у Луцьку
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 70
Луцький Показати IP 6 Листопада 2021 11:28
Ну ждем коментарів батл антивакцинаторів і вакцинованих!!!
Ха ха ха до Луцький Показати IP 6 Листопада 2021 13:07
А мені дуже подобаються ролики, де от такі воділи поліцейських нахр посилають і знімають це на телефон.Цей воділа не встиг і не зміг... Ха ха ха, може іншим разом ?
Ухахаха до Ха ха ха Показати IP 7 Листопада 2021 18:22
Цей тоже хотів познімати, але щось пішло не так, і получив по горбу, да ще ф пару штрафів заробив... Ухахахаха.
2011 Показати IP 6 Листопада 2021 11:29
чого ви до дядька пристали?він так їздить дньом о Луцьку коли неможливо їздити тому що олені покупляли права
Даміан до 2011 Показати IP 6 Листопада 2021 12:18
не ДНЬОМ, а В ДЕНЬ!!! Писака.
Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 11:32
Гандони
це до Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 14:33
про маршрутчиків?
1+1 Показати IP 6 Листопада 2021 11:39
Да це цей водій кришуе бурштин
українець Показати IP 6 Листопада 2021 11:48
Правильно роблять! Нашому бид... поки палицею не влупиш, нічого не розуміють!
Мешканка Показати IP 6 Листопада 2021 11:48
Бєспрєдєл. Повний. Пане мер де ваша реакція. Що буде з понеділка. Будем ходити пішки. А Президент в Європі буде розказувати казочки що в нас все добре.
Тьотя до Мешканка Показати IP 6 Листопада 2021 14:36
Бєспрєдєл - це коли не виконують законні вимоги, була б не поліція, а колишні мєнти - рука булаб не зломана, а прострілена
сергій до Тьотя Показати IP 7 Листопада 2021 18:13
клоун дешевий
Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 11:51
«Розлюченому натовпу» давно пора наваляти резиновими кийками по с..аз,як мінімум. Вимоги поліції треба виконувати, а не бикувати. Спробуйте хоча б в тій же Подьщі отак пащі до поліцейських порозкривати, чи будь де, і побачите як буде і що.
Анонім до Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 14:48
Слухай,заробітчанин,їдь назад до своєї польщі
Олександр до Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 15:23
А мені чомусь здається, що в основі реакції людей не конкретно цей випадок. Якби ті козли не замітали гарячі докази вини вбивць-водіїв (мажорів), якби вони правильно реагували на порушення "вищої касти", то по-іншому до них би й ставилися. А як вони ловлять тільки простий люд, роблячи злочинців з тих, хто таким не є, то й реакція людей відповідна. І чесно кажучи, так би хотілося, щоб натовп накопав тих, пардон, "копів" просто там на місці... Щоб зрозуміли
Сашко до Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 23:33
В Польщі діють згідно законів а не постанов дауністів. Якщо ти тормозок не розумієш що основний закон це конституція а не постанови різних кантор тоді ти, вибач на слові стадо і бидло. Якому куди скажуть туди і підеш. Завтра скажуть в жопу тарабанитись тиі на раз радий.
Антон і К до Сашко Показати IP 7 Листопада 2021 16:47
Поясню вам коротко, що всі законні і підзаконні нормативно-правові акти є чинним законодавством на території України. Про ієрархію законодавства тут ніхто не спорить, бо до цієї ситуації це не має ніякого відношення. Є Постанова, з антикороновірусними обмеженнями та загальнообовязковими правилами. Її ніхто не скасовував, не визнавав нечинною чи щось подібне, а тому вона є обовязкова до виконання всіма, так би мовити "з обох сторін барикади", і громадянами, і поліцією. А от те недолуге бекання водія, про законодавство яке він взнав з ютуба, то не більше ніж позорище для самого ж водія і йому подібних.
Дмтро до Антон і К Показати IP 8 Листопада 2021 08:33
Шановний Антон! А ти впевнений, що ту постанову, про яку ти говориш було ратифіковано Верховною Радою та зареєстровано Міністерством юстиції!? (мені відомо, що ні!) А також, що скажеш на рахунок Конституції, чи по твому це вже навіть не закон!? Тобі навіть, оказується невідомо, що Конституція України і сьгодні являється основним (головним) Законом України!!! І Сашко на всі 100 правий!
Міщанка до Антон і К Показати IP 8 Листопада 2021 08:58
Браво!!! все вірно написали! чого за ту конституцію вчепились? там же не прописані ні ПДР, ні правила карантину! для цього є інші документи, що приймаються відповідно до основного закону...але права особи навіть за конституцією закінчуються там, де вони суперечать правам інших людей чи держави
Дмитро до Сашко Показати IP 8 Листопада 2021 08:25
Молодець Сашко! Э таки досвідчені люди в Україні! Які розуміють так як воно є, а не так як офіційна пропаганда зомбує своє стадо!
Правда Показати IP 6 Листопада 2021 11:58
ДИКУНИ.Ці ще гірше за "ментів",Закони не читають,та і не знають,а для чого...до речі і це факт, люди почали просто боятися цих "нових"поліціянтів...от підтвердіть дописувачі.
Лучанин Показати IP 6 Листопада 2021 12:01
А що ви чекаєте???? Просто так патрульним нема діла ( знаю, що кажу) Це поскаржилися "доброжелатеєлі" - патрульні змушені відреагувати,,,
любомир Показати IP 6 Листопада 2021 12:06
Перша порада. Не возіть з собою посвдчення водія щоб мусора його не забрали.Друга автобус не Ваш.Кинь їм той автобус нафіг серед дороги нехай мусора самі дальше везуть людей.Третя.Зайди собі нормальну роботу в Польщі Чехії або в якісь іншій нормальній країні яка створена для людей.Якщо ти хороший водій ти там на вагу золота.Я вже давно плюнув на цю недодержаву.Шкодую тільки що не зробив цього раніше.
Гриша до любомир Показати IP 6 Листопада 2021 13:05
Саме в Польщі, Чехії та любій нормальній країні водій би лежав на асфальті в 5 секунд. А "розлючений натовп" собирав би поломаними пальцями вибиті зуби.
Дмитро до Гриша Показати IP 8 Листопада 2021 08:38
Шановний Гриша! В Польщі, Чехії, та в інших нормальних країнах поліціянти дотримуються закону, і в першу чергу конституції своєї держави, а в нашій виконують різні замовлення і їм по барабану кого саме, аби гроші платили!
Вуйко до любомир Показати IP 6 Листопада 2021 14:37
То їдьте хоч всі у Польщу - хто тримає? що ж ви тут "за копійки" спину гнете?
Гриша до Вуйко Показати IP 6 Листопада 2021 15:49
А там бухарікам і "умнікам" не платять, там працювати потрібно. А це *авно тільки пиво сосати може, да в інтернеті умнічати.
Дмитро до Вуйко Показати IP 8 Листопада 2021 08:41
Шановний Вуйку! Якщо всі поїдуть до Польщі то ж ти перший вовком завиєш! А якщо чесно то ми в своїй країні! І вимагаємо гідного ставлення до себе, і не тобі наказувати нам куди і коли їхати!
666 Показати IP 6 Листопада 2021 12:09
мусорів посадять.
777 до 666 Показати IP 6 Листопада 2021 14:38
Ніт, водій має подякувати що зламали руку, а не прострелили ногу ))
Дмитро до 777 Показати IP 8 Листопада 2021 08:44
Шановний 777! В слідуючий раз на місі водія окажешся ти! А за що!? - не переймайся, менти знайдуть!))
море Показати IP 6 Листопада 2021 12:10
Що вже буде з понеділка
Ксенія Показати IP 6 Листопада 2021 12:21
Всіх норм карантину, звісно, треба дотримуватись. Але всьому якась межа має бути. То до луцького терориста, що хотів автобус підірвати, краще ставилась поліція, ніж до цього водія.
Дмитро до Ксенія Показати IP 8 Листопада 2021 08:45
Так отож!!!
