USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Порошенко після втечі від ДБР полетів за кордон: стала відома цікава деталь. Фото

17 Грудня 2021 22:26
Колишній президент, нардеп Петро Порошенко після сьогоднішнього інциденту з Державним бюро розслідувань полетів за кордон.

Порошенка в аеропорту «Бориспіль» зустрів його колега по парламенту, «слуга народу» Олександр Мережко.

«Приємно зустріти колегу. Петро Олексійович у Борисполі», – написав Мережко, додавши фото експрезидента.

Згодом допис зник зі сторінки «слуги», його скріншот оприлюднило видання «Страна».
Як передає УНІАН, натомість у пресслужбі «Євросолідарності» стверджують, що Порошенко відбув у «заздалегідь заплановане дипломатичне турне до Туреччини та Польщі». У Стамбулі Порошенко нібито має зустрітися зі Вселенським патріархом Варфоломеєм, а в Польщі взяти участь у міжнародній конференції на тему «Росія – Україна – НАТО: ескалація напруженості на східному фланзі».

Читати ще: «Цукерки з лікером підкосили «сивочолого гетьмана»: Порошенко влаштував скандал у прямому ефірі. Відео

Проте видання «Страна» повідомляє із посиланням на джерело в слідчих органах, що Порошенко придбав квиток на літак до Стамбула сьогодні о 19:13 – через 15 хвилин після появи у ЗМІ інформації про нібито плани вручити йому підозру в понеділок.

Пресслужба «Євросолідарності» згодом оприлюднила ще одну заяву, в якій звинуватила ДБР у політичному переслідуванні Порошенка й згадали про експрезидента Віктора Януковича.

«Адвокати Петра Порошенка публічно надали вичерпні відповіді та всі аргументи щодо політично вмотивованої так званої «вугільної справи» та її цілковитої необґрунтованості. Прикметно, що улюбленим часом Віктора Януковича для переслідування опозиційних лідерів та його політичних конкурентів були новорічні свята», – заявляє партійна пресслужба.
Раніше у п’ятницю у ДБР заявили, що Порошенко проігнорував слідчих, які намагалися вручити йому повістку про виклик. Йдеться про «вугільну» справу, в якій фігурує кум Путіна Віктор Медведчук.

Читати ще: «Вугільна держзрада»: Порошенко – один із ключових фігурантів справи, за якою вже вручили підозру Медведчуку

«Сьогодні, 17 грудня, для встановлення усіх обставин кримінального провадження та прийняття відповідних рішень працівники ДБР поблизу Верховної Ради намагалися вручити повістку про виклик народному депутату України Петру Порошенку, однак він проігнорував представників правоохоронного органу та поїхав у невідомому напрямку», – йдеться у повідомленні ДБР.

Зазначимо, на оприлюдненому ДБР відео добре чутно, як з машини Порошенка лунає нецензурна лайка – чоловічий голос вимагає від водія їхати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Ігор Показати IP 17 Грудня 2021 22:56
Що ви домахалися до того Порошенка ? Ніяк вам він покою не дає.
222 до Ігор Показати IP 18 Грудня 2021 06:19
То Зєлябобіки, в них критичне мислення відсутнє!!! Армія Мова Віра - не словом, а ділом!!! Недалекі 73%, як вам посадки корупціонерів, справедливі тарифи та кінець епохи бідності?
Марків'ян до 222 Показати IP 18 Грудня 2021 23:58
Де ви бачили 73? Зара ледве 16 з приписками назбиралось.
Микита Показати IP 17 Грудня 2021 23:14
З теперішнім президентом розберіться! Отак і живемо- " Тот к лесу, тот к бесу".
Юра Показати IP 17 Грудня 2021 23:16
Ще мало домахались, давно має сидіти з мертвечуком і ахмєткою
лучани до Юра Показати IP 18 Грудня 2021 08:05
Давай список за що має сидіти?? А якщо нема - то мовчи. Якби було за що притягнути, то б Зеленька вже давно притягнув. А так тільки нерви тріпають пустозвонними повістками,як свідка.
Анонім до лучани Показати IP 18 Грудня 2021 10:02
за співпрацю з кгб/фсб як мінімум. яким чином син засудженого за розтрату соцмайна міг вчитися на дипломата за часів совка?
Зе бобік до лучани Показати IP 18 Грудня 2021 10:38
Він брата вбив, я по телевізору бачив, як Каїн
Анонім Показати IP 18 Грудня 2021 02:54
Мають сидіти ВСІ ПОПЕРЕДНІ ПРЕЗИДЕНТИ! А нинішній - в палаті Наполеонів в гамівній сорочці.
Так він же Показати IP 18 Грудня 2021 06:35
Свинорилий *хетьман*.
Андрій Показати IP 18 Грудня 2021 07:06
Полетів у Ватикан брехати патріарху про помсту ЗЕ ... і цей сором бачить вся Україна та світ ... його фани мусили би ховати очі, а ні, такі ж чесні, добре, хоч меншість :)
223 до Андрій Показати IP 18 Грудня 2021 08:44
Шкода що меншість , жалко що більшість недолугі. Але що дивуватись, чого бідні- бо дурні… отак у нас і є тому
Ого до Андрій Показати IP 18 Грудня 2021 08:50
Клятий Порох знову нагадив Бубочці у штанці
Ігор луцький до Андрій Показати IP 18 Грудня 2021 08:59
А де в статті згадується про Ватикан?Ви або уважніше читайте,або думайте ,що хочете написати.
Иван. Показати IP 18 Грудня 2021 09:33
Никуда Порошенко не денется.Попьет водки в Турции и вернется.Не переживайте.
Козак до Иван. Показати IP 18 Грудня 2021 10:39
Хто про що, а ''Иван'' про горілку
Анатолій Показати IP 18 Грудня 2021 10:48
порох злодій і повинен сидіти за гратами як і мертвечук
Александр Показати IP 18 Грудня 2021 13:52
Зашевелились слуги, нечего народу сказать опять за Порошенка взялись не по зубам вам наш гетьман.
Александр Показати IP 18 Грудня 2021 13:56
Толпе нравится повышение тарифов малые пенсии М О Л О Д Ц Ы. вот так и живем.
Спецагент Микола Показати IP 18 Грудня 2021 14:27
Поїхав в гості в Ростов провідати друга.
Ющ Показати IP 18 Грудня 2021 18:49
Петя послал всем привет,ибо власти на Украине нет. Вся власть в посольстве США.
Тет Показати IP 20 Грудня 2021 20:03
Порох не конфета и грехов хватает....