USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

До Луцька приїде Петро Порошенко

4 Січня 2019 11:37
Президент України Петро Порошенко прибуде з робочим візитом в обласний центр Волині 11 січня.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Ймовірно, візит, запланований на різдвяні свята, пов'язаний з майбутніми президентськими виборами, які відбудуться 31 березня цього року.

Відповідно до попередньої інформації, Петро Порошенко, серед іншого, візьме участь у зустрічі з активом області та святково-обрядовому дійстві, що відбудеться у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка.

Деталі – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анатоль_ Показати IP 4 Січня 2019 11:42
Волинь вже наiлася шоколаду
Ну все до Анатоль_ Показати IP 4 Січня 2019 14:46
Теперь то Анатоль скажешь Пороху все в глаза скажешь. Да, ты ж не шавка подзаборная ...?
Олег Показати IP 4 Січня 2019 11:44
Готуймо "гідну" зустріч шоколаднод""ому хєранту !! Тухлі яйка та гнилі помідорки !!
Іван Показати IP 4 Січня 2019 12:08
Буде шоколадки на Варшавці продавати?)
21 Показати IP 4 Січня 2019 12:13
не приїде, а прилетить) бо дорогі в нас точно не для його нових мерсів.
лучани Показати IP 4 Січня 2019 12:14
Волинь вітає нашого президента. Справжній український президент.
Доктор Шацький 33 см Показати IP 4 Січня 2019 12:39
Це приговор карьері... Відразу після відвідування військових частин Луцького гарнізону у різні роки позбавилися своїх посад Міністри оборони України Морозов, Шмаров, Марчук ,Ехануров,Шкідченко... Кому не лінь - може перевірити, і в т.ч. Кучма відразу після приїзду на Волинь програв вибори.
Степан (Крымчанин) до Доктор Шацький 33 см Показати IP 4 Січня 2019 12:58
Цікаві спостереження. Дуже професійні.
Вопрос Показати IP 4 Січня 2019 12:45
На х.. він тут потрібен?
gane2 Показати IP 4 Січня 2019 13:24
РПЦ аж колошматить від приїзду
антон до gane2 Показати IP 4 Січня 2019 13:51
РПЦ це Рошенова Православна Церква , ти не плутай її РПЦ МП
Трикаш Лена Показати IP 4 Січня 2019 13:39
краще б зеленський приїхав
скептик до Трикаш Лена Показати IP 4 Січня 2019 15:12
любить народ ряжених
Слава Наступу Показати IP 4 Січня 2019 19:48
ПОрох Гетьман наш, а ви свинособаки, які за вавку зібрались голосувати, просто дурні.