USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Понад 18 млн у банку, недобудовані будинки та авто в користуванні: що декларує екс-голова Волинської ОДА

31 Березня 2018 19:37
Земельні ділянки, іномарки у безоплатному користуванні, квартира у Луцьку, мільйони на банківському рахунку, 80 тисяч доларів та 15 тисяч євро готівкою: декларацію за 2017 рік подав екс-голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик.

У щорічній декларації за 2017 рік екс-голова Волинської ОДА задекларував, що безоплатно користується квартирою площею 80,7 метра квадратного у Луцьку, власником якої є Вячеслав Гунчик. У власності Володимира Гунчика перебувають садовий (дачний) будинок площею 49 метрів квадратних у селі Сапогове Ківерцівського району, земельні ділянки площею 0,1799 гектара у селі Лище Луцького району, 0,0182 та 0,25 гектара у селі Сапогове.

Як об’єкт незавершеного будівництва він вказав будинок площею 688,19 метра квадратного у Копачівці Рожищенськго району. Будинок перебуває у власності Вячеслава Гунчика, а Володимир Гунчик безоплатно користується цією нерухомістю. Також екс-губернатор задекларував недобудований будинок площею 173,2 метра квадратного у селі Лище.

У його власності перебуває легковий автомобіль ВАЗ 21083 1990 року випуску, безоплатно Володимир Гунчик користується автівками TOYOTA LAND CRUISER 2003 року випуску (власник – Ірина Очеретяна) та LEXUS LX 570 2008 року випуску (власник – Ігор Гунчик).


Як цінні папери екс-посадовець задекларував 2000 акцій ПАТ Автомобільна компанія «Богдан Моторс» номінальною вартістю 500 гривень.

Заробітна плата Володимира Гунчика у 2017 році становила загалом 260,133 тисячі гривень (у 2016 – 175,667 тисячі, у 2015 році – 96,321 тисячі ), 1,065 мільйона він отримав як проценти в ПАТ КБ «ПриватБанк». У декларації, поданій перед звільненням з посади голови ОДА, він вказав, що у період з 1 січня по 22 березня цього року заробив 119,967 тисячі гривень та 102,289 тисячі отримав як проценти.

На рахунку у цьому ж банку він розмістив 18,725 мільйона гривень, 4,3 мільйона задекларував як готівкові кошти. Також Володимир Гунчик володіє 80 тисячами доларів США та 15 тисячами євро готівкою (у 2016 році він вказував, що зберігає 130 тисяч доларів та 30 тисяч євро).

У переліку фінансових зобов’язань колишній голова ОДА вказав, що сплатив 3086 гривень в рахунок процентів за кредитом та 14,7 тисячі – в рахунок основної суми кредиту.

Володимир Гунчик є членом двох громадських об’єднань – ГО «Організація роботодавців машинобудівного комплексу у Волинській області» та ГО «Об'єднання організацій роботодавців Волині».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ник Показати IP 31 Березня 2018 19:48
а шо вин зря ночами пид маневичами бурштмн копав.
Анатоль_ Показати IP 31 Березня 2018 20:33
Я в шоце
Сергій Показати IP 31 Березня 2018 20:47
а з боку подивишся шо попало
ОДА Показати IP 31 Березня 2018 20:57
Це зрадник в усьому ( в друзях, в сім`ї, в роботі)!!! Бог все бачить, що він робив......
скептик Показати IP 31 Березня 2018 22:20
чим біднішим стає народ, тим жирнішими стають його слуги.
ЕСЦ Показати IP 31 Березня 2018 23:11
Зрадник-гарно відмічено.А таке бідоття прийшло в рябенькому пальтішку на автозавод.Люди все пам'ятають, а бог не забуде.
ОДА Показати IP 1 Квітня 2018 10:23
До нового голови ОДА: Приберіть з посади смачним копнем неробу Чубару, яка отримувала шалені премії і постійні надбавки "за високі досягнення" ( а це - 70% щомісяця), а ті, хто реально працював - мали копійки! І добряче перевірте, які ж то "високі" досягнення? ЩО корисного для області зробила ця особа? Написала пару папірців-звітів, які забуханим голосом озвучила на нарадах та організовувала безглузді псевдопатріотичні, а на ділі - типово совкові заходи, на які протиправно у вихідні зганяли бюджетників для масовки, погрожуючи у разі неявки "премії зняти"? То що з того несе хоч найменшу еористь області??? Туди ж - начальниця Служби у справах дітей з її скаженими преміями, і розпухлий донеможу за правління автозаводного відділ інформаційної політики (головна персона там втекла самостійно, жаль), який так само повню ложкою бабло наминав, маючи виплати, про які "прості смертні" і не мріяли, на зразок матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань. Перевірте взагалі дотримання закону, в т.ч. в плані виплати зарплат і виконання Конституції, законів, постанов КМУ, Гунчиком і Ко, будете здивовані (а може, і парочка кримінальних проваджень почнеться)! Час навести лад і забезпечити справедливість!
Вася Показати IP 1 Квітня 2018 12:43
А що так? Тільки людину звільнила зразу обс*рати. От до нового доковиряйтесь. До палиці, купа інших є.
Ми такі Показати IP 1 Квітня 2018 14:47
Ми , українці, самі винні в тому, що дозволяємо таке виробляти владі і зловживати владою.... Всі зловживання владою відбуваються із нашої мовчазної згоди- УКРАЇНЦІВ . Ми брехливі, зрадливі, хитрі, хочемо миттєвого збагачення коли у владі, а всі в тому болоті хлюпаємося
К.лучанин Показати IP 1 Квітня 2018 20:10
БОЯГУЗ все таки ГУНЧИК! За собою залишив мінімум, а весь свій лівак позаписував на сина ВЯЧЕСЛАВА. " АЙ ДА МАЛАДЕЦ !" БЕЗОПЛАТНО КОРИСТУЄТЬСЯ, це ж треба. Мені цікаво а що синуля Вячеслав декларує , як пояснить де взяв оце майно в свої надто молоді роки.
К. лучанин Показати IP 2 Квітня 2018 16:50
СЛОВО БОЖЕ : " ... ЛЕГШЕ ВЕРБЛЮДОВІ ПРОЙТИ ЧЕРЕЗ ВУШКО ГОЛКИ, ніж БАГАТОМУ ПРОЙТИ У ЦАРСТВО БОЖЕ! " Гунчикам цього не втямити ніколи , може втямлять в останній день свого життя. Культ грошей та багатства заполонив мізки людей в нинішний час тільки на той світ ніхто із собою нічого не взяв!