USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Порошенко з плакатами і «групою підтримки» прийшов у ДБР

28 Лютого 2020 10:57
Вранці 28 лютого п’ятий президент України Петро Порошенко прийшов до Державного бюро розслідувань, де його мають допитати.

Про це пише Українська правда.

«Ми з нашими адвокатами щойно повернулися з Шевченківського суду Києва. 10 хв тому суддя прийняла рішення скасувати постанову слідчого про відмову нам у закритті кримінальної справи, по якій ми сьогодні запрошені на допит. Постанова скасована, суддя прийняла рішення зобов’язати слідчого розглянути закриття кримінальної справи у зв’язку з відсутністю події злочину», – заявив Порошенко під будівлею ДБР.

Порошенко прийшов у ДБР разом з адвокатами. Також поруч ним стояли люди з плакатами на його підтримку, які зустрічали слова експрезидента оплесками.

Перед заявою Порошенка під ДБР виступили члени його фракції – Артур Герасимов, Ірина Геращенко, Ніна Южаніна, Володимир В’яторович, Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вони заявили, що справи проти експрезидента сфабриковані, а сам він завжди діяв відповідно до законів і Конституції. За словами соратників Порошенка, усі справи політично мотивовані, про що засвідчили так звані «плівки Труби» (екскерівника ДБР, – ред.)

Люди, які прийшли на підтримку п’ятого президента, тримали плакати «Ні політичним репресіям», «Державне бюро репресій» тощо.

Також за спинами політиків стояла дівчина в українському одязі з кайданками на руках та заклеєним клейкою стрічкою ротом.
Нагадаємо, у п’ятницю, 21 лютого, Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про забезпечення примусового приведення на допит до Державного бюро розслідувань народного депутата Петра Порошенка. У тексті зазначено, що рішення прийняте за клопотанням слідчого ДБР Олега Корецького. Судовою постановою передбачено здійснити приведення Порошенка на допит у процесуальному статусі свідка 28 лютого о 14:00 годині. Виконати рішення доручено органам Національної поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Сливки-Ленивки Показати IP 28 Лютого 2020 11:07
Ква-ква-ква!!
Лучанка до Сливки-Ленивки Показати IP 28 Лютого 2020 11:25
Я буду руки твои целовать, Я стану грустью в улыбке твоей, И нам никто не посмеет мешать И не отнимет у нас этих дней ........ ква... ква... ква
Алекс Показати IP 28 Лютого 2020 11:10
Ви що?! Я ж свята людина!!!! Як завжди боровся за покращення життя українців!!!! )))
нострадамус Показати IP 28 Лютого 2020 11:18
гроші закінчаться і підтримка також...
Констатую факт Показати IP 28 Лютого 2020 11:25
Це ж треба.... Все ла*##о в одному місці зібралося.....
Психопланетарій, Лип Показати IP 28 Лютого 2020 11:28
П.Порошенко, сцикун знову заплатив гроші своїм прибічникам та охоронцям. Сам боїться вийти на вулицю. Як він нагадує мені В.Ющенка, ці руки нічого не крали. Що один, що другий, два чоботи - пара.
Капіталіст до Психопланетарій, Лип Показати IP 28 Лютого 2020 12:53
Так Зеленського те саме чекає через 4 роки. Це наш менталітет і спосіб боротьби з конкурентами
Євробидло Показати IP 28 Лютого 2020 11:31
Ілья Новіков (гравець Что? Где? Когда?) росіянин - адвокат Порошенко..... стоїть ззаду Порошенка.....
пенсіонери Показати IP 28 Лютого 2020 11:54
крадія пенсій порошенка садити з конфіскацією довічно на Нари!!!
Платник податку до пенсіонери Показати IP 28 Лютого 2020 12:56
Так він вам давав 13-ту пенсію, а зеленський такий добренький її забрав. Нічого не розумію, якщо Вам давати то ви не раді, а якщо обікрасти то будете ногі цілувати?
факт до Платник податку Показати IP 28 Лютого 2020 13:31
І,хто ту 13-ту пенсію отримав? Відгукніться.
українець Показати IP 28 Лютого 2020 12:16
І хто тут клоун, а Петюня? :)))
Луч Показати IP 28 Лютого 2020 14:46
Його треба посадити , як попередження наступникам, а тим більше є за що !!!
Ґром Показати IP 28 Лютого 2020 23:06
Рейтинг Зеле5ського стрімко падає, відповідно з цим треба щось робити. Ідея-виконати передвиборчу обіцянку- бути приговором для Поороше5нка. Люди зрадіють, забудуть про ін проблеми. А загалом, у нас півкраїни треба пересадити.
Анонім Показати IP 29 Лютого 2020 21:39
а порохоботи ідейні та проплачені все мінусують та мінусують!