USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Порошенко заявив, що Росія вторглася в Україну

28 Серпня 2014 14:17
Президент України Петро Порошенко заявив, що російські війська вторглися в Україну.

Про це він заявив під час телезвернення до українського народу, передає РБК-Україна.

"Сьогодні у зв'язку з різким загостренням ситуації в Донецькій області в районі Амвросіївки і Старобешево в зв'язку з фактичним введенням російських військ на територію України, мною було прийнято рішення скасувати візит до Туреччини, незважаючи на те, що там були заплановані сім важливих двосторонніх зустрічей. Місце Президента України сьогодні в Києві ", - заявив Порошенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
ФигВам Показати IP 28 Серпня 2014 14:23
Украинские войска уже на протяжении двух месяцев регулярно вторгаются на территорию России группами от десятка до нескольких сот человек, да еще и с оружием и бронетехникой. И что? Российская сторона их кормит, поит, оказывает медицинскую помощь и... отправляет всех желающих обратно на Украину. Почему про это Поросенко не вспоминает?
Олег до ФигВам Показати IP 28 Серпня 2014 14:42
коментар було видалено
Дідро до ФигВам Показати IP 28 Серпня 2014 15:03
коментар було видалено
Хвілолог Показати IP 28 Серпня 2014 14:23
Пєтя занадто с.кун, щоб сказати "вторглася" - він сказав "ввела". Відчуйте різницю.
фиг ваму Показати IP 28 Серпня 2014 14:33
насмешил...мозга включи или они атрофировались от киселевщины....
Не до фиг ваму Показати IP 28 Серпня 2014 14:58
какие мозга? у него в черепушке одна вата.
До Порошенка Показати IP 28 Серпня 2014 14:41
А про що ти домовлявся з путлєром?
Ох до До Порошенка Показати IP 28 Серпня 2014 15:01
"терзают смутные сомненья", що про це й домовлявся, бо в того хто хоч трохи здатен думати, сумнівів не лишилось, що свого часу про Крим було все полобовно домовлено, а потім розіграно фарстрагікомедію на весь світ для лохів.
бандерівка! Показати IP 28 Серпня 2014 15:02
Боже Україну бережи!!!!!!!!!!!!!!!!
для ФигВам Показати IP 28 Серпня 2014 15:13
И бедная Савченко вторглась в Рашу , она мчалась к Хунтину, он ей видно понравился , а там вместо романа - психушка . Вся Россия сейчас заражена самым опасным в мире вирусом - векликоросийским шивинизмом.
для ФигВам Показати IP 28 Серпня 2014 15:16
И бедная Савченко вторглась в Рашу , она мчалась к Хунтину, он ей видно понравился , а там вместо романа - психушка . Вся Россия сейчас заражена самым опасным в мире вирусом - векликоросийским шивинизмом., в этом слове ошибка . но кажется шивинизм вместо шовинизма для настоящего времени более приемлем и соответствует внутреннему состоянию руководства России. .
Волинь Показати IP 28 Серпня 2014 15:28
Боже Великий Єдиний, нам Україну храни...
гiсть Показати IP 28 Серпня 2014 16:02
Хай сам Порошенко свiй завод у Лiпецьку закриэ.
гість до гiсть Показати IP 28 Серпня 2014 17:59
а тобі що до його заводу? тобі це допоможе? аби хрінь всіляку нести, їй-бо. свої гроші рахуй
ФигВам Показати IP 28 Серпня 2014 16:36
коментар було видалено
Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 16:42
Та відчепіться від Порошенка. Думаєте йому зараз мед. Дай всіх об...ти Вставай та й керуй, при теперішній стуації ! Що нам від Янека осталося ? дуля.
для ФигВам Показати IP 28 Серпня 2014 16:59
Якщо Україна не влаштовує можна ж переїхати до Росії. В 1991 році хто хотів той переїхав , тепер чомусь вирішили зробити з частини України малоросію , А там дивись ще захочуть житомирросію . львівросію та волиньросію . Найвеселішим буде як ще посягнуть на полякоросію , а там і гансоросія недалеко .У Гітлера також були дуже великі плани , схоже що дехто так рвався в КГБ що не вчив світову історію та звернув увагу на те як закінчили Наполеон , Гітлер та інші яким було тісно на своїй землі . Сьогодні росіяни хочуть і бухати , а українці повинні на їх мають пахати . Росія вже занедбана , обдерата і голодна , крім того нація вироджуюється - тупіє , а їм подай чужу землю . Не думають що Китай не спить- вони ще матимуть проблеми , але жаба давить за українців , а раптом ті будуть краще жити тому і воюють .
Історик до для ФигВам Показати IP 28 Серпня 2014 17:12