USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Показуха для президента: у центрі Луцька на один день лісівники самовільно висадили рослини

15 Березня 2019 16:22
На Театральному майдані у Луцьку лісники самовільно висадили рослини довкола пам’ятника Лесі Українки , а потім – викопали.

Про висаджування зелених насаджень на Театральному майдані міську владу Луцька не повідомляли, пише «ВолиньUA» .

Показуху влаштували працівники ДП «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр», ймовірно готувались до приїзду президента. Сьогодні його ж працівники викопують із клумб зелені насадження.

У коментарі «ВолиньUA» працівники повідомили, що можуть лишити туї висаджені в клумбу за умови, якщо місто за це заплатить. Однак, щоб висадити рослини лісники у міської влади навіть не просили дозволу.

Як прокоментували у Луцькій міській раді, від лісників було лише три заявки: проведення всеукраїнського з’їзду лісників, встановлення та монтаж конструкцій та дозвіл на виїзну торгівлю. Про висадження рослин у клумби міста мови не йшло.

Вочевидь, з можливим приїздом Петра Порошенка до Луцька, на Театральній площі у Луцьку, лісники Володимир Бондар та Олександр Кватирко вирішили похизуватися своєю продукцією у закритому режимі, адже охочі лучани не мали доступу до цієї виставки.

Нагадаємо, весь центр міста, 14 березня, був заповнений працівниками лісової галузі, правоохоронцями та нацгвардією. Однак Порошенко, прибувши до Луцька на військовий аеродром, таки не заїхав на виставку лісників, оминув обласний центр та поїхав до Ковеля, де розповідав людям про успішне сімейне життя зі своєю дружиною Мариною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
лучанка Показати IP 15 Березня 2019 16:30
Тьху, жлобйо!
ото Показати IP 15 Березня 2019 16:32
Клоунада продовжується...
бідні туї Показати IP 15 Березня 2019 16:33
бідні туї! за що їх то топчуть у землю, то за чуби тягають, точно так, як наш український народ. можна подумати для повного щастя в центрі не вистачає туй. Краще б асфальт на зупинках підрівняли . а то скоро люди з маршруток та автобусів будуть через люки вилітати. а може це американські гірки????
не жлобйо Показати IP 15 Березня 2019 16:35
це не жлобйо, а показовий матеріал. будуть з одного лісництва в інше возити, щоб пеньки затуляти
Вася Показати IP 15 Березня 2019 16:52
де муніципали ?? бабусь за спалене листя штрафують!!
Андрій Показати IP 15 Березня 2019 16:56
Ну а де були і де зараз є муніципали зі своєю 152 статею (порушення благоустрою)???? чи вони здатні тільки бабуль поштрафувати???? агов сміливіше хлопці....
Лучанка Показати IP 15 Березня 2019 17:03
Ганьба! Чому ялинки біля драмтеатру не пофарбували?
лучанка до Лучанка Показати IP 15 Березня 2019 17:16
Я ж кажу, що жлобйо!
Лучанин Показати IP 15 Березня 2019 17:32
То є грубе порушення Правил благоустрою міста Луцька ! Крась, Сиротинська просто зобов'язані підготовити і подати матеріали на розгляд адміністративної комісії ! Порушники - Савченко, Бондар, Кватирко на Колиму може і не тягнуть, але на штраф - гарантовано ! Якщо є мужність - а ну-но створіть прецендент ! Ото сміху буде ! Бо в противному разі вас самих звинуватять у бездіяльності.
До Не жлобйо Показати IP 15 Березня 2019 17:49
Пеньки - то вони самі ! Вони той ялівець самі за собою возять, щоби у випадку шухера там сховатися !
Навуходоносор Показати IP 15 Березня 2019 17:50
Круче бывало только в далеких советских военных гарнизонах. Там перед приездом высокого начальства жухлую траву солдатики красили в зеленый цвет, длинные трубчатые макароны на кухне ими непременно продувались, так называемая "иконка" (маленькая стенгазета под названием "Боевой листок") рисовалась цветными карандашами и выносилась на паперть - перед въездом в военную часть. Идиотизм!
Юрій Показати IP 15 Березня 2019 20:45
А перед ким мають хизуватися, як не перед президентом? На те він і президент!
V777 Показати IP 16 Березня 2019 10:04