USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Порошенко підписав скандальний закон про «бляхи»

23 Листопада 2018 09:04
Президент України Петро Порошенко підписав закон, відомий як «закон про євробляхи». Документ передбачає зменшення вартості розмитнення в Україні автомобілів на іноземній реєстрації, передає канал 24.

Підписав закони № 8487 та № 8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами. Всі кошти від цього, від першої й до останньої гривні, підуть до Пенсійного фонду, — написав Порошенко у Twitter.

«Власників закликаю у передбачений законом термін скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматися від акцій протесту. Без податків не буває армії, без податків не буває доріг, без податків не буває освіти. І державу будують не президенти, не уряди, не депутати, а платники податків», — додав Порошенко у дописі на своїй Facebook-сторінці.

Верховна Рада прийняла новий закон про розмитнення ввезених в Україну автомобілів з іноземною реєстрацією. Проте закон не влаштував власників таких авто і вони розпочали масштабну акцію протесту по всій Україні. Протестувальники вимагали скасувати норму щодо «віку» автомобіля, який завозять з ЄС. Згідно з ухваленими законами — що старішим є авто, то більшою є митна ставка.

На засіданні парламенту 21 листопада нардепи спробували скасувати скандальний "закон про євробляхи", проте для ухвалення рішення забракло голосів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Просто Показати IP 23 Листопада 2018 09:10
То це добре чи погано? Обясніть на прикладі хтось. Бо стільки срачу за цей закон, а не всі його розуміють.
Бляхар до Просто Показати IP 23 Листопада 2018 09:33
Це середньо) будуть ті ж самі автівки, тільки на укр.номерах. Ті ж самі водії, тільки на укр.бляхах
Ще простіше до Просто Показати IP 23 Листопада 2018 10:05
Всім і не дано зрозуміти, що поробиш. Але якщо відійти від істерії про "бляхи і октівістів", то можна помітити ще один факт. Вже в той Пенсійний фонд стягують гроші з усіх-усюдів, а все одно не вистачає. І далі краще не стане - бо більшість народу все ведеться на "реформаторів") А хто думає про майбутнє - не дуже поспішає туди віддавати, щоб якийсь чинуша чи суддя звідти мав вагон і то зразу, а ти жменьку, і то може колись)
при (х.ровому) януко до Просто Показати IP 23 Листопада 2018 12:52
при (х.ровому) януковичу моя пенсія була 300-доларів а при ганебному крадію порошенку моя обкрадена пенсія петьком порошенком понизилась до 80-доларів. ганьба такому президенту крадію!
123 Показати IP 23 Листопада 2018 09:13
ну нарешті, хоч один нормальний закон підписав, не буде того хламу на дорогах
Driver до 123 Показати IP 23 Листопада 2018 11:17
Це в нас в основному хлам, хоча є й хороші авто. Подивіться , що в Києві робиться - авто представницького класу на бляхах, явно ж не бідося заставляє купувати, такі авто і в Європі коштують немало
Бос до 123 Показати IP 23 Листопада 2018 12:39
жигулі 1974 року, це по своєму не хлам?
Українець Показати IP 23 Листопада 2018 09:25
Є шанс розмитнити дешевше,там напевно зафіксовано 3 місяці 50%.Досить пристойна знижка.Звичайно,якщо водій є власником.Вперед.На весну всі з новими номерами і новим життям.
автомобіліст Показати IP 23 Листопада 2018 09:34
Скоро на шротах появляться багато запчастин і тому подешевшають, це добре.
878 Показати IP 23 Листопада 2018 09:58
Порошенко підписав - 10 000 000 виборців собі)
Пре Показати IP 23 Листопада 2018 10:02
"Без податків не буває армії, без податків не буває доріг, без податків не буває освіти"- а я, тим часом, весь свій бізнес тримаю в офшорах. Порошенко
Нострадамус Показати IP 23 Листопада 2018 10:23
Проблема була з євробляхами. За формулою "Стой там - іді сюда" кабуто вирішилась. Тепер буде проблема з породженим тим безладом постєвробляхерсьм синдромом,корупцією, ментальністю і водійською культурою. Суспільство ще буде довго відхаркуватись від тої болячки. Під вибори - чуть пришерхне, а другий етап з новою силою прогнозується опісля оних .
Правдоруб Показати IP 23 Листопада 2018 10:41
Вся суть проблемми в тому що 99% автомобілів на єврономерах належать не водіям а підставним фірмам, тобто ніхто нічого розмитнити не зможе, навіть як би дозволили безкоштовне розмитнення. Судячи з цього скоро будемо спостерігати автошроти переповнені автохламом та падіння цін на запчастини до авто.
878 до Правдоруб Показати IP 23 Листопада 2018 11:33
Компанії зацікавлені в додатковому заробітку. +пара сотен доларів, і авто твоє.
Мда Показати IP 23 Листопада 2018 11:21
Чи ще зможуть вони за 3 місяці всі машини розмитнити. Ось в чому питання! Будуть тянути. Полюбе. То в програмах збій то ще щось,аби більше грошей збрити
пенсіонери Показати IP 23 Листопада 2018 11:59
при (х.ровому) януковичу моя пенсія була 300-доларів а при ганебному крадію порошенку моя обкрадена пенсія петьком порошенком пенсія понизилась до 80-доларів. ганьба такому президенту крадію! злочинця-крадія порошенка на нари!!!
ігор луцький до пенсіонери Показати IP 23 Листопада 2018 14:29
Зараз почнуть розмитнювати авто,гроші підуть в пенсійний і з нового року тобі ще накинуть 20 баксов.Живи і радуйся!!!
Правда Показати IP 23 Листопада 2018 18:08
Автомобіль дизельний,3,0,більше 10 років,а це переважно 15-це ВСЕ,брухт...Рахуємо-бензин,1,6-1,8;до 10 років,які проблеми,нінус 50% відсотків,виходить 400-600 євро+податки(ПДВ,пенсійний,оформлення...),купив за 1500Євро+податки 1000євро-нормально,які побори?А новий авто?Тим паче знято Є-5.Гольф 1,6-2-3 роки,ціна європейська.Мито мінімальне.Якщо ви власники,то все супер,але проблема у власності рухомого майна....а тут проблеми маштабні...