USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Порошенко може опинитися в СІЗО вже на початку липня, – Портнов

31 Травня 2019 15:59
Юрист Андрій Портнов повідомив, що ДБР почало розслідування факту захоплення Петром Порошенком державної влади та невиконання рішення суду при призначенні підконтрольних собі членів Вищої ради правосуддя.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі, прикріпивши посилання на відповідний документ, повідомляє Страна.

«Нагадаю, Порошенко, порушив пряму судову заборону, та з порушенням вимог закону, власним Указом скасував умови конкурсу і, діючи умисно, за попередньою змовою з організованою групою осіб, з метою збереження контролю над судовою системою, вже після поразки на виборах незаконно призначив двох членів вищого органу системи правосуддя. Інкримінована фігуранту стаття 109 Кримінального Кодексу в редакції, яку Порошенко сам колись і вніс в КК, не передбачає іншого запобіжного заходу, крім тримання під вартою », – написав Андрій Портнов.

За словами Портнова, якщо ДБР буде діяти хоча б в середньому темпі, вже до початку липня Порошенко може бути поміщений в слідчий ізолятор.

Нагадаємо, 20 травня екс-заступник глави Адміністрації президента часів Януковича Андрій Портнов написав на своїй сторінці в Facebook, що подав до Державного бюро розслідувань заяву про злочин проти п’ятого президента України Петра Порошенка. Державне бюро розслідувань після цієї заяви розпочало досудове розслідування за фактом можливої державної зради перших осіб держави. Як зазначається, йдеться про події 25 листопада 2018 року, пов’язані зі здійсненням переходу корабельною групою ВМС ЗС України з Чорного до Азовського морів в районі Керченської протоки.

23 травня Портнов подав ще одну заяву, в якій мова йде про інформацію, яка стосується підприємства «Кузня на Рибальському».

25 травня Портнов зареєстрував у Державному бюро розслідувань третю заяву про злочин проти Порошенка, звинувативши його у відмиванні коштів, легалізації незаконних доходів і несплаті податків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Максим Перепелиця Показати IP 31 Травня 2019 16:39
Ніхто Порошенка П.О. не закриє, навіть на 3 години. Вже навіть не кажу, щоб взяли його під варту в СІЗО, як написав автор цієї статті-дезінформації. Нова влада демонструє українцям як вони тяжко, але крок за кроком перемагають корупцію в державі. Порошенко навіть тікати не буде з країни
Лучанин Показати IP 31 Травня 2019 16:47
Як добре що у нас бувші регіонали почали визначати роботу правоохоронних органів! Це досягнення !
патріот до Лучанин Показати IP 31 Травня 2019 17:37
На відміну від бувших, у цього розуму вістачає і не рівняйте ВСІХ під одну гребінку!
Лучанин до патріот Показати IP 31 Травня 2019 20:05
В сортах _авна не розбираюсь.
Анонім до Лучанин Показати IP 31 Травня 2019 19:50
Бувші
Лучанин до Анонім Показати IP 31 Травня 2019 20:05
Серйозно ? Ви наївна.
Богдан Сташинський Показати IP 31 Травня 2019 19:10
Молодець Портрнов ....
Анжей до Богдан Сташинський Показати IP 31 Травня 2019 20:15
Скоріше б і інші повертались. Азаров розумний толковий премєр був би, Арбузов, Захарченко, Кліменко. Думаю скоро будуть тут.
Навуходоносор Показати IP 31 Травня 2019 19:47
Портнов не из дураков, это факт. Как и фактом есть то, что первым регионалом был сам Порошенко, как Ильич, так сказать, стоял у истоков партии прохиндеев. Но готов согласиться с Перепелицей, что шоколадный барыга вряд ли сядет. Первые дни правления ЗЕ показали, что уж весьма неповоротлив механизм посадки, при таких скоростях дай то бог посадить десяток - другой наиболее одиозных чинуш. Если наводить порядок в стране, то делать это надо быстро и решительно. А пока - жвачка... Казнокрады обзавелись уже тысячами алиби, время не теряют.
Да уж до Навуходоносор Показати IP 31 Травня 2019 20:11
Нужны "тройки" НКВД? Массовая тюремная система по принципу "ГУЛАГА" ? И сильный всеправный вождь ? Так, уважаемый товарищ?
Навуходоносор до Да уж Показати IP 31 Травня 2019 22:24
Не "тройки", уважаемый оппонент, не ГУЛАГ, не вождь, а массовые посадки ворья! И не надо логику неотвратимости наказаний подменять логикой абсурда! Тогда ждите пришествия эры справедливости еще тысячу лет. Но только ее не будет при таком слюнтяйстве!
Да уж до Навуходоносор Показати IP 31 Травня 2019 23:11
Ну вы меня успокоили, а то я думал новый берия обьявился под шумок.
ще не зовсім свідоми Показати IP 31 Травня 2019 20:42
Хотілося би вірити.
Лучанин до ще не зовсім свідоми Показати IP 31 Травня 2019 21:49
Вір!
Рошенко Показати IP 31 Травня 2019 23:38
СІЗО так СІЗО !!!