USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

Показали, яким буде Театральний майдан після реконструкції

26 Грудня 2019 10:47
У мережі опублікували фото проєкта-переможця на реконструкцію Театрального майдану в Луцьку. Фото виклали на сторінці Луцької міської ради.

Протягом останніх чотирьох місяців з вересня по грудень 2019 року управлінням містобудування та архітектури Луцької міської ради проводився Всеукраїнський закритий архітектурний бліц-конкурс на кращу концепцію облаштування Театрального майдану в Луцьку.

На конкурс було подано 7 конкурсних проєктів.

Протягом місяця, конкурсні проєкти було виставлено на громадське обговорення у вигляді вуличної галереї вздовж вулиці Лесі Українки. 21 листопада 2019 року проведено засідання журі з підбиття підсумків архітектурного бліц-конкурсу, за результатами якого було визначено переможців. Ним став авторський колектив Кирилюк Д.І., Нестерук Н.О., Кожина Ю.В., Вітинська О.Г., Костюк О.П. (Луцьк).

Зрештою, перемогу здобув проєкт волинян - авторського колективу Кирилюк Д.І., Нестерук Н.О., Кожина Ю.В., Вітинська О.Г., Костюк О.П.

Він і буде реалізований.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
луцький Показати IP 26 Грудня 2019 10:55
Не для наших вандалів-жителів те щастя!!! На кожному з об'єктів по декілька камер спостереження треба!
Ее Показати IP 26 Грудня 2019 11:06
Альо, а де ялинки пропали? Біля собору ялинки є а на малюнках нема. Не трож ялинок, вони стільки років росли не для того шоб їх рубали.
лучанин Показати IP 26 Грудня 2019 11:07
І коли-то ми будемо насолоджуватись новим дизайном Театрального?
Євген Показати IP 26 Грудня 2019 11:09
За проект ДВІЙКА. Немає і не передбачаються місця для паркування автомобілів. Я думаю, що автори проекту не є власниками автомобілів і тому вони не переймаються моєю проблемою ДЕ ПРИПАРКУВАТИ АВТОМОБІЛЬ В ЦЕНТРАЛЬНІЙ ЧАСТИНІ МІСТА. На жаль, це тенденція сьогоднішньої міської влади. Місця для паркування не облаштовують, а тільки накладають штраф на автомобілістів, які знаходять хоча б якесь місце для паркування, в тому числі і під НЕЗАКОННО АБО БЕЗТОЛКОВО встановлених знаків ЗУПИНКА ЗАБОРОНЕНА.
а що до Євген Показати IP 26 Грудня 2019 12:01
можна взагалі не пускати авто в центр, тільки громадський транспорт, екстренні служби і авто тих хто там проживає..
Анонім до Євген Показати IP 26 Грудня 2019 13:02
можна деколи і пішком прогулятися, а то невеличке місто Луцьк, а автомобілів і вихлопних газів куча
Ау до Євген Показати IP 26 Грудня 2019 18:27
Пішки пройдетесь. Корисно для здоров’я.
Євгену до Євген Показати IP 27 Грудня 2019 13:51
Батонами пошевелиш,де там місце для стоянки?-центр менший від мого гаражу.
Andrij до Євген Показати IP 28 Грудня 2019 01:54
согласен на все 100%.... проблема парковки не только в центре но и во дворах города совсем не решается а автомобилей всё больше и больше.
Саша Показати IP 26 Грудня 2019 11:11
Еееее, де ялинки?
=) Показати IP 26 Грудня 2019 11:18
в вас якийсь баг на сайті, спочатку комент пропав, після оновлень сторінки його не було видно, а як відправив ще один то він з'явився
на жаль Показати IP 26 Грудня 2019 11:19
Судячи з представлених фото, на наші живі ялинки з новорічним вбранням ми споглядаємо востаннє. Дуже шкода!!!
... Показати IP 26 Грудня 2019 11:23
А взагалі то не жарти, якшо навіть замість зрубаної ялинки посадити нову то з нашими людьми вона довго не протримається.. Її вбо в першу ж зиму зріжуть собі додом, або п'яне бидло поламає, або просто малолітні майбутні бидлани, які недавно фігурували в новинах, заради забави потрощать
111 Показати IP 26 Грудня 2019 11:26
чого фотки розмиті?
Анонім до 111 Показати IP 26 Грудня 2019 12:25
Фоткі трозмиті, щоб ніхто толком не зрозумів що і як буде облаштовано театральний майдан.
Лучанин Показати IP 26 Грудня 2019 11:35
А Ялинок то вже немає на плані?
Саша Показати IP 26 Грудня 2019 11:54
А де поділися три ялинки?
Дивно Показати IP 26 Грудня 2019 11:57
Зі всього несмаку, що був представлений, обрали досить пристойний варіант. Фонтан і гарне нічне освітлення площі, це правильне рішення! Чекаємо реалізації.
X Показати IP 26 Грудня 2019 11:58
Я перепрошую заздалегідь, я розумію що мені до міськради розумом далеко, але де поділись центральні ялинки і звідки така велика центральна площа, щоб її забетонувати?
Луцьк Показати IP 26 Грудня 2019 12:06
Замаскували кольоровою картинкою корупцію по будівництву ресторану на місці громадського туалету ! Повністю знехтували генпланом міста. Погано, коли голодні архітектори є ще одночасно і продажними. Не бачити майбутнього Україні з такими зодчими !
