USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Як Порошенко використав атовців для атаки на Зеленського: опублікували переписку замовника

12 Лютого 2019 16:50
ГО «Українська спілка учасників АТО» за розпорядженням Адміністрації президента дискредитує конкурента Порошенка у виборчих перегонах Володимира Зеленського. Про це на своїй сторінці у мережі написав журналіст Олександр Дубінський.

Так, 12 січня 2019 року у Львові відбулася прес-конференція для ЗМІ, під час якої представники «АТОшників» розповідали, чому Зеленського не можна обирати президентом.

У мережу потрапила переписка народного депутата БПП Андрія Антонищака з прес-секретарем Порошенка Святославом Цеголком, в якій вони з метою подальшої дискредитації Зеленського узгоджують учасників цієї прес-конференції; погоджують анонс, а також тези виступу АТОвців, які повинні створити інформаційний привід для телеканалів типу «Прямий».

«Найсмішніша теза, яку в АП написали для АТОвців – «в новинах на 1+1 Порошенка будуть переозвучувати голосом Зеленського», – пише Дубінський і додає, що згідно з твердженням АП, «виконувати цей брудний трюк» доручено саме йому.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПОРОШЕНКО СТВОРИВ МЕРЕЖУ ДЛЯ ПІДКУПУ ВИБОРЦІВ

«Завдяки Цеголко, який переправив ці скріни для узгодження з АП і поділився ними з одним зі своїх «друзів» – ми тепер маємо повну картину не тільки тупості виконавців Порошенка. Але і механізму проведення замовних акцій з дискредитації опонентів Порошенка», – пише журналіст.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Просто Показати IP 12 Лютого 2019 17:26
Зняти всі пільги з цих продажних героїв... Клоуни.. Державу вони млять захищають... Бабло як рішало все, так і рішає. Ще в когось питання стосовно Зеленського????????????
Andrij Показати IP 12 Лютого 2019 17:32
ну и черти.....
дідо Показати IP 12 Лютого 2019 18:15
А що ЗЕленський боїться?
Навуходоносор Показати IP 12 Лютого 2019 18:25
Это не черти - бесы! Бесовщина на службе у Вия!
УКРАїНЕЦЬ Показати IP 12 Лютого 2019 18:37
КОЖЕН ВІДПОВІСТЬ ЗА СВОЇ ДІЯННЯ,І В ІНТЕРНЕТІ ТАКОЖ!!!Я ГОТОВИЙ!А ви???
ого Показати IP 12 Лютого 2019 19:39
то Цеголко такий неграмотний??? як він там працює)
Житель Показати IP 12 Лютого 2019 20:08
То це Атошнуті виходять продажними патріотами?
ан Показати IP 13 Лютого 2019 10:17
значить потрібно за Зеленського голосувати . раз так бояться його
Сергей Показати IP 14 Лютого 2019 09:31
Бл*, народ ,куда мы катимся? С*ка атошники вы позорите людей которые действительно там воевали не за блага и пільги и статус ветерана, а за страну и людей, хотя таких всего где-то 20%. Эти пид*ры решают и типа рулят страной, а грамотно писать не умеют. Начал читать их безграмотные переписки и офигел какие они тупорылые.
сергей Показати IP 14 Лютого 2019 15:54
когда горит седло то не брезгуют ни чем. А вы!!! хотите войну? я думаю да.порошенко ее не закончит он на ней зарабатывает мало вас там полягло хотите дальше воевать поддержывайте ету властьвыже герои,тот кто прошол войну ее не хочет точно