USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У маршрутника, якого в Луцьку затримали через карантин, підозрювали перелом руки. Оновлено

6 Листопада 2021 12:17
Водія маршрутного таксі, за яким поліцейські влаштували погоню у Луцьку 6 листопада, госпіталізували до лікарні.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у Центрі екстреної медичної допомоги.

Як зазначили медики, у водія спочатку підозрювали перелом руки, але після обстеження виявилося, що у нього забій.

З власних джерел стало відомо, що коли водій, який, до слова, нещодавно працює на маршруті, опирався патрульним. Він засунув руки в кермо, щоб його не дістали з маршрутки, в результаті чого отримав травму.

Читайте ще: Лаявся і не пред'являв документи: відео з камер поліцейських, які затримали водія у Луцьку

Нагадаємо, у суботу, 6 листопада, на вулиці Ковельській у Луцьку патрульні затримали водія автобуса. Причиною цьому став конфлікт з патрульними через перевірку дотримання карантинних вимог.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
777 Показати IP 6 Листопада 2021 12:11
В когось може бути ст 365 КК України. Він не становив загрози, щоб йому руки ламати. І не треба про США тут розповідати.
Дідо до 777 Показати IP 6 Листопада 2021 16:06
Вын сам ту руку в руль сунув. Читай уважніше, довбню.
777 до Дідо Показати IP 6 Листопада 2021 21:49
Коментар був написаний під іншим текстом статті ( самим першим, де вказали коротко про перелом). За день текст змінили декілька разів. Про руку, яку сам засунув у кермо додали. Так що, всі уважні. Тільки кожен сприйняв текст який читав перед написанням коментаря.
777 до Дідо Показати IP 6 Листопада 2021 21:59
Коментар був написаний під іншим текстом статті. Зараз зміст статті доповнений.
локі Показати IP 6 Листопада 2021 12:18
нетреба було чинити опір...
Анонім до локі Показати IP 6 Листопада 2021 12:37
Який опір?Кому опір,на підставі чого його затримували!?Що ти мелеш.А тепер хай прокоментують в поліції і проведуть розслідування і по новинах всім розкажуть результати.
Аут до Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 16:07
Тобі персонально розкажуть. Качни права поліціянтам і з "тєлєфончіком" повдавай з себе бетмена-правознавця.
Лучанин Показати IP 6 Листопада 2021 12:20
Чого вони так не заламували водійку, яка на смерть збила на переході людину в Маяках. Слабо було? тут простий хлопчина, то можна віддірватися на ньому. Чекаю офіційного пояснення. І пояснення чому перевищили силу поліцейські?
2011 Показати IP 6 Листопада 2021 12:25
Бий своїх шоб чужі боялись "Батько наш бандера мати Україна" :)
Анонім до 2011 Показати IP 7 Листопада 2021 16:39
Вам лікуватись треба.
Zorro Показати IP 6 Листопада 2021 12:39
Нехай так затримують державний службовців-хабарників- з переломами рук. 10 штук на 1 водія.Він вдвшник чи терорист? Це не поліція- це надзірателі тюремного режиму, які забули про Нюрнберг!
Гость Показати IP 6 Листопада 2021 12:43
На его месте я бы подал в суд. Конкретно на этот патруль. Нарушение конституции Украины ст.24, ст. 28 и ст.60.
Анонім до Гость Показати IP 6 Листопада 2021 16:08
Ти хоть раз в житті кудись і щось подав, ну окрім спорченого повітря з дивану?
Правда Показати IP 6 Листопада 2021 12:44
В честь солідарності пропонується всім водіям не вийти на маршрути-яка буде реакція...чи знову моя хата зкраю...злочинницю в Княгинику навіть не допитали,це вже не поліція-це залишилось би...при погонах.
ще не зовсім свідоми Показати IP 6 Листопада 2021 12:46
Фейл стейт
Володимир Показати IP 6 Листопада 2021 12:52
Поліцаїв посадити за ркоприкладство
ще не зовсім свідоми Показати IP 6 Листопада 2021 13:11
Владці граються з простим народом. Не розуміють, що при такому відношенні може і до коліївщини (самосуду) дійти. Але ж вони кілограм телятини на бессарабці за 50 грн купують. Їм байдуже на хлопів. Ми їх слуги. Нам все можна. Ми ж для ВАС
111 Показати IP 6 Листопада 2021 13:38
Дивлячись на це жахіття захотілося прокоментувати. Це справді безпреділ. Ці патрульні ну просто повинні бути покарані. Жах що відбувається, якісь тварини дикі, а не люди, тим більше при погонах. Це все ця відкрита безкараність і вседозволеність. Ну дуже "забагато" вже вони мають "повноважень". Руку живій, здоровій молодій людині поламати, а потім ще ними ж і поломаного з вивернутими руками тягти до служб авто. Садисти. Жах. Однозначно покарати.
володимир Показати IP 6 Листопада 2021 13:46
рішеня просте відловлювати і робити таких поліцаів інвалідами.вдарив поліцая 12 років тюрми.вбив людину 7 років.нам така поліція непотрібна.така собача зграя потрібна владі.
Та Показати IP 6 Листопада 2021 13:59