Розділ Показати IP 26 Грудня 2019 12:34
Ялинки не чіпати. Робіть правки у проект
Анонім Показати IP 26 Грудня 2019 12:41
Самим не смішно? Фонтан зробити 20 років не можуть.. А тут цілий майдан ! Не вірю! Картинки малювати не мішки возити.
Вася до Анонім Показати IP 26 Грудня 2019 13:59
Не так давно робився ремонт, для чого знову цей кошмар. На театральному майдані потрібно вирішити проблему з фонтанами і все!
скептик Показати IP 26 Грудня 2019 12:48
весь проект зводиться до того, що зріжуть ялинки і з корита зроблять щодо подібне на фонтан. обіцяним тіньочком не пахне. зате знайдеться місце для торговців всіляким шмельцом. десь в куточку передбачать МІСЦЕ для новорічної ялинки висотою максимум 3 метри
Артем Показати IP 26 Грудня 2019 13:11
Відеоролик переможця, кому цікаво все побачити в деталях..) https://www.youtube.com/watch?v=_BMO_lLuGNM&feature=youtu.be
Отакої до Артем Показати IP 26 Грудня 2019 13:59
Який шикарний "туалет"! А от ялинок шкода
А Показати IP 26 Грудня 2019 13:56
з лучанами радитись не пробували? Зрозуміло, що прийшлим начхати на нашу думку.
ay Показати IP 26 Грудня 2019 14:05
Перемагає ТуалетКафе, замутили "нову концепцію" заради власних бізнес інтересів. Ялинки підуть під сокиру!
не естет Показати IP 26 Грудня 2019 14:21
По суті, проект, це звичайне перекладення, нещодавно викладеною бруківки. А на фонтан може коштів не хватити, після "освоєння" бюджету. Хочу приємного здивування.
Лучанка Показати IP 26 Грудня 2019 15:12
Не вписується в архітектурний стиль центру міста. Справляє відчуженість, не вражає
Куди поділися? Показати IP 26 Грудня 2019 20:13
Куди подівся стенд з фото загиблих героїв? Планувальники впевнені, що лучанинам сподобається її перенесення?
Мороз Показати IP 26 Грудня 2019 20:47
Ой снігу білого насипала зима Прийшов сховатись заїнька, ялиночки нема.
ГПЗ Показати IP 26 Грудня 2019 21:16
Люди може я сліпа, але не бачу пам'ятник Лесі Українки
Спец Показати IP 27 Грудня 2019 01:52
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 27 Грудня 2019 13:00
Ялинки не чіпайте!!!!!
лрвасолвс Показати IP 27 Грудня 2019 14:38
НЕ ЧІПАЙТЕ ЯЛИНОК!
Л.Лучанка Показати IP 27 Грудня 2019 14:40
Звісно, для чого живе дерево? Коли можна щороку мати відкат із привезених дерев. Мовчу вже про захист довкілля - в цьому забитому місті дерева нищать регулярно.
Альфа Показати IP 27 Грудня 2019 23:38
вже все ж полагоджено, нічого не псується, не гниють комунікаціїї, давайте майдани переобладнаємо! зи. за ялинки можете і поплатитися, дуже тяжко і сурово, до речі
Лучанинн Показати IP 28 Грудня 2019 11:42
Переглянув відео цього проекту. Перше що кидається в очі це те що зменшилася зелена зона. 1. Зменшилася зелена зона там де три ялинки, та і самих ялинок теж немає. На їх місці невеличка зона відпочинку з лавками і деревами, хоча вона і виглядає сама по собі симпатично, але мінуси її в тому що з її місця зрубають ялинки і зменшать зелену зону, та і те що ця місцина знаходиться знизу, типу в ямі, (на відео видно сходи по периметру щоб спускатися туди), то в результаті в дощ весь бруд і вода буде текти саме в ту яму, і в дощ там буде "басейн", хоча там і буде зливова система якась, але певен що з часом вона заб'ється, бо за нею будуть слідкувати так само як і за всією зливовою системою в місті - ніяк. Та і в те місце ця зона зовсім не вписується, краще б залишили ялинки і траву, а цю зону зробити на місці старого фонтану, адже по відео видно що його так і не збираються робити.. хоча це більше моя суб'єктивна думка, та і певен що більшість захоче забетоноване місце під сцену яку поставлять там три рази на рік, на свято та на вибори, ніж зелений центр міста, який буде складати приємне враження на людей щодня(це теж суб'єктивна моя думка) 2. Зменшиться зелена зона біля підземного туалету, там де зараз стоять біотуалети, ну і звісно ж ялинки там теж зрубають. 3. Зменшиться зелена зона вздовж проспекту Волі, між двома пішохідними переходами. Доволі цікавими там виглядають урни-лавочки. __ Ще помітив що відсутній сонячний годинник біля собору, на відео якось дуже довго акцентували увагу саме на це місце) тому важко було це не помітити. Але це може і на краще, по перше це годинник від Палиці, а по друге там йому точно не місце - в тіні. Також біля центрального входу на територію собору де церковна крамничка є залишки старого заборчику від колишнього пам'ятного знака солдатам першої світової війни, а на відео цього заборчику вже немає. Ну і пам'ятної стели солдатам війни 2014-н.ч. теж немає.
Анонім Показати IP 18 Січня 2020 00:12
Нема,нема,нічо нема і нас посерредині