USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку студента, який збував придбані в інтернеті наркотики, засудили на 6 років

25 Березня 2019 20:32
В обласному центрі Волині студент другого курсу СНУ імені Лесі Українки збував наркотики, які купував в інтернеті через сайт, назву якого побачив біля однієї зі шкіл. За цей злочин він отримав шість років позбавлення волі.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області від 18 березня.

Під час судового засідання вдалося встановити, що 15 травня 2018 року обвинувачений, який є студентом другого курсу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та працює в «Модерн-Експо» через сайт в мережі інтернет sp***s***.com придбав з метою збуту речовину рослинного походження зеленого кольору, яка є особливо небезпечним наркотичним засібом (йдеться про канабіс). Зокрема, обвинувачений зберігав наркотики при собі з метою збуту до вилучення працівниками поліції під час огляду місця події на території, прилеглій до будинку №24а, що на вулиці Кривий Вал у Луцьку. Згідно з висновком експертизи, маса речовини 45 грамів.

Як розповів сам обвинувачений, біля ЗОШ №15 на паркані він побачив назву сайту та подзвонив на номер телефону, який був там вказаний і замовив наркотики, заплативши 1000 грн. В подальшому отримав їх через «Нову пошту» у відділенні №11. Наркотики фасував у вигляді «закладок» і розповсюджував шляхом закопування по території міста з метою збуту. Через свою діяльність був затриманий працівниками поліції біля відділення «Нової пошти». У вчиненому розкаявся, просив суворо не карати.

Отож, суд визнав його винним та призначив покарання у виді шести років позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
хохо Показати IP 25 Березня 2019 20:47
ще треба було руки до локтів відрубати!
Олег Показати IP 25 Березня 2019 21:01
За траву 6 років??? Скоти, чесне слово. В усьому світі вже декриміналізовано. В Штатах і Канаді взагалі курити запросто на вулиці можна. А тут хлопцю життя зламали. Кончена держава
ти лашара до Олег Показати IP 25 Березня 2019 21:21
от і стріляються там по школах обдовбані придурки і ти ще це називаєш нормальним? легалізувати? ітак придурків хватає то дай ще накуритись? мало дали! дали б 16 строгого то б не доводили дітей до наркоманії
Сам лошара до ти лашара Показати IP 25 Березня 2019 23:05
Ти кончений. Реально. Де в Канаді стріляються? Чи може ти просто той суддя, що дав цей строк? Чи прокурор, що його просив?
Народ тобі показав до ти лашара Показати IP 25 Березня 2019 23:07
Подивися на голоси під дописами і пойми хто лошара
ти лашара до Народ тобі показав Показати IP 26 Березня 2019 07:31
плюсують видно моральні виродкі. а тим хто пише на стінах і підїздах сайти про закладкі треба точно руки повикручувати!
Лесь до Олег Показати IP 25 Березня 2019 21:22
сам собі зламав. хотів курнути - хай би курив собі втіхаря, а за збут - хай сидить. сьогодні конопельку, а завтра іншу гидоту почав би збувати.
Анонім до Олег Показати IP 25 Березня 2019 22:08
То дасиш своїм дітям курити ту траву,якщо зможеш зробити.Не держава"кончена",а такі,як ти і ті хто продають ту гидоту!!!
Сам лошара 2 до Анонім Показати IP 25 Березня 2019 23:06
Ти 10 коментів одночасно не пиши, клоун) тут ІР видно)
Ттт Показати IP 25 Березня 2019 21:51
6 років не завжди за вбивство дають..шкода пацана,хоча знав на що ішов..