USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Після протестів фермерів в Україні хочуть відкрити частину продуктових ринків

27 Квітня 2020 14:08
Кабінет міністрів дозволить працювати низці продовольчих ринків – рішення планують розглянути 29 квітня.

Про це повідомляє пресслужба уряду.

«Уряд дозволить працювати низці продовольчих ринків. 29 квітня на своєму черговому засідання Кабінет міністрів розгляне питання про відновлення роботи деяких продовольчих ринків», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що про відкриття ринків прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив під час наради з президентом 27 квітня.

За словами прем’єра, це стало можливим завдяки тому, що Мінздоров’я та Мінекономіки розробили «чіткі критерії роботи та алгоритм контролю».

Планується відкрити 281 продовольчий ринок по всій території України, але з дотриманням жорстких санітарних норм, за порушення яких будуть суворо карати аж до закриття ринку на певний період.

Нагадаємо, нардеп від Луцька Ігор Палиця запропонував відкрити ринок сільгосппродукції для місцевих фермерів на стадіоні "Авангард", аби ті мали можливість реалізувати свою продукцію, а лучани могли придбати все необхідне не в продовольчих супермаркетах.

Того ж дня відбувся страйк фермерів на Херсонщині. Люди скаржилися, що через закриті ринки вони втрачають урожай, бо не мають, де його продати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 27 Квітня 2020 14:19
Ню-ню. А місць в лікарні для всіх вистачить?
х Показати IP 27 Квітня 2020 14:42
Про цей вірус написано в друкованих виданнях ще в 2003 році. Паніки ніхто не робив. Що змінилось зараз?
Анонім до х Показати IP 27 Квітня 2020 14:58
Як такі "знатоки" набридли уже своїми дописами. Якщо уже починаєте щось писати, то поцікавтеся скільки є видів цих же вірусів і які захворювання вони спричиняють!
думка Показати IP 27 Квітня 2020 14:47
в магазинах адміністрація хоча б стежить за станом працюючих = міряють температуру, з ознаками застуди - додому. а на базарі нам зважать і крапельно, і контактно
Айболить до думка Показати IP 27 Квітня 2020 15:15
А хто ж вас тягне на ті ринки!!!!! Чи то клята жаба задушить,як не підете.....
Прорив думок до Айболить Показати IP 27 Квітня 2020 15:58
Я не піду, сидітиму вдома. Інші підуть, а через них мені знову сидіть вдома? Мабуть живеш за містом в приватному будинку у своїй маленькій реальності.
Анонім до Айболить Показати IP 27 Квітня 2020 16:20
Він ходити може й не буде, але величезне стадо піде і може рознести заразу на нього в тому числі. Звісно, паніка не потрібна, але робити вигляд, що нічого не трапилося, можливо, ще гірше.
Анонім Показати IP 27 Квітня 2020 18:39
інфікуються гуртожитками