USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьк приїде Петро Порошенко

12 Квітня 2014 17:00
Кандидат у Президенти України Петро Порошенко приїде на Волинь, і зокрема в Луцьк, у неділю, 13 квітня.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини підтвердили у Волинському регіональному виборчому штабі кандидата.

Насамперед, Петро Порошенко зустрінеться із журналістами у Луцьку, того ж дня виступить на площах у Володимирі-Волинському та Ковелі. А в неділю ввечері, о 18.00, Петро Порошенко зустрінеться з лучанами на Театральному майдані обласного центру.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Анонім Показати IP 12 Квітня 2014 17:01
Хай збирає чемодан і швиденько чухає,бо хвиля народна вже котиться.Невже він ще не зрозумів,що ніяких виборів не буде.
Андрій до Анонім Показати IP 12 Квітня 2014 20:40
У нас в селі казали про таких як ти,хворий на всю голову.Ти ж навіть свого імені боїшся назвати,просто проплачений троль.
я до Андрій Показати IP 13 Квітня 2014 12:05
тут таких багато, нед*умки які тільки клавою і вміють користуватися
петрович до я Показати IP 13 Квітня 2014 12:34
і то не всі
Петро до Анонім Показати IP 13 Квітня 2014 14:24
Що це тут за москалі пишуть в нас на волині? Кому не подобається Україна та ті хто відчуває ненависть до всього українського збирайте чемодани та гайда в россию матушку, чим менше вас тим більше нас. Кацапи вчать українців життю вже понад три століття, жодне з яких не відзначилось хорошим життям для народу. Годі сподіватися на щирість "братнього" народу, нам шановні з ними не по дорозі. Слава Україні!!!
Аноніму Показати IP 12 Квітня 2014 17:31
А якщо не буде виборів, то що буде? Ось сьогодні на Донбасі робиться все, щоб цей край став російський. А який сценарій пропонуєте ви для Волині?
Хунту к ответу Показати IP 12 Квітня 2014 17:33
Хунту, захватившую власть в Украине, к ответу! Под трубунал!
хунта до Хунту к ответу Показати IP 12 Квітня 2014 20:31
данильчук и гузь (с маленькой буквы) это про вас?
бб Показати IP 12 Квітня 2014 17:35
Канфети робить вкусні.
Анонім до бб Показати IP 12 Квітня 2014 20:11
Та ну ізжога від них і голова болить.Недарма в тих цукерках щось таки знайшли.Виборів не буде,тож і так понятно.
лікар Показати IP 12 Квітня 2014 17:59
Анонім. Ти деб. л?
777 до лікар Показати IP 12 Квітня 2014 21:06
коментар було видалено
Ганлоніму Показати IP 12 Квітня 2014 18:02
Куди хвиля твоя котиться і хто її котить? Ти чудо без мозгів.
Вільна Волинь до Ганлоніму Показати IP 12 Квітня 2014 18:37
Та це черговий радикал-фантазер з ПС.
Лучанка Показати IP 12 Квітня 2014 18:38
вже не приїде.
Вільна Волинь Показати IP 12 Квітня 2014 18:39
Приїде чи не приїде, але це для України сьогодні найоптимальніший кандидат. Адекватний, толковий, зібраний і вчасно став позафракційним.
Анонім до Вільна Волинь Показати IP 12 Квітня 2014 19:06
Не для україни а для заходу схід його не сприймає..... дай взагалі на майдані казали ні олігархам у владі а тут вже все влаштовує ;) :)))))
Вільна Волинь до Анонім Показати IP 12 Квітня 2014 19:23
Та не сказав би... Він такий жук, який знайде до всіх підхід і все буде в шоколаді=))
аксіома до Анонім Показати IP 12 Квітня 2014 19:29
А кого сприймає Схід щоб і Захід сприйняв?:)
Вільна Волинь до аксіома Показати IP 12 Квітня 2014 19:30
і то правда=)) Та ні... Я думаю, що Порошенко для цього підійде ідеально.
Анонім до Вільна Волинь Показати IP 12 Квітня 2014 20:09
в бізнесі про це кажуть пустити лиса в курник......
Анонім до аксіома Показати IP 13 Квітня 2014 01:12
Батька Лукашенко
Анонім до Вільна Волинь Показати IP 12 Квітня 2014 19:30
Він вже був при владі і не раз, такий же як Тимошенки і інші
Вільна Волинь до Анонім Показати IP 12 Квітня 2014 19:32
Факти!? Потрібні факти, щоб проти нього щось казати. Те що він був при владі, ще не означає, що мав можливість втілювати свої проекти. Ясна річ, що пішов у депутати, щоб не віджали заводи... Але ці заводи дають людам роботу, зарплатню і хоч якусь надію на майбутнє...
