USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Покарали нотаріуса, яка незаконно оформила право власності Волинській облспоживспілці на нерухоме майно

25 Липня 2019 17:29
Приватного нотаріуса, яка вчиняла незаконні дії в інтересах Волинської облспоживспілки, позбавлено доступу до реєстру на 6 місяців, а відповідне рішення про державну реєстрацію скасовано, йдеться на сторінці радника Луцького міського голови Ігоря Поліщука у фейсбуці.

Так, наказом міністерства юстиції України № 2002/5 від 02.07.2019 року приватному нотаріусу Кухлевській Мирославі Валеріївні заблоковано доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на 6 місяців. Добитися такого наказу Міністерства вдалося лише після подачі відповідного позову в суд.

Таке блокування відбулося за скаргою Луцької міської ради у зв’язку з незаконною державною реєстрацією вищевказаним нотаріусом права власності на нерухоме майно Волинської облспоживспілки на підставі балансових довідок в межах Завокзального та Центрального ринків. Також вказаним наказом скасовано рішення про державну реєстрацію прав та обтяжень від 27.06.2018 року.

Така незаконна реєстрація проводилась Волинською облспоживспілкою з метою унеможливлення непродовження або розірвання договорів оренди землі в межах Завокзального та Центрального ринків.

«Ми будемо подавати скарги в усі вищестоячі та контролюючі органи на нотаріусів, державних реєстраторів та суддів, які приймають незаконні рішення в інтересах Волинської облспоживспілки та цим самим створюють перешкоди для перенесення Центрального ринку зі Старого міста та створюють умови для недонадходження коштів до міського бюджету», – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Ківерчанин Показати IP 25 Липня 2019 17:40
Хто міг би перевірити виділення земельних ділянок для райспоживспілки в Ківерцях?????????????
Лучанин Показати IP 25 Липня 2019 17:53
Ця Кухлевська М.(офіс на Шухевича) ніколи не гребувала посвідчувати сумнівні угоди,пів Луька це знає.
так таки так до Лучанин Показати IP 25 Липня 2019 19:51
і смішне покарання
Волиняка до Лучанин Показати IP 26 Липня 2019 22:04
А конкретніше? Бо маю різні відгуки. І, до речі, позитивних більше
Знаючий Показати IP 25 Липня 2019 19:29
Один з кращих нотаріусів у Луцьку.
123 до Знаючий Показати IP 25 Липня 2019 22:43
А ти смішний
Лучанин Показати IP 25 Липня 2019 21:52
зі слів знаючих Кухлевська вже мала проблеми по роботі,забрали ліцензію.Але вона "порішала питання" і змінила прізвище на дівоче нині діюче.На яке тепер буде змінювати?
Вікторія Показати IP 26 Липня 2019 10:33
Я хочу написати якраз в підтримку Кухлевської - неодноразово зверталась і сама особисто та й багато моїх знайомих і можу написати , що це дуже принципова та добросовісна нотаріус. А недоброзичливців у сфері діяльності нотаріусів аж надто багато (кожен старається "підставити" свого колегу).
до Вікторії Показати IP 26 Липня 2019 15:54
Принципові і добросовісні на сумнівні угоди не підуть.Безтолкові і жадібні до грошей - завжди.
Волиняка до до Вікторії Показати IP 26 Липня 2019 22:08
Сумнівною угоду може визнати одна сторона (хоча з її боку вона не менш сумнівна) і обхарювати все, що їй не вдалось зробити. Чому ж тоді не пішли в держнотконтору, а погодились на Кухлевську?
Вікторія до Волиняка Показати IP 30 Липня 2019 14:39
Всі знають про конкуренцію серед нотаріусів - там задача номер один - "підстав колегу" - тому і не дивні коментарі. А чому ходжу до пані Кухлевської - то тут все просто йдеш до того у кому впевнений (для прикладу це як до лікаря - державна лікарня є - та йдуть до конкретної людини хоч і в приватну).
Вікторія до до Вікторії Показати IP 30 Липня 2019 14:45
Підозрюю , що Ви нотаріус - тому коментувати особливо нічого - раджу переглянути фотографії нотаріусів у соц. мережах. Безтолкових там думаю немає , а от жадібні майже всі ("майже" тому , що трапляються винятки). А взагалі є такий закон - хто більше всіх шумить має "рильце в пушку".