USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Понад сто авто у Луцьку утворили ялинку перед замком Любарта. Відео з висоти

31 Грудня 2021 10:12
Луцькі автомобілісти вже другий рік поспіль збираються на новорічний флешмоб – шикуються перед замком Любарта таким чином, щоб утворити фігуру ялинки.

Учасники дійства зазначають, що таким чином вони поширюють новорічну атмосферу та вітають лучан з прийдешніми святами. Водії розмістили авто таким чином, аби з висоти пташиного польоту вони виглядали, як новорічна ялинка. Також учасники флешмобу увімкнули фари і «аварійки», тому зверху фігура дійсно нагадувала прикрашену ялинку.

Відзначимо, подібні акції автомобілісти провели у Києві, Дніпрі, Харкові та Вінниці. А у Луцьку акція відбувається вже вдруге.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Сумно і соромно. Показати IP 31 Грудня 2021 10:45
Замість понтів, гуртом би зібрались ці автомобілісти-ялиночники і здали б кров для онкохворого хлопчика, що потребує пару донорів крові на день. Це був би мужній поступок, за який не соромно ні перед людьми, ні перед Всевишнім. А так ...... помигали фарами...... Толку з того ???
Попандопуло до Сумно і соромно. Показати IP 31 Грудня 2021 11:44
Звобиви Вуцьк гавнішим (не пам'ятаю, чиї слова...)
Оля до Сумно і соромно. Показати IP 1 Січня 2022 16:02
На все свій час.
Нестор Махно Показати IP 31 Грудня 2021 11:28
Та хоч би про людей подумали які там поруч проживають ,як оцей циганський табір винести?7
Нострадамус Показати IP 31 Грудня 2021 12:50
Нi розуму ... нi фантазii...
Поліський дикун до Нострадамус Показати IP 31 Грудня 2021 15:32
Зомбіапокаліпсис, користувачів соцмереж перетворили в слухняних зомбі.
Нестор Махно до Нострадамус Показати IP 31 Грудня 2021 17:08
Буває. Сходи до лікаря, може підправить.
Добродій Показати IP 31 Грудня 2021 23:17
Що за натура все не так. Злобний люд.,і коменти злобні.
Оля Показати IP 1 Січня 2022 16:01
Як гарно зробили!! Молоді!!
Я) Показати IP 2 Січня 2022 06:49
Молодці! Створили святковий настрій!