USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Понад 20 тисяч штрафу та закриття точок: як у Луцьку борються з продажем сурогатного алкоголю

25 Листопада 2019 13:40
Муніципалам вдалося припинити роботу кількох точок з продажу сурогатного алкоголю в Луцьу, до того ж, за це порушення штрафують на значні суми.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міськради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту 25 листопада.

Депутатам презентували інформацію департаменту муніципальної варти про проведену цього року роботу. Член комісії Юлія Дацюк попросила поінформувати щодо боротьби з продажем сурогатного алкоголю у місті. З її слів, особливо напруженою є ситуація на ринку поблизу готелю «Лучеськ», там діють точки, де люди продують сурогат. За це їх штрафували декілька разів протягом року.

Зі слів заступника директора департаменту Романа Кулика, значно підвищилися штрафи за продаж такого алкоголю. Вони становлять до 10,2 тисячі гривень, якщо порушення фіксують вперше, та до 20,04 тисячі, коли порушника затримують знову. Протягом року склали 51 протокол щодо тих, кого виявили вперше, було також 11 випадків повторного штрафування за продаж сурогатного алкоголю з накладення штрафу розміром понад 20 тисяч гривень. З початку року наклали штрафів на суму 202 тисячі гривень.

Щодо ринку поблизу «Лучеська», то проблема існує давно, там постійно торгують алкоголем. Крім того, є точка, де порушення фіксували декілька разів на рік. Порушники сплачують 10-20 тисяч гривень штрафу і продовжують торгувати далі, хоча й «бояться муніципалів як вогню». Чимало точок у різних мікрорайонах міста все ж вдалося закрити. Зокрема, на вулиці Володимирській, 11 протоколи складали по п’ять разів на рік і вже півроку випадків продажу алкоголю там не фіксують. Також фіксували точки продажу сурогату на вулиці Шептицького. Зі слів посадовця, трапляються непрості продавці сурогату, які мають власних адвокатів, але судові рішення зазвичай на користь департаменту муніципальної варти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
місцевий Показати IP 25 Листопада 2019 14:37
Нехай ще заїдуть на ДПЗ ,на базарчик. Там вже багато років жіночки продають сурогат і ніхто їм не страшний. На прилавку мають зазвичай пару яєць, туалетний папір, якусь цибулину, часник, іноді грунт для рослин...
Анонім Показати IP 25 Листопада 2019 17:22
На Львівську ,мабудь,хтось наклав ТАБУ...
40й Показати IP 26 Листопада 2019 21:51
На базарчику по ул. Конякіна,14 в кожному ларьку десятки літрів в 1,5л пластикових пляшках. Дільничні інспектори про це знають. Всі знають, всі бачать, люди спиваються, вмирають... АУ!!!! Муніципали , де ви? Мабуть теж табу?

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus