USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку від вибуху заживо згорів чоловік, поліція встановлює особу. Фото 18+

22 Вересня 2019 21:10
В результаті вибуху газового балона в Луцьку згорів безхатько. Його тіло понівечив вогонь, тому поліція не може встановити його особу.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел в правоохоронних органах.

Інцидент трапився в ніч на 21 вересня поблизу спортмайданчику школи №3 в місті Луцьку. Зі слів правоохоронців, чоловік розмістив газовий балон поблизу вогнища і сів біля нього, аби зігрітися. Від дії температури балон вибухнув, оглушивши і травмувавши чоловіка, який згорів заживо.

Поліція просить ймовірних свідків пригоди, а також людей, які могли знати чоловіка, звернутись за номером 102 та повідомити деталі.

Увага! Перегляд фотографій не рекомендується особам з вразливою психікою та неповнолітнім!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Наталія Показати IP 22 Вересня 2019 21:47
Гадаю, слова "згорів" достатньо, аби зрозуміти і уявити (якщо комусь кортить), як виглядає обгоріле тіло людини. Для чого ці фото? Яку користь вони несуть? Агов, редакція? Може поменше таких от "сенсацій"?!
Лучанин Показати IP 22 Вересня 2019 22:15
Аде ж балон?
Лучаночка Показати IP 23 Вересня 2019 01:02
нащо викладати на ніч такі фотки? Хто вже впізнає совсіс обгорілу людину і тим більше безхатька .Хто б то не був а людину =шкода Яка причина .що став таким невідома
Їван до Лучаночка Показати IP 23 Вересня 2019 15:58
А я впізнав! Це Вася з сусіднього бомжатніка. А впізнав я його по родімці під правим оком
Знаючий. Показати IP 23 Вересня 2019 07:30
Який балон? Як можна таку єрєсь придумати?
Автору Показати IP 23 Вересня 2019 08:17
За таку публікацію фотографій, як мінімум на рік в сільське господарство корів пасти, а потім вже можливо і журналістикою попробувати зайнятись
гість Показати IP 23 Вересня 2019 10:44
Шановні, картинка прикрита, не хочешь не дивись. А показувати треба, щоб іншим було зрозуміло, що поводження з приладами, які можуть горіти , взриватись і нищити все вогнем - ЦЕ СМЕРТЕЛЬНА НЕБЕЗПЕКА!!!!
Читач Показати IP 27 Вересня 2019 13:30
Фото закрите,якщо комусь кортить глянути дивіться,попередження перед фотографіями було,а то вже понаписували коменти...