USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Порошенко прилетів до Луцька, не зустрівшись з лучанами вирушив на Ковель

14 Березня 2019 18:38
Петро Порошенко прибув до Луцька із запізненням в майже 8 годин. Борт президента приземлився на військовому аеродромі поблизу Луцька.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Борт президента приземлився близько 18 години у Луцьку, далі кортеж Порошенка вирушив до Ковеля. Зазначимо, що на приїзд Петра Порошенка в Луцьку чекали з 10:00, проте президент так і не з’явився.

У Ковелі волиняни чекають гаранта на площі вже годину, на скільки він запізниться в кінцевому результаті – невідомо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Відвідувач Показати IP 14 Березня 2019 18:49
шкода шо літак не розбився.
Водій Показати IP 14 Березня 2019 18:49
Чудово , хай проїдеться дорогою Луцьк - Ковель
Виборець до Водій Показати IP 14 Березня 2019 19:25
не проїдеться, його вертоліт прилетів до Луцька ще зранку
Валентина до Виборець Показати IP 15 Березня 2019 06:54
Окрім свого болота нічого і не бачиш. Президент від ранку з солдатами в окопах був на фронті.
Гриша до Валентина Показати IP 15 Березня 2019 15:20
Іди нахуй
Водію Показати IP 14 Березня 2019 19:12
Вчора цілий день (а може і вночі ) збирали сміття на узбіччі і "латали ямки " на асфальті:так ніжно, делікатно віничком сміттячко з ямки нах, а туди чайником! смоли з бочечки
Водію Показати IP 14 Березня 2019 19:15
Будь обережний _там ямковий макакіяж, а не ремонт
Мммм Показати IP 14 Березня 2019 19:18
Світ рухається в тому напрямку, коли всіх хитрожопих чиновників скрізь гонитимуть, як собак. Порошенко це вже відчуває реально...
Лучанка Показати IP 14 Березня 2019 19:21
От вам, лісовики, і свято! Плюнув на вас з літака, а вичекали цілий день, каву пили, а не горілку. Ось вам і показуха!!!! З'їзд лісовиків треба робити для людей, а не для ....!!!!!!
Ковель Показати IP 14 Березня 2019 21:02
Брехун, брехун, ще раз брехун. Людей звозили для ціїєї зустрічі таких, яких треба. Чув інструктаж правоохоронцям - "наші люди в перших рядах", " не чіпайте тих, хто виводить провокаторів з плакатами - то наші люди", "Петро Олексійович болісно реагує на провокацції", " хто скаже кодове слово "атлант" - не чіпати - наші люди" і т.д. Брехун і ще раз брехун. Плакати дійсно виривали тітушки з рук людей.Хоча, думаю, що це ні тітушки, а працівники органів....
Андрій Показати IP 15 Березня 2019 03:15
Добре зробив
Андрій Показати IP 15 Березня 2019 03:18
У чергових тролів немає імен?