USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Пляшкою по голові: у луцькому дворі – бійка. Відео 18+

6 Червня 2020 16:54
Внаслідок побутового конфлікту, підкріпленого алкоголем, в одному з луцьких дворів розгорілася бійка.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Інцидент трапився в післяобідню пору суботи в дворі будинку №1 на вулиці Черняховського.

Зі слів очевидців, чоловіки спершу «мирно відпочивали», вживаючи горілку на дитячому майданчику прибудинкової території. Згодом, імовірно, щось не поділили: розгорілася суперечка, під час якої один із чоловіків вдарив іншого пляшкою тієї ж горілки по голові.

Все це відбувалося на очах дітей, які гралися у дворі.

Сусіди викликали швидку та поліцію.
По прибуттю поліцейських постраждалий відмовився писати заяву. Його з травмою голови госпіталізували.

Увага! На відео присутні кадри насилля та ненормативна лексика (18+)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
дідо Показати IP 6 Червня 2020 17:12
які красунчики...а могло закінчитись "I cant breath/
Глаз Саурона Показати IP 6 Червня 2020 17:13
Мирно відпочивали, попиваючи горілку в дворику ,так смішно мені звучить.Одна доброта не хватає якогось поні і радуги , щоб це ще миліше виглядало.Пишіть зразу уркагани- обригани!!
1819 до Глаз Саурона Показати IP 6 Червня 2020 22:26
Добре що ти вмієш уважно читати, ти і ще 9 людей, бо «мирно відпочивати» написано в лапках....
Лучанин Показати IP 6 Червня 2020 17:23
Інтелігенція......
123 Показати IP 6 Червня 2020 17:40
Вовка програв.... Жаль((
Просто Показати IP 6 Червня 2020 17:44
Дідусь переживає за майку володьки мхахахах
луцький Показати IP 6 Червня 2020 17:49
Яке ж бидлоття в нас живе! А люди хіба можуть тим дилдам щось сказати? І такого повно у Луцьку, просто не всі вчасно можуть зафіксувати, або бояться, щоб викликати поліцію! Це серед білого дня і на дитячому майданчику? Ця нація не має майбутнього! :(
К.лучанин до луцький Показати IP 6 Червня 2020 23:09
Та не бидлоття це по вашому! Це жителі іншої країни , яка має назву УКРАЇНА - КРИМІНАЛЬНА, а це держава в державі і це факт! Що цього не знав? Ці мужикі живуть по "понятіям" і у них свої закони , а не закони держави. Їм наші закони до лампади, хоча вони ними не нехтують і як правило в курсах всього. У нас кримінал присутній всюди і в політиці і у владних структурах. Робити вигляд що цього у нас нема це смішно і наївно. Недавно був прийнятий Закон про воров в законі в першому читанні , який ще буде допрацьовуватись. Представники другої держави контролююють цей процес. А ці мужики, які очевидно ( я так думаю) теж належать до другої держави , розберуться між собою і поліція їх відпустить. В кожній нації є таке, але у нас найбільше бо наші Закони недолугі !!! У нас , до речі ворам в законі живеться супер і них бабла неміряно і влади з ними дружить. Це теж є факт.
До сцикуна до К.лучанин Показати IP 7 Червня 2020 11:51
Це побутовий конфлікт. А Ваша паранойя лікується.
К.лучанин до До сцикуна Показати IP 7 Червня 2020 13:15
Для Вас медицина безсила! Слідкуй за життям країни . Ви ж нічого не знаєте. Голову в пісок і нічого не бачу і нікого не чую. Значна частина людейі живе в умовах побутових негараздів . Ще раз Вам нагадую, якщо не курсах , Ви живете на даний час в оточенні КРИМІНАЛЬНОЇ України . Якщо Ви цього не знаєте то це Ваші проблеми. Спитайте в авторитетів , вони Вам пояснять, якщо захочуть розмовляти. Далі пояснювати Вам не має сенсу. Життя Вас нічому не навчило .
Ісса Ндойє Показати IP 6 Червня 2020 17:55
Путін виноват ...
1 Показати IP 6 Червня 2020 18:00
Нарід робить профілактику від корони. Один навіть пляшкою по короні відгріб ...
Аня Показати IP 6 Червня 2020 19:21
Придурки вони і в Африці придурки!!! Цікаво що не поділили,може пляшечку!або закусочну!!! УЖАССС
Добродій Показати IP 6 Червня 2020 19:55
Це бидло
Вовка Показати IP 6 Червня 2020 21:07
Вовка завтра вже не вийде гуляти в пісочницю
Лариса Показати IP 6 Червня 2020 22:32
Просто жах! Понапиваються і не розуміють, що творять. Нічого святого!
Мда Показати IP 7 Червня 2020 00:49
Тролейбусники все в печали - зарплату не дают, и мужики скучают, но всё же водку жрут. бывает, подерутся, кого-то замочат, вот так и жизнь проходит, и чалятся опять.
ABC Показати IP 7 Червня 2020 02:10
Розпивати спиртні напої у громадських місцях заборонено. Невже ніхто із жильців будинку не міг викликати поліцію? На площадці ж гралися чиїсь діти. А якби цим бовдурам переклинило від випитого і вони накинулися на дітей? Американець би відразу викликав копів, а українцю начхати, моя хата скраю.
дзвоніть на 103 до ABC Показати IP 7 Червня 2020 12:37
не треба ля ля! поліція не хоче приїзжати. їм не цікаво ганяти по дворах алкоголіків.
Qw Показати IP 7 Червня 2020 07:31
А шо,не було нормальних мужиків в дворі,які відбили б голоби всім трьом дол....ам?
Yes до Qw Показати IP 7 Червня 2020 18:25
Розповім що буде далі. А потім алкашня знімає побої і катає заяву в ментовку, що вони сиділи на лавочці нікого не чіпали, аж тут якийсь неадекват накинувся на них із кулаками і завдав тілесні ушкодження різного ступеня важкості. Ось довідка з лікарні. В результаті "нормальний мужик" присідає на пару років. Ну або якщо пощастить то покантується трохи в сізо а потім буде на колінах сльозно перед алканавтами вибачатися і просити щоб забрали заяву, або "рішати" за гроші. В будь якому випадку гемора вистачить надовго. Подобається такий варіант? Якщо так, то наступного разу як побачите п'яних порадьте так зробити своєму мужику (судячи із допису ви жінка). Він же у вас "нормальний"?
Правда Показати IP 7 Червня 2020 09:32
Ви таких і до влади обираєте,чи ще є сумніви...
Яма Показати IP 7 Червня 2020 09:41
Скоро у кожному дворі - ЛАВОЧНИКІ! Цікавий сюжет, карколомний перебіг подій, непередбачуваний фінал!!!
Дідо до Яма Показати IP 7 Червня 2020 12:39
Дітям нема де спокійно у дворі погуляти через тих лавочників.
Василь Показати IP 7 Червня 2020 14:10
Не тільки криміналітет. У нас в дворі молоді мамочки з дітьми гуляють: діти в пісочниці, а вони на лавочці спиртне розпивають. На зауваження - мат і агресія. А поліція роки приїде, то вже немає нікого.