USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Після ДТП нардеп від «Слуги народу» втік з України, – політтехнолог

30 Серпня 2021 19:54
Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Трухін, який став винуватцем ДТП з шістьма постраждалими на Бориспільській трасі при в’їзді в Київ, залишив країну.

Про це повідомив політолог Олексій Голобуцький у Фейсбуці, пише Еспресо.

«За моєю інформацією, народний депутат від «Слуги народу» Олександр Трухін вже залишив територію України. Його готуються оголосити у розшук Інтерполу. Нагадаю, за інформацією ЗМІ, цей обранець примудрився скоїти п’яне ДТП у Києві, в Дарницькому районі – на в’їзді з Бориспільської траси», – стверджує він.

Читати ще: П'яний «слуга народу» потрапив у ДТП: ЗМІ масово видалили новини, партія не коментує

Політолог нагадує, що Олександр Трухін очолює осередок партії «Слуга народу» в Полтавській області. Вранці 23 серпня в Полтаві він брав участь в урочистих заходах з нагоди Дня державного прапора.

«У Полтаві, за інформацією ЗМІ, взбризнув цю справу в компанії з головою ОДА Олегом Синєгубовим і головою облради Олександром Біленьким – з 11:00 до 12:00 обідав і пив віскі у полтавському ресторані «Лілія», – повідомляє подробиці блогер.

О 15:45 того ж дня вже в Києві, за даними Голобуцького, Audi Трухіна, порушивши безпечну дистанцію, на великій швидкості в’їхала у Ford, який протаранив автомобіль Daewoo.

«У результаті ДТП тілесні ушкодження отримали шість осіб, серед яких двоє дітей, голова комітету арбітрів Федерації футболу України Лучано Лучі та його помічник Роман Лишень. І ось наші доблесні правоохоронці «випадково упустили» нардепа від правлячої партії, якому вдалося втекти за кордон», – резюмує політолог.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Сс Показати IP 30 Серпня 2021 20:00
Мразі!!! Яник собі такого не дозволяв... Виносити пора!
Qwerty Показати IP 30 Серпня 2021 20:20
Спочатку ця новина з'явилася в змі , а потім її почали прибирати, щоб непострадав імідж партії. Лише через тиждень після розголосу активістів , ця новина знов почала зьявлятися в новинах.
В . Показати IP 30 Серпня 2021 21:19
Беги Саня беги!!!!!!!!
Паша Лазаренко Показати IP 30 Серпня 2021 22:18
Головне найбільшого шлюгу не випустити
свідОК Показати IP 30 Серпня 2021 22:27
А чому мовчить пан Павелко (презедент Федерації футболу України) де постраждав його підлеглий і ще погрожує журналістам хто публікує інформацію про це ДТП?!
ВОВК Показати IP 30 Серпня 2021 23:00
"Його готуються оголосити у розшук Інтерполу." Ну нвіщо таку дурню писати ? Хто його оголосить ? За що ? Не забувайте в якій країні живемо панове !
Народна прокуратура Показати IP 30 Серпня 2021 23:20
Може, поїхав на Афон гріхи замолювати? Чи все ж, за звичкою, на Мальдіви або в Куршавель знімати стрес?
вован Показати IP 31 Серпня 2021 06:37
Эти козл* клоуна уже досталы. Какой народ такие правители.
Шарій Показати IP 31 Серпня 2021 09:54
Шо ви до тих слуг вчепилися. Він раніше був в Порошенка, перед тим може ще в якихось регіонах, а татко в компартії скоріше за все на ситих посадах. То порода така, шкода, що такі досі при владі, шкода, що кров, страждання та старання одних зводять нанівець ось такі вчинки інших
Толіку до Шарій Показати IP 31 Серпня 2021 19:53
Проспись педофіл. Тобі Порошенко вже меріщитись почав.
Шарій до Толіку Показати IP 1 Вересня 2021 06:38
Хіба з твоїми малими. Був він в партії зас**яного гетьмана з 2016 по 2019 рік, це відкриті джерела.
Andre Показати IP 31 Серпня 2021 17:25
Таким слугам надо пожизненное давать или вышку!