USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Порошенко заявив, що особисто виносив розстріляних майданівців з Маріїнського парку

19 Лютого 2019 15:14
У понеділок, 18 лютого, в день п’ятої річниці масових вбивств на Майдані, виступаючи в Івано-Франківську, Петро Порошенко заявив, що він особисто виносив загиблих з Маріїнського парку в Києві під час цих трагічних подій.

Відео виступу президента на своєму YouTube-каналі виклала журналістка Тетяна Висоцька.

«Я настільки обурена, що не можу не опублікувати це відео. Це – виступ Петра Порошенка сьогодні, 18 лютого 2019 року, через п’ять років після початку кривавої бійні на Майдані. У промові в залі Івано-Франківського театру президент України зі сльозою взявся згадувати цей страшний день. Але, м’яко кажучи, перебільшуючи свою участь і роль в ньому. Почнемо з того, що в 9 ранку беркутівці ще не стріляли. Про інше – взагалі без коментарів ... Ось так переписується історія», – написала Висоцька.

Сам Порошенко дійсно розповідає про ті події так, як ніби він був у самій гущі подій, а учасники Самооборони Майдану зверталися до нього за допомогою.

«Рівно п’ять років тому мій день почався з того, що я вийшов в Маріїнський парк, йшов до Верховної Ради, це було 9.00. Побачив побратимів з 14-ої сотні Самооборони Майдану. Зупинився. Поговорив. Вони звернулися до мене за допомогою, тому що по них стріляють. Пройшов 150 метрів. Біля фонтана стояв ланцюг «Беркута», який з помповими рушницями стріляв у людей ... Вже через 15 хвилин було 11 поранених – на моїх очах. Через півтори години – троє загиблих, яких ми намагалися донести до Будинку офіцерів. Ці хвилини, цей день я запам’ятаю на все життя», – розповів Порошенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
укринець Показати IP 19 Лютого 2019 15:25
покажіть відео докази
Адекватність? Ні, не до укринець Показати IP 20 Лютого 2019 15:14
Як? Та ви подивіться на відео, там... сюрприз-сюрприз, такого ніхто НЕ говорив. Але не обов'язково перевіряти інформацію, дивитись оригінал відео. То зайве)
Ага ага Показати IP 19 Лютого 2019 15:35
не просто виносив а ще і годував цукерками-рошенками!
777 Показати IP 19 Лютого 2019 15:38
И еще поведал о чем говорили отец Варлаам с Гришкой самозванцем на польско литовской границе... Слушаем и голосуем.
Анонім Показати IP 19 Лютого 2019 15:54
Оце такі наші політики, придумають находу, обманюють як можуть! Так само і з війною!
Українець Показати IP 19 Лютого 2019 16:11
"Закусывать надо". (с)
Навуходоносор Показати IP 19 Лютого 2019 16:56
"И Остапа понесло!"
Ян Показати IP 19 Лютого 2019 17:41
Ще трошки і він вже буде в окопах біля Донецька поранених виносити...))))
хехъ Показати IP 19 Лютого 2019 17:56
Всі вірять. Це головне.
Андрій Показати IP 19 Лютого 2019 18:05
І що тільки не "спиз...ять" аби до влади дорватися !
Корiнний лучанин Показати IP 19 Лютого 2019 18:25
Продолжения серiалу про вiроломне вторгнення 200000-ноi армii РФ.
Виборець Показати IP 19 Лютого 2019 19:11
Супермен х*єв.
Виборець Показати IP 19 Лютого 2019 19:14
Коли були там розстріли то вся та еліта-кулєвлобна с**алась з майдану, наче знали наперед.
Я до Виборець Показати IP 20 Лютого 2019 03:49
коментар було видалено
555 до Виборець Показати IP 20 Лютого 2019 08:08
Колись в одній передачі казали що вони знали і втікли раніше
Анонім Показати IP 20 Лютого 2019 08:17
Шобло Яника тоді багато людей поклало при підтримці "братського народу".
+ Показати IP 20 Лютого 2019 08:44
Слава рідному президенту! Слава!Слава!Слава герою!
Митя Показати IP 20 Лютого 2019 11:16
в тексте пороха них.я нет про то, шо он ЛИЧНО выносил раненных. Он употреблял местоимение МЫ, а это говорит только о том, что он причисляет себя к защитникам Майдана, а не к янукской мусорне.
олександр Показати IP 20 Лютого 2019 22:01
Мабуть пороху щось приснилось