USD 26.85 27.00
  • USD 26.85 27.00
  • EUR 32.60 32.80
  • PLN 7.25 7.32

Поранених солдатів будуть рятувати завдяки сучасному обладнанню

Життєвонеобхідне обладнання для порятунку військових, поранених у зоні АТО, отримав Луцький військовий госпіталь. Подарунок вручила голова благодійного «Фонду Ігоря Палиці – Новий Луцьк» Ірина Констанкевич. Допомога для медичної установи – це новітній апарат для вакуумної терапії ран.

Обладнання, яке сприяє швидкому загоєнню ран, коштує 33 тисячі гривень, проте вартість не має значення, коли йдеться про порятунок життів. Про це наголосила Ірина Констанкевич, під час передачі медичної техніки: «У волинському госпіталі найгостріше стояла проблема загоєння ран наших воїнів, які перебувають на лікуванні. Тому вкрай необхідною була закупівля апарату, який би сприяв швидкому і вдалому одужанню. Важливо, що це сучасне обладнання є транспортабельним, тому зручне у використанні, а допомога надаватиметься оперативно. У Луцьку такого обладнання немає, тому замовляли його в іншому місті. Вчора його отримали, і сьогодні, якомога швидше, привезли у госпіталь, щоб допомагати військовослужбовцям, пораненим у ході АТО. Багато з них повернулися з фронту із відкритими ранами. Віримо, що вакуумний насос буде насправді корисним. Допомога не облікується розмірами коштів і затрачених зусиль. Найважливіше те, що він вже тут є і приноситиме користь».
Головний лікар Луцького військового госпіталю Олександр Хоменко подякував благодійникам за придбаний апарат, адже це рідкісна новинка, яка заміняє численні перев’язки, механічний дренаж і обробку ран септиками: «Завдяки апаратові відбувається кисневе наповнення крові в районі рани, тому сприяє її швидкому загоєнню і одужанню важкохворих пацієнтів. Без апарату доводилося здійснювати хірургічне втручання. Особливо ефективно лікувати великі, масивні гнійні рани».
Працівники благодійного «Фонду Ігоря Палиці – Новий Луцьк» постійно вивчають коло найнагальніших потреб воїнів, учасників АТО, і спільно з громадськими та волонтерськими організаціями реагують на такі виклики.

Про тривалу і результативну співпрацю із луцькими благодійниками відгукнувся голова правління ГО «Варта порядку» Олександр Тиводар: «Раніше займалися закупівлею бронежилетів нового класу для воїнів, закупили медичне обладнання. Сподіваємось, що «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» надалі надаватиме допомогу».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus