USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Порошенко підписав скандальний закон про посилки

31 Грудня 2017 11:51
Тепер завозити в Україну можна лише три посилки на місяць, вартістю не більше 150 євро кожна.

Президент Петро Порошенко підписав законопроект, який встановлює нові правила для безмитного ввезення в Україну посилок. Відповідна інформація з’явилася на сайті Верховної Ради.

На сайті парламенту зазначено, 30 грудня законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» повернуто із підписом президента.

Українці зможуть провозити товари загальною вартістю до 500 євро і вагою до 50 кг за умови, що були відсутні в країні більше 24 годин і в'їжджають в Україну не частіше одного разу за 72 години. Якщо ці тимчасові проміжки не дотримуються - ввезти товари можна буде на суму до 50 євро.

Зазначимо, обмеження існувало і раніше, 150 євро була вартість однієї посилки, а кількість відправлень не обмежувалася.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 31 Грудня 2017 12:23
зате з офшорів можна завозити бабло в необмеженій кількості
Українець Показати IP 31 Грудня 2017 12:45
От ,,молодчинка‘‘ ще більше українців змушені будуть шукати роботу за кордоном... ганьба!
7755 до Українець Показати IP 31 Грудня 2017 15:18
А контрабас совати - це робота?
Анонім до 7755 Показати IP 31 Грудня 2017 15:41
ні, платити зарплату 100 євро - це робота
Українець до 7755 Показати IP 31 Грудня 2017 17:34
500 євро, це контабас? Фура 20т ото контрабас, а ці люди собі на прожиття заробляють доб.йобе!
волинянин Показати IP 31 Грудня 2017 13:30
Люди тікайте з цього дурдому, олігархи самі тут на зарітках а живуть за кордоном.
Вол Показати IP 31 Грудня 2017 16:13
Що дурдом то дурдом.
Anat Показати IP 31 Грудня 2017 17:11
шановні журналісти не спотворюйте інформацію або консультуйтесь з юристами 3 ПОСИЛКИ НА ЗАГАЛЬНУ ВАРТІСТЬ ДО 150 ЄВРО...
Петро Показати IP 31 Грудня 2017 21:11
І що доброго може підписати ПОПа? (дуже вже жерти свиням хочется)
Небайдужий лучанин Показати IP 31 Грудня 2017 22:49
Му*ак той президент......((((
Я Показати IP 4 Січня 2018 16:40
Ця фішка про три посилки фізично не може запрацювати в 2018 році. Ще треба створити систему відслідковування посилок. Перевізники ще мають рахувати посилки один одного. Так що дійсно журналісти перш ніж писати мають вивчити тему .
андрій Показати IP 8 Січня 2018 12:07
геть пр*клятого ж*да!!!!!!!!!!!