USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Помер відомий луцький гінеколог Орест Тимчак

30 Березня 2020 09:53
29 березня у віці 66 років помер відомий у Луцьку лікар-гінеколог Тимчак Орест Панасович.

Як стало відомо згодом, після смерті у нього діагностували коронавірус.

Він працював багато років у Волинській обласній клінічній лікарні, був хорошим лікарем, професіоналом у сфері гінекології, гарною та чуйною людиною, розповідають колеги.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює співчуття рідним та близьким Ореста Панасовича.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Марія Показати IP 30 Березня 2020 19:46
Співчуття рідним та близьким. Дуже шкода. Хай спочиває з миром... жив неподалік. Завжди був привітним чоловіком
Павло Показати IP 30 Березня 2020 20:17
Дуже шкода і несподівано. Орест Панасович був дуже доброю і чуйною людиною.
Ігор Показати IP 30 Березня 2020 20:56
Співчуття родині
Луцьк Показати IP 30 Березня 2020 21:20
Причину смерті чому замовчують? Співчуття для родини.
Антон до Луцьк Показати IP 30 Березня 2020 22:10
У лікаря-гінеколога Волинської обласної клінічної лікарні, який помер учора, 29 березня, в інфекційній лікарні, після смерті лабораторно підтвердили коронавірус.  Про це Інформаційному агентству ВолиньPostстало відомо з власних джерел. Факт підтвердили і у пресслужбі Волинської облдержадміністрації. 
Михайло до Антон Показати IP 30 Березня 2020 23:20
А то нічого, що підтверджених випадків в області з 29 березня 10:00 ранку по 30 березня 10:00 ранку як було, так і залишилось 2 випадки ?! Офіційні дані де? Скріншоти ? Звернення голови ОДА? Нема? Так що, сиди тихо писака ! Ще мені один бонд )))
Володимр Показати IP 30 Березня 2020 22:01
Царство йому небесне!!!Порядна була людина!!!
Ярослав. Показати IP 30 Березня 2020 23:34
Наші щирі співчуття рідним і близьким. Дуже сумуємо.
Тетяна Показати IP 5 Квітня 2020 20:00
Вічна пам'ять. Орест Панасович був дуже хорошою, чуйною людиною. Співчуття родині та близьким.
Тетяна Показати IP 5 Квітня 2020 20:05
Вічна пам'ять. Орест Панасович був дуже хорошою, чуйною людиною. Співчуття родині та близьким.