USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Помер у лікарні: водійка «Тойоти», яка збила мотоцикліста під Луцьком, відбулася умовним

23 Лютого 2020 23:10
Водійка «TOYOTA YARIS», яка у вересні минулого року збила мотоцикліста у селі Липини, що біля Луцька, відбулася умовним покаранням. На жаль, потерпілий водій мотоцикла помер у лікарні через два місяці, не приходячи до тями.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Під час суду встановили, що 17 вересня минулого року обвинувачена керувала автомоіблем «TOYOTA YARIS» у селі Липини поблизу Луцька.

Так, здійснюючи рух по другорядній дорозі у напрямку до перехрестя нерівнозначних доріг, при виїзді на автодорогу вулиці Окружна, яка є головною, з наміром на перехресті продовжити рух прямо водійка легковика проявила неуважність, виїхала на головну дорогу, не надавши перевагу в русі мотоциклу HORNET ALPHA 508, який наближався до даного перехрестя по головній дорозі та рухався у напрямку Луцька. Внаслідок цього відбулося зіткнення вказаних транспортних засобів.

Відзначимо, що 23 листопада водій мотоцикла, не приходячи до тями, помер у лікарні.

Допитана у судовому засіданні обвинувачена свою вину визнала повністю та просила суворо її не карати.

Відтак, суд призначив їй покарання у виді п’яти років позбавленян волі з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік, змінивши його на умовне терміном на три роки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Це Украина! Показати IP 23 Лютого 2020 23:40
Да здравствует наш суд, самый гуманный суд в мире!
Анонім до Це Украина! Показати IP 24 Лютого 2020 09:53
100% Виявляється, щоб не покарали, достатньо суд просто попросити!
Вася Показати IP 24 Лютого 2020 00:27
Самый гуманный суд в мире! Убили осознала просила не наказывать строго- свобода ,украл в магазине покушать 4года лишения свободы.
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2020 07:34
Ненавиджу наші суди.
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2020 08:06
І як після такого можна довіряти нашій судовій системі. Висновок: найкращий суд, це самосуд. Хоча самосуд це не правильно, але коли вбивці гуляють спокійно містом і далі можуть вчинити подібне, це теж не правильно.
Микола Показати IP 24 Лютого 2020 08:57
Чи треба писати всі рішення судів? Вони і так доступні онлайн.
Анонім Показати IP 24 Лютого 2020 09:11
Забила людину - а покарання практично нема, добре заплатила - це очевидно
Яма Показати IP 24 Лютого 2020 09:20
Сподіваюсь в неї забрали водійське посвідчення назавжди
До яма Показати IP 24 Лютого 2020 09:56
На один рік
Луцьк Показати IP 24 Лютого 2020 10:10
Яка ціна питання?Вбити людину і відбутись легким переляком...
Баба Ганя Показати IP 24 Лютого 2020 11:07
Феміда сліпа, глуха і безумна, а судило в мантії добре лапи нагріло. Тільки самосуд над падлюками. Людина в землі, а воно і далі їздить і плює на всіх.
Адам Показати IP 24 Лютого 2020 13:13
Продажний суд, реформований☝️ Нехай напишуть хто її чоловік, батько, родичі і все стане зрозуміло. Знаю випадок, коли за вкрадену банку огірків з льоху дали молодому, голодному хлопцю три роки і не умовного терміну
Даря Показати IP 24 Лютого 2020 17:56
Не пишіть дурниць, якщо ви не володієте достовірною інформацією! Тільки недосвідчені люди можуть судити не знаючи подробиць!
Анна Показати IP 24 Лютого 2020 20:23
Все в світі продажне, гроші вирішують все. Шкода хлопця, ніхто не знає, де свою смерть зустріне