USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Порізала вени і виклала фото в соцмережі: у Луцьку 16-річна дівчина намагалась покінчити з життям

18 Вересня 2020 09:42
У Луцьку 16-річна дівчина намагалася покінчити життя самогубством.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Подія трапилася вчора, 17 вересня, в одній із квартир на вулиці Шота Руставелі.

До швидкої допомоги надійшло повідомлення про те, що студентка 1 курсу коледжу за місцем свого проживання намагалася покінчити життя самогубством. Дівчина порізала собі вени правого передпліччя та виклала фото у соціальну мережу.

Постраждалу було госпіталізовано до дитячої обласної лікарні.

Як зазначається, причиною вчинку дівчини став сімейний конфлікт.

Інформацію підтвердили у пресслужбі поліції Волині, зазначивши, що після надання медичної допомоги дівчину відпустили додому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Читач Показати IP 18 Вересня 2020 10:41
О дурепа... Сподіваюсь вона на все життя запам'ятає це.
123 Показати IP 18 Вересня 2020 11:32
Як так, відпустили додому? Її в психлікарні пролікувати потрібно!
N Показати IP 18 Вересня 2020 12:14
Чергова ідіотка.
пес дюк до N Показати IP 18 Вересня 2020 12:51
і при чому тут чергова?Тош написано,шо вона вдома вени порізала,а чергові тільки в школі за порядком слідять...Лишби написати шось... ,
Анонім до пес дюк Показати IP 18 Вересня 2020 14:23
Прид..рку, слово «чергова» має не єдине смислове значення, в даному випадку мається на увазі , що вона , на жаль,далеко не одна своїй дурості і в черзі на звання «ідіотка». Хіба може по запоребриківські тобі буде більш зрозуміло - тобто “очередная» . Ляпне х..рню і ще й думає воно дотеп явило світу.
Експерт Показати IP 19 Вересня 2020 01:54
Довело місто! Чесно говорячи місто в помойку скотилося, строять що хочуть, чепуха якась получається, психи очі вилупили як навіжені, психушки тоже ні з чим не справляються. Розсинхрон!
Ірина Показати IP 19 Вересня 2020 10:57
Причина різання вен- сімейний конфлікт, а її після надання допомоги відпустили додому... дурня якась... напевне щоб довела діло до кінця.
В Показати IP 19 Вересня 2020 21:41
Будьте обрежніші з такими висказуваннями. Навіщо обзивати ту бідну дитину, яка знаходиться в такому стані? Отаке суспільство і провокує дітей на подібні вчинки. Я би подивилася на вас, якби ваші діти зробили не дай Бог щось подібне. Соромно за вас.
Поліна Показати IP 21 Березня 2023 23:02
Такі висловлювання типу "о дурепа" настільки дивно чути від дорослих людей. Невже вони не розуміють, що ця дівчина хотіла зробити це не просто так, на це є причина. І мені дуже її шкода.