Оля Показати IP 6 Листопада 2021 13:24
Але це реально перегіб... Такі дії - це сигнал до ще більшої агресії людей через ту ситуацію, яка з ковідом..... це просто жесть
Валентин Показати IP 6 Листопада 2021 13:25
Доблесна поліція, ви б краще так педофілів і наркоманів в Луцьку ловили! Ви в курсі, що лише по одному проспекті Відродження бродять люди зі скляними очима, поки ви не робите нічого! Ганьба! Надіюсь, пан Ігор зверне увагу на таких поліцейських!
Уася до Валентин Показати IP 6 Листопада 2021 14:43
не хвилюйся, ще й до вас доберуться, якщо і далі будете бродити зі скляними очима
Валентин до Уася Показати IP 6 Листопада 2021 16:26
Хочу, й закидаюсь. То моє діло, люблю шиш і спайс.
Валерій Показати IP 6 Листопада 2021 14:41
Жорсткіше потрібно діяти, багатьом подобається, коли жорстко і грубо
Дмитро до Валерій Показати IP 8 Листопада 2021 09:22
Шановний Валерій. Гадаю, що скоро по твоїм побажанням так вдіють з тобою - все по Закону Божому - що бажаєш свому ближньому те саме буде й тобі! (с торицею!)
Василь Показати IP 6 Листопада 2021 14:46
Закон є закон і порушувати його не можна ще й у карантин але і ламати руки не можна.Я про інше,чому ці наглючі водіі сільських автобусів не беруть міських жителів, зупиняються за 10 метрів до стоянки або після і перед носом зачиняють двері, скільки б людей не стояло на зупинці?Пролітають майже порожняком, не беруть міських жителів, а ціни по 7 гривень встановили раніше ніж міський транспорт, тепер вже 8 гривень і для лучан теж, Коптять повітря в Луцьку, гасають по вулицям, не беруть місцян у автобус, зробили собі автовокзал біля Ж.Д. вокзалу безпрєдєл, Чи не так міська рада, ви це бачите?????
дідо Показати IP 6 Листопада 2021 15:09
шофер дурачок,який не виконує наакази працівників поліції....тепер ще оштрафують , і можуть посадити за непокору.
Дмитро до дідо Показати IP 8 Листопада 2021 08:52
Шановний дідо! Шофер як раз не дурачок, а виявився людиною, яка знає свої права, і стоїть на тому, а посадять скоріше (якщо все буде по Закону) поліцейських, які ні за що зламали руку водію. - Як мінімум первищення службових обов'язків!
Дмитро Показати IP 6 Листопада 2021 15:28
Злочинця впіймали. Шляхетна міліція
Анонім до Дмитро Показати IP 6 Листопада 2021 17:57
Ви серйозно?! Хочете сказати, що поліцейські все зробили правильно?! В діях "правозахисників " безліч порушень. Чому під час затримання посадовців не застосовують такого насильства?!! Поліція вже давно впала в очах народу
Хаха Показати IP 6 Листопада 2021 16:01
Молодці «пенти»,діяли так жостко,одним слово БДСМ!
Люда Показати IP 6 Листопада 2021 16:45
Не закон а постанова це велика різниця. А водій молодець відстоює свої права. Побільше б таких людей то може був би толк в державі.
І більше до Люда Показати IP 6 Листопада 2021 18:15
людей в реанімаціях???? Потрібно берегтися!!!! Кому і коли останній раз водій робив зауваження про відсутність маски? Водії маршруток, це свого роду "царки", якім по барабану і здоров"я пасажирів і, як показує практика патрульні. Для чого чинити опір? Виконай вимоги поліції, а якщо вони протизаконні, то подай в суд!!!
Дмитро до І більше Показати IP 8 Листопада 2021 08:59
Шановний І більше до Люда! Ви не зрозуміли ситуації! Водій як раз і хотів подати до суду, але менти йоми не дали, вимагаючи дій, не передбачених законодавством! А в людей, що в реанімації краще спитайте, чи допомогли їм ті маски, вони вам точно нададуть змістовну відповідь!
Анонім до Люда Показати IP 6 Листопада 2021 18:16
Конституція України, стаття 117 - «Кабінет Міністрів України в межах своєї компетенції видає постанови і розпорядження, які є обов'язковими до виконання.»
ххх до Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 19:59
якщо вони не суперечать конституції.....вчи мат часть....
