Підставила бухгалтерка: волинський підприємець доводить у суді свою неплатоспроможність
![](/resize/450x253/r/files/news/2024/01-24/376109/13713321_1061823280565789_731064015_n.jpg)
Волинський підприємець через суд доводить свою неплатоспроможність. Він заборгував податковій і рідному брату понад мільйон гривень. Чоловік переконаний, що вліз у податкові борги через недобросовісну бухгалтерку.
Колишній підприємець Олександр Асютін, який торгував рибою, пішов до суду банкрутуватися у вересні 2022 року, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
Рідному брату колишній підприємець заборгував 724 тисячі гривень. Цікаво, що гроші в брата він позичив у 2021 році, а за п’ять місяців до того, як піти банкрутуватися в суд, склав із ним договір іпотеки. Відповідно до документа, шляхом стягнення на предмет іпотеки (це житловий будинок і кілька земельних ділянок) погасив більшу частину позику в розмірі понад п’ять мільйонів гривень. Решту суми, імовірно, платитиме в межах плану реструктуризації боргів.
Нині Олександр Асютін винен 616 тисяч гривень волинській податковій. Це податкові борги і штрафи, які тягнуться за чоловіком.
Як пояснив колишній підприємець, нібито проблеми з податковою в нього виникли через бухгалтерку, яка невчасно подавала звіти. Спочатку він гасив борги, а потім вирішив довести свою неплатоспроможність у суді.
«Ця справа була давно. Мені багато там наробила бухгалтерка. За пів року на мене кримінальну справу відкрили за те, що не сплачував податки… Я сплатив ту суму, яку мені сказали, а потім вилізло, що в мене борг ще у 170 тисяч. І я вирішив банкрутуватися», – сказав Олександр Асютін.
За словами чоловіка, його підставила бухгалтерка. Через її дії він був змушений позичити гроші в брата, щоб погасити частину боргів.Читати ще: Волинська експосадовиця банкрутує через суд, аби не віддавати борги
До слова, судова справа у випадку ФОПів на відміну від юридичних осіб має назву не «про банкрутство», а «про неплатоспроможність». Суд визнає фізичну особу банкрутом, якщо неможливо здійснити реструктуризацію її боргів. Своєю чергою, банкрутство настає тоді, коли спроби реструктурувати борги не увінчалися успіхом.
Для фізичної особи та ФОП реструктуризація боргів означає так зване відновлення платоспроможності. Таким чином боржник сплачує тільки частину заборгованих сум, решту – списують.
Судове засідання у справі Олександра Асютіна відклали, бо податківці не погоджують план реструктуризації боргів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Колишній підприємець Олександр Асютін, який торгував рибою, пішов до суду банкрутуватися у вересні 2022 року, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
Рідному брату колишній підприємець заборгував 724 тисячі гривень. Цікаво, що гроші в брата він позичив у 2021 році, а за п’ять місяців до того, як піти банкрутуватися в суд, склав із ним договір іпотеки. Відповідно до документа, шляхом стягнення на предмет іпотеки (це житловий будинок і кілька земельних ділянок) погасив більшу частину позику в розмірі понад п’ять мільйонів гривень. Решту суми, імовірно, платитиме в межах плану реструктуризації боргів.
Нині Олександр Асютін винен 616 тисяч гривень волинській податковій. Це податкові борги і штрафи, які тягнуться за чоловіком.
Як пояснив колишній підприємець, нібито проблеми з податковою в нього виникли через бухгалтерку, яка невчасно подавала звіти. Спочатку він гасив борги, а потім вирішив довести свою неплатоспроможність у суді.
«Ця справа була давно. Мені багато там наробила бухгалтерка. За пів року на мене кримінальну справу відкрили за те, що не сплачував податки… Я сплатив ту суму, яку мені сказали, а потім вилізло, що в мене борг ще у 170 тисяч. І я вирішив банкрутуватися», – сказав Олександр Асютін.
За словами чоловіка, його підставила бухгалтерка. Через її дії він був змушений позичити гроші в брата, щоб погасити частину боргів.Читати ще: Волинська експосадовиця банкрутує через суд, аби не віддавати борги
До слова, судова справа у випадку ФОПів на відміну від юридичних осіб має назву не «про банкрутство», а «про неплатоспроможність». Суд визнає фізичну особу банкрутом, якщо неможливо здійснити реструктуризацію її боргів. Своєю чергою, банкрутство настає тоді, коли спроби реструктурувати борги не увінчалися успіхом.
Для фізичної особи та ФОП реструктуризація боргів означає так зване відновлення платоспроможності. Таким чином боржник сплачує тільки частину заборгованих сум, решту – списують.
Судове засідання у справі Олександра Асютіна відклали, бо податківці не погоджують план реструктуризації боргів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.