Ще б взяли да відгамселили добре резиновими кийками і того водія і «розлючений натовп» заодно. Вже дістали ви - дике стадо. Ні порядку ніякого, ні правил пристойності, нічого. Тільки ротяки роззяаляти і бикувати вмієте.Поїдьте в Польщу чи Німеччину і роззявте там рот і поскакайте до панів поліціянтів заради експерименту.
Анонім до Та Показати IP 6 Листопада 2021 14:39
Їдь назад на заробітки.
Маша Показати IP 6 Листопада 2021 14:03
Треба було ще БТР пригнати.
Людоньки Показати IP 6 Листопада 2021 14:06
Це нас так поліція захищає??? Прости господи, їм провини їхні, бо ж невідають, що творять!!! Амінь.
Так Показати IP 6 Листопада 2021 14:11
Шо тут за ср@ч розвели,коментатори,а ну швидко по норах.....швидко сказала!І не висовуйтесь!
Петр до Так Показати IP 6 Листопада 2021 15:09
тебя сутра ещё никуда не послали видимо
Васяпєтяколя Показати IP 6 Листопада 2021 14:47
В МаЯках на водійку поліцаї лишній раз боялися глянути, чому, бо там адвокати налетіли, як коршуни. А тут, що, простий водій, але він теж людина, так ні ми вам покажемо «кузькіну мать», ми тут пограємо перед вами простолюдинами, поліцейськими біцухами. Ми стоімо на стражі і змусимо вас дотримуватися хз чого, але змусимо. Бо більш показати свою значимість немає де, отак вам, усім!!!
Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 15:01
Ааа, ааа, ручку зламааали!!! А як хамити інвалідам атовцям, або мамам з колясками то не піщить аааа. Бідося, мамочкин синуля. Не треба вести себе як бидло тоді й не буде приїзджати три екіпажі ментів!
Анонім до Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 16:10
Підтримую на всі 100%. вирішив повийожуватись перед поліцейськими, врахуй і наслідки. А як тільки наслідки, тьак зразу обпісяні штани...
Шок Показати IP 6 Листопада 2021 15:26
Звичайно поліцейські вчинили не правильно, але в них є накази, як і в будь якої людини , яка на роботі. Водій зі своєї сторони теж не правий, якби одягнув маску то і конфлікту не було. Всі кричать, що держава не допомагає, а як вона повинна допомогти, якщо люди елементарних речей не хочуть дотримуватись. Маски носити не хочуть, вакцинуватись не хочуть, стояти в чергах з відповідною відстанню теж не хочуть, але, якщо хтось починає хворіти на ковід, то давайте допомагайте. Держава тоді ЗОБОВ'ЯЗАНА допомогти. Чому? Нам дуже легко судити усіх, всі кричали, знімати, але і ВСі побоялися заступитися за водія. То чим ці люди кращі за поліцейських? От і наш менталітет. В нас є закон, але у нас ще повинна бути присутня людяність. І якщо мені почнете говорити, що я захищаю поліцейських то - ні. Я за справедливість
Вам до Шок Показати IP 6 Листопада 2021 20:00
РЕСПЕКТ!!!
Правда до Шок Показати IP 6 Листопада 2021 21:50
Мені цікаво, що ви розумієте під словом держава.
Наша поліція Показати IP 6 Листопада 2021 15:47
Тільки і вміє грядкою навалитись на одного і побити і поламати кучою. Верніть нам ДАІ!
Міліція до Наша поліція Показати IP 7 Листопада 2021 16:41
А гумовий кийок в одне місце? Вернути? Чи забувся вже?!
Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 17:56
Дійсно злочинець маски не вдів.Краще справжніх злочинців ловили.Ганьба поліцейським.
Прокурор Показати IP 6 Листопада 2021 18:44
ЧОМУ ТЕ ВСЕ СТАДО ДО ЦЬОГО ЧАСУ НЕ В СИЗО???
Свідомий Показати IP 6 Листопада 2021 18:59
Стаття 185. Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця Почитайте на досуге.
Лучанин до Свідомий Показати IP 6 Листопада 2021 20:12
Ключево слово "ЗАКОННОМУ" вже раз пояснювали в суді копчикам де треба складати протокол на водія-на кінцевій зупинці маршруту. Висновок поліція почила протизаконні дії, згідно якого закону водій зобов'язаний виходити з автомобіля? те що розповідають що водій тікав від полійцейській продовши рух по свому маршруту-смішно.
ВОВК до Свідомий Показати IP 6 Листопада 2021 20:15
"Злісна непокора...." Він що брикався, бився, погрожував ? Забий в Гугл що таке злісна непокора,. Сам почитай на "досуге"
Постріл до ВОВК Показати IP 7 Листопада 2021 16:42
Вся біда в тому що ти, той воділа, і вам подібні всю інформацію з гугла беруть і з ютуба... Тому й тупі такі.
До свідомого Показати IP 6 Листопада 2021 20:56
Не треба відмазувати їхні дії. Почитай сам про перевищення влади і службових повноважень, Це точно воно.
Олександр Показати IP 7 Листопада 2021 06:40
Яка влада- такий і народ. Сказано маскою користуватись, то виконуй. І немає чого свої права качати. Поліцаї також свої права мають. І обов'язок таких дурнів як цей водій порядку вчити.
Олександр Показати IP 9 Листопада 2021 13:08
Приміняти силу через те що маску не надів, тут повинна бути межа і поліцаям заборонено прикладати важку силу через таке, просто зупиняти і проповідь робити наприклад на 5-10 хв, і хай слухає що потрібно всетаки маску надівати, а тут справді цирк, штрафувати навіть за таке не потрібно просто кожен раз лекцію читати і все