USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Показали кадри із відеореєстратора смертельної аварії з патрульними в Луцьку

7 Липня 2020 20:15
У мережі з’явилося відео автопригоди, у яку на службовому авто під час патрулювання потрапили поліцейські у Луцьку.

На кадрах видно, як спочатку автівка спокійно рухається по дорозі. Аж раптом машина різко злітає на ґрунтову дорогу, де влітає в електроопору, передає Магнолія-ТБ.

Унаслідок ДТП постраждало двоє працівників патрульної поліції. Одного із них у вкрай важкому стані шпиталізували до лікарні.

У поліції повідомили, що йдеться про 25-річного командира взводу УПП у Волинській області Олександра Волошина. Він отримав важку політравму, дуже складну черепно-мозкову травму, перелом кісток тазу та внутрішній крововилив.

На жаль, попри всі зусилля лікарів, врятувати життя поліцейського не вдалося. Травми, які він отримав у тяжкій ДТП, виявилися несумісними з життям.

Сьогодні, 7 липня, він помер у лікарні, так і не прийшовши до тями. Справу розслідує ДБР.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Анонім Показати IP 7 Липня 2020 20:26
заснув
Не знаю до Анонім Показати IP 7 Липня 2020 22:51
Кого покарають , того бідного водія, яким керують діти!!!
Волкер Показати IP 7 Липня 2020 20:27
Мабуть водій заснув за кермом, і пасажир також. Сумно, жаль молодого хлопчину.
Може Показати IP 7 Липня 2020 20:30
Таке відчуття, що заснув водій
Анонім Показати IP 7 Липня 2020 20:39
заснув
ФАКТ Показати IP 7 Липня 2020 20:41
Коли людина засинає у нею розслабленні мязи а на відео в кінці авто різко прискорюється. Водій який просто спить а не відключається під дією чогось зазвичай відпускає газ а не давить на педаль. Відсутність інформації про стан водія додає ще більше сумнівів. Цікаво...
Права нога до ФАКТ Показати IP 7 Липня 2020 20:55
Якраз коли м'язи розслабляються - нога починає крепше давити на педаль газу!!!
До знатока до ФАКТ Показати IP 7 Липня 2020 20:57
Якраз все фізіологічно навпаки - коли людина засинає то нога опускається на педаль газу і машина пришвидшується... Там ж автомат
Луцьк до ФАКТ Показати IP 7 Липня 2020 21:05
Під час сну людина не контролює свої м'язи ,так як вони розслаблені,як ви кажите і нога автоматично сильніше надавила на газ,а не випрамилась в сторону
ФАКТ2 до ФАКТ Показати IP 7 Липня 2020 21:32
Поліція каже що заснув водій тобто патрульний який був з права і загинув не бачить що водій засинає??? (ще ніхто і ніколи не заснув миттєво це відбувається поступово - нагадую вони в ПАТРУЛІ - шукають злочинців!!! якщо припустити що пасажир теж заснув він би не кричав відразу як на відео. Отже водій відключився або втратив орієнтацію раптово ЦЕ НЕ СОН. чому вони двоє мовчать на відео. Що з ними?????????? ДЕ РЕЗУЛЬТАЬ АНАЛІЗУ ЯК ВОДІЯ ТАК І ПАСАЖИРА - ЦЕ ВСЕ СПРОСТУЄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Луцьк до ФАКТ2 Показати IP 7 Липня 2020 22:34
На відео крик водія від удару прокинувся й закричав
555 до ФАКТ2 Показати IP 7 Липня 2020 22:39
Коли цілу ніч не спиш,то і поступово не заснеш,а просто кажучи відключешся,задрімаєш,а саме ще в такий період пори доби
Я до ФАКТ2 Показати IP 7 Липня 2020 22:43
Мій чоловік заснув миттєво Щойно ми говорили. На хвильку замовкли.. І ось уже за якісь секунди ледь не злетіли на обочину. Так що, диванний експерт, не пишіть нісенітниць. І ваші брудні натяки, що поліцейські були "під чимось" лишіть при собі. Гидко читати.
Водій зі стажем Показати IP 7 Липня 2020 20:54
Там обоє сплять... машина плавно сходить із траси і "ноль" реакції...
Олег до Водій зі стажем Показати IP 9 Липня 2020 15:19
Чому обоє? Інший може дивився в моб.телефон
Заробітчанин Показати IP 7 Липня 2020 21:07
Якесь відео «дивне». Щось не вірю що це з тієї патрульної машини.
Джек до Заробітчанин Показати IP 7 Липня 2020 21:37
Ти адекват?
Анонім до Заробітчанин Показати IP 8 Липня 2020 22:02
З Польщі мабуть тобі видніше.
Лучанка Показати IP 7 Липня 2020 21:31
Дуже шкода хлопця, такий молодий, гарний, мав сім'ю...Співчуваю родині.
Поліцейський Показати IP 7 Липня 2020 21:41