Анонім до Вільна Волинь Показати IP 12 Квітня 2014 20:00
Фактів дуже багато в гуглі, наприклад один "В 2003 году Государственная налоговая администрация в Волынской области возбудила уголовное дело по обвинению руководителей Луцкого автомобильного завода (ЛуАЗ), который Петр Порошенко контролирует через “Укрпроминвест”, в уклонении от уплаты налогов. В июле 2004 года Апелляционный суд Волынской области признал такие действия налоговиков неправомерными." да і був він не тільки депутатом, а і Міністром і Головою Нацбанка, нехватило можливостей? Ось і ще одне красномовне відео youtube.com/watch?v=dzK9y_wUDmI російське звичайно але всетаки.
Анонім до Анонім Показати IP 12 Квітня 2014 20:13
А ще його батько був засуджений за розкрадання державного майна в особливо великих розмірах в 1980-х роках.Бандит ще той.
))) до Вільна Волинь Показати IP 12 Квітня 2014 21:51
коментар було видалено
123 Показати IP 12 Квітня 2014 19:12
коментар було видалено
111 Показати IP 12 Квітня 2014 20:12
Оптимальний кандидат Ляшко
112 до 111 Показати IP 12 Квітня 2014 20:52
коментар було видалено
111 до 112 Показати IP 12 Квітня 2014 21:34
зато під Яценюком і Темошенко не ходить
))) до 111 Показати IP 12 Квітня 2014 21:52
так, цікавий тип. трохи неадекват, але феноменальний.
Дід Панас Показати IP 12 Квітня 2014 21:32
коментар було видалено
Незалежність Показати IP 12 Квітня 2014 21:53
Здоровий глузд українців має перемогти,Порошенко є гідним кандидатом і в даний час просто необхідним для країни.А клоунів в кандидати зареєструвалося багато,щось невесело від цього цирку.
Анонім до Незалежність Показати IP 12 Квітня 2014 22:38
в чому його гідність полягає???? і може скажете чому в його команді працює вигнана народом влада?????
ПС до Незалежність Показати IP 13 Квітня 2014 00:03
Ніколи ЖИД не буде гідним кандидатом
!!! Показати IP 12 Квітня 2014 22:45
солодка розвиває карієс, тож щоб потім зуби не боліти.
Розчарований Показати IP 12 Квітня 2014 22:52
В Горохові за Порошенка очолює передвиборний штаб Дзецько Галина. Ще тільки вчора вона агітувала всіх за Яника. Бачили Порошенка з сином на майдані. Думали він за Україну і хотіли за нього голосувати. Але коли бере такі кадри в свою команду, то мабуть - це вибір олігархів. Видно правду про нього пише преса. Люди будьмо пильні, не дайте себе обманути.
Петро Показати IP 12 Квітня 2014 23:17
Ви б і батька з матіррю облаяли. Тролі,валіть з новин. Люди ,отямтесь,не звірійте.
Винету Показати IP 12 Квітня 2014 23:34
Интересно, Вальцман завтра будет опять иконами розмахивать, когда завтра в центре с Вербным воскресеньем будет поздравлять "*** православных" ? ))))
Дід Панас Показати IP 13 Квітня 2014 00:05
Европейская комиссия заявила о невозможности реверсивных поставок российского газа на Украину. По мнению министра иностранных дел Словакии Мирослава Лайчака, закупки российского газа Киевом через страны Евросоюза нарушают соглашения с "Газпромом", а, значит, юридически невозможны. "Ни украинская, ни европейская сторона не являются владельцем, пока газ не пересек словацкую границу. Мы долго и детально изучали возможность виртуального реверса, но в итоге Европейская комиссия пришла к выводу, что в настоящее время это юридически невозможно без согласия "Газпрома". А его согласия, как вы понимаете, нет", — подчеркнул он. Ранее кандидат в президенты Украины Петр Порошенко заявлял о том, что в случае победы, он планирует отказаться от закупок российского газа посредством реверсивной покупки его у западных соседей. Словакия была одной из стран, с которыми Украина могла осуществить этот план. Но теперь в ЕС признают, что не хотят нарушать договоренности с Россией
Володимир Показати IP 13 Квітня 2014 01:46
Лише обрана влада зможе нормалізувати ситуацію в Україні, а не теперішні самозванці. яких до влади привели банди сотників!
віка Показати IP 13 Квітня 2014 09:28
зовсім його не підтримую довіряю Тимошенко ще
Реаліст Показати IP 13 Квітня 2014 09:58
Немає гідних кандидатів.
Александр Показати IP 13 Квітня 2014 15:40
выступал жесткий троль вроде