Аут до ххх Показати IP 7 Листопада 2021 16:50
А то ти сам визначив, що Постанова Кабміну Конституції суперечить, чи може разом з тим воділою? А може ти, то є Конституційний Суд, який і визначає відповідність чи невідповідність законодавчих актів до Конституції?!?
Сергій. до Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 20:43
Прочитайте 113 статью. Неуч!
Анонім до Сергій. Показати IP 7 Листопада 2021 08:12
І? Що це міняє? Там і вказано - конституція, укази президента, постанови
Урфін Джус до Сергій. Показати IP 7 Листопада 2021 13:38
Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Дмитро до Анонім Показати IP 8 Листопада 2021 09:03
Все вроді й так, але тільки ті постанови й розпорядження ще має затвердити і ратифікувати Верховна Рада - єдина законодавча влада в Україні, Також їх має підписати Президент і зареєструвати Мінюст! А в остальному Ви праві:))
Пррломаолоо Показати IP 6 Листопада 2021 18:49
Люди, ви, взагалі, адекватні????? Нарешті поліцейські почали якихось заходів вживати стосовно тих, кому маску, яка, до слова, коштує 1 грн, на морду складно одягнути, коли лікарі щодня борються за сотні життів!!!!!!!! Давно пора навести лад із дотриманням карантинних норм на Волині, і у громадському транспорті передусім!!!!!!!!!
555 до Пррломаолоо Показати IP 7 Листопада 2021 14:40
Це в твоїй адекватності є сумнів. Морди у звірів. Але нас вже прирівняли до худоби - вакцинують примусово, обмежують пересування. А тим часом тисячі людей тихо вмирають і далеко не від ковіду, але нашій владі до того зовсім немає діла.
Дмитро до Пррломаолоо Показати IP 8 Листопада 2021 09:09
Шановний Пррломаолоо ! Чому нарешті!? Вони завжди вчиняли беззаконня! І де Ви знайшли маски по 1 грн!? Розкажіть секрет, може я піду куплю!)) Ну і я так розумію, що ви завжди в масці! Ви ще не хворіли? Тоді дуже добре!, але якщо, не дай Боже Ви захворієте, то не скаржтесь, бо ж Ви були в масці!)))
Вчитель Показати IP 6 Листопада 2021 19:55
Бити, ламати руки і посягати на життя не дозволено нікому, отож хай ментів потрібно наказати по повній, а водія вишородити на перший раз. Але він теж порушив правила.
Дмитро до Вчитель Показати IP 8 Листопада 2021 09:12
Шановний Вчитель! Водій порушив правила відстоюючи Закон!, а менти порушили той самий Закон! От і вся різниця!
Яна Показати IP 6 Листопада 2021 20:28
Да на хрен вообще бросте эти перевозки...
Серж Показати IP 6 Листопада 2021 20:54
В районі Львівської . Вул.Даньшина тьма наркоманів і алкашів.теперішнім недополіцейським до них діла зовсім нема.Проїзджаючи повз них не один раз на день.
Хамло Показати IP 6 Листопада 2021 21:59
В законі про нацполіцію ніслова про такі повноваження поліції як перевірка ковідсертифікатів чи стану здоров'я чи типу того. В суді водій буде правий.
5.45 Показати IP 6 Листопада 2021 23:46
Киву з кубіка так зможете витягнути?
Дмитро до 5.45 Показати IP 8 Листопада 2021 09:16
А Киву з кубіка не треба витягувати - його разом з кубіком треба заштовхати туди з відки вже не витягують!))
Микита Показати IP 7 Листопада 2021 06:42
Впевнений що процедура обмеження та затримання порушена, бо інакше вони не вміють, безголові мудаки
Анонім Показати IP 7 Листопада 2021 23:40
Держава дбає про здоров'я громадян. Хто не вірить - розстріляти. Але чомусь дбає тільки про ковід. Дивно.
4545 Показати IP 8 Листопада 2021 08:59
Ви бачили хоч раз щоб так виймали з машини тих, хто збиває людей???????????Оце ключове питання, вони чекають може це якийсь крутяк,потім відкупиться його чипати не будемо,хай тихенько сидить в машині, а потім скаже то не я за кермом(((((