Сплять однозначно обоє ((( Пасажир давно заснув - бо "ноль" реакції коли машина почала ПЛАВНО сходити з траси, а водій заснув перед самою ДТП, і машина почала його пришвидшуватися - бо ступня правої ноги "розслабилася" і відповідно під власною вагою повністю опустилася на педаль газу ((( P.S. 70 вакантних посад в патрульній поліції... недобір СТРАШНИЙ... масово перепрацювання по кілька змін - от і наслідок (((
Петро до Поліцейський Показати IP 7 Липня 2020 22:48
Кого будуть карати з керівництва патрульної???
Свідомий до Петро Показати IP 8 Липня 2020 01:04
А кого ж тут карати? Типу начальник ПП винний в тому що недобір?
Андрій до Поліцейський Показати IP 8 Липня 2020 03:57
Недобір і перепрацювання-це не виправдання смерті молодого хлопця.
Лучанин Показати IP 7 Липня 2020 21:55
А чому така низька якість відео ? Невже в машинах за 60-70тис $$$ стоять китайські примітивні реєстратори ?
FRM Показати IP 7 Липня 2020 22:28
Співчуття рідним і близьким!!!!Це реалії реформи АВАКОВА.А відднані своїй службї люди,гинуть за простих ситуацій.Гинуть ті люди,які мали б рятувати життя інших.Шкода молодих хлопців!!!!!!!
Александр Клинцов Показати IP 7 Липня 2020 23:33
Подивиться уважніше ще раз у правий нижній кут: він не на грунт з'їхав, а на бордюр наїхав і прокинувся, але вже пізно було.
Хоче жити чесно... Показати IP 8 Липня 2020 00:47
Хлопці виконували свої обов'язки... (Дуже шкода) Ось це називається скорочення робочих місць (коронавірус як в народі)... Хочете зарплату та премію, працюйте на неї.... 150відсотків!? відпрацьовуйте свої години... Ніби живемо в одній громаді, (область, район, село) а виходить так, що призначені люди на посадах забувають де вони працюють... Прийде час, який розставить все на свої місця...
Юра Показати IP 8 Липня 2020 06:48
Якщо цим поліцейським не можна даже зупинятися то як він може витримати 12 год за кермом???
Микола прилуцький Показати IP 8 Липня 2020 08:03
Ото вам і рехворми..Працювати нікому пацани пиздячать цілодобово..І все нормально всі рехворматори на своїх місцях..одна каноїдза вчасно вшилася..
Анонім Показати IP 8 Липня 2020 08:59
На попередніх сторінках є про зарплату мерів наших волинських міст, є декларації НАЗК різних міських чиновників. І дуже прикро, що всім цим ділухам є зарплата в 50 тисяч і премії і оздоровчі. А тим, хто дійсно працює, захищає нас, рятує - немає. Чого недобір в поліції? Бо за собачу, тяжку, понаднормову роботу платять копійки. А чиновники, яких хмара і які попивають кавку і роботи яких нікому не видно отримують десятки тисяч
Сергій Показати IP 8 Липня 2020 10:22
А звідки з'явилось відео з реєстратора поліцейської машини? Це не в Мережі з'явилось відео, а якийсь начальник чи слідчий поліції зливає за "винагороду" матеріали розслідування.
Evo Показати IP 8 Липня 2020 10:24
Розкажу як було: - 5:30 ранку - поліцейська машина їде Володимирською патрулюючи місто - поліцейський (Волошин) (не пристебнутий) - пасажир справа - дрімає - поліцейський - водій - відволікається від дороги на 2-3 секунди, - автомобіль змінює напрямок руху у стовб, - на швидкості біля 50-60 на повному ходу авто правою передньою стороною врізається у стовб, - поліцейський пасажир з величезною силою влітає в лобове скло (спавши, попередити водія про стовб, чи згрупуватись перед ударом можливості не було). Люди, водії, пасажири... пасок безпеки рятує в 70% аварій, не лінуйтесь пристібатись, особливо в МІСТІ!
Євробидло до Evo Показати IP 8 Липня 2020 11:11
Хєровий з тебе експерт. Водій їде пристебнутий і адекватний. Пасажир - непристебнутий і спить. Тому і обоє мовчать. На 12 с відео - водій засинає, тіло розслабляється, м*язи втрачають тонус, нога під силою Земного тяжіння опускається вниз, тим самим сильніше вдавлюючи педаль газу - це даже чути на звуковій доріжці що мотор почав набирати обороти. Далі відбувається удар в бордюр і стовп.
Evo до Євробидло Показати IP 8 Липня 2020 11:34
Розбіжність між твоєю експертизою, тільки у тому засинав водій чи ні..
Євробидло до Evo Показати IP 8 Липня 2020 13:18
да. Обох шкода.
Олександр Показати IP 8 Липня 2020 16:01
Думаю що переписувався в телефоні і невпорявся з керуванням