USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Підвищення ціни на транспортування газу: скільки платитимуть волиняни

4 Січня 2021 19:32
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), опублікувала нові тарифи на розподіл газу, введені в дію з 1 січня 2021 року.

Відповідні дані про розмір нових тарифів для 43 газорозподільних компаній опубліковано на сайті НКРЕКП 4 січня, пише УНІАН.

Згідно з рішенням регулятора, найнижчий тариф на транспортування газу для споживачів столичного «Київгазу» – 0,31 грн за куб. м, а також споживачів «Харківміськгазу» – 0,35 грн за куб. м, і «Кременчукгазу» – 0,39 грн за куб. м.

При цьому найвищу вартість розподілу і транспортування газу отримали споживачі послуг компанії «Газовик» – 2,55 грн за куб. м, «Газопостачсервісу» – 2,46 грн за куб. м, а також споживачі «Лубнигазу» – 2,45 грн за куб. м.

Споживачі АТ «Волиньгаз» платитимуть 1,57.

Таким чином, середній тариф операторів газорозподільних мереж по країні становить 1,53 грн за куб. м.

Всі тарифи вказано без урахування податку на додану вартість (ПДВ) 20%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
правдиваЯ Показати IP 4 Січня 2021 19:38
А піпл хаває і мовчить! Тєрпіли!!!
Степан (Крымчанин) до правдиваЯ Показати IP 4 Січня 2021 20:40
И будет терпеть. Кто проплатит "акции протеста"?
Анонім до правдиваЯ Показати IP 5 Січня 2021 09:53
і де ж активісти? чому мовчать? чи вже все. ми в європі ? і все добре...
Отакої Показати IP 4 Січня 2021 20:09
Транспортування якого газу(товару)???Закон "Про ком.облік і відповідно Постанова №203(ст.6 Закону) не діють з 01.01.2021 року(Верховна Рада не внесла змін).Все.Оплачувати газ без лічильників(з вини облгазу)-Закон:НЕМОЖЛИВО!!!Може спочатку Волиньгаз розяснить ситуацію-чому не внесено змін і як діяти споживачам,які купують ваш товар(до 1 січня по нормах споживання) і як сплачувати,коли це протизаконно???Не сплачувати взагалі і це ЗАКОННО.Дякуємо.
лучанка Показати IP 4 Січня 2021 20:11
Споживачам "Волиньгазу" в особистих кабінетах виставили тариф 1.884 грн, та ще й приписали чимало зайвих кубів.У моєму випадку-95 кубів газу.Перерахувала кілька разів і не повірила своїм очам-таке нахабство. Рік рахують з жовтня по вересень, майте на увазі. Будьте пильними, не дайте себе ошукати. Про таку "підприємливість" дізналася з новин про протестувальників у Полтаві . Перерахувала-бінго, і в нас така фігня.
Отакої Показати IP 4 Січня 2021 20:42
До лучанки:свідоме нарахування зайвого товару(газу)-це ШАХРАЙСТВО!А це стаття Кримінального Кодексу України.То ж думайте і дійте.
Степан (Крымчанин) до Отакої Показати IP 4 Січня 2021 21:48
Наивный. Тот кто придумал эту схему-он подумал, и решил, что схавают.
лучанка до Степан (Крымчанин) Показати IP 5 Січня 2021 08:07
з 01.07.2020 було 0,98 грн.(постанова 3015 від 24.12.2019)
Бандура Показати IP 4 Січня 2021 23:05
До Лучанки. Ви напевно забули про коефіцієнти приведення спожитих об'ємів газу до нормальних умов, що незважаючи на заборону з боку регулятора – Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) – і штрафи, які накладає Антимонопольний комітет, більшість вітчизняних газозбутових і газопостачальних організацій (передусім, ті, що входять до Регіональної газової компанії Дмитра Фірташа) продовжують нараховувати плату за нібито понаднормово спожите паливо у рамках "приведення об’ємів газу до еталонних умов вимірювання", тобто по лічильнику, на думку газовиків, у Вас менше споживання ніж по факту...
Отакої Показати IP 5 Січня 2021 09:10
Це транспортування газу без ПДВ,а так дійсно 1.884.В кого газовий котел,то є відчутно,благо немає зими.Тобто реально близько 12 гривень за куб.м,як і прогнозували.
Отакої Показати IP 5 Січня 2021 10:20
Степан.Їдьте вже в крим,там тепло і мухи не кусають,бо законодавства України ви не знаєте і не читаєте.