Посадовців-залізничників із Волині та Львівщини викрили на привласненні держкоштів
«Укрзалізниця» раз за разом опиняється в центрі корупційних скандалів. Нині в розслідуванні фігурують Волинь і Львівщина. Правоохоронці запідозрили привласнення бюджетних коштів.
Потяги збиткові, маршрутів стане менше, грошей бракує – такі заяви від посадовців «Укрзалізниці» українці чують регулярно. Нещодавно компанія знову опинилася в центрі розслідування. На Волині правоохоронці відкрили кримінал щодо привласнення і розтрати коштів. Розслідування розпочали в жовтні 2025 року, а днями затримали двох фігурантів, ідеться в сюжеті ТРК «Аверс».
Один із затриманих – житель Волині, заступник начальника відокремленого структурного підрозділу «Ковельська дистанція колії». Другий – посадовець із сусідньої області, начальник «Служби колії» регіональної філії «Львівська залізниця». Їх відсторонили від посад.
Імовірно, один із фігурантів хотів знищити докази, а саме – флешку. От тільки камера відеонагляду біля дороги все зафіксувала. Волинські слідчі виїхали у Скнилів біля Львова, де при дорозі вилучили носій інформації.Читати ще: 100 тисяч доларів за демонтаж колії: затримали посадовця «Укрзалізниці»
Обом посадовцям загрожує від п’яти до восьми років ув’язнення. Яку суму вони могли привласнити і як саме? Цього правоохоронці поки що не розголошують.
До слова, під час обшуків в одного із фігурантів виявили документи на будівництво житлового будинку у Львові та вилучили понад 67 тисяч доларів.
Нагадуємо, торік Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила, що лише на закупівлі фарб та лінолеуму окремі посадовці «Укрзалізниці» привласнили понад 15 мільйонів гривень. Також повідомляли, що народний депутат разом із підприємцем організували схему розкрадання 140 мільйонів гривень під час закупівель кабелів для АТ «Укрзалізниця».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Потяги збиткові, маршрутів стане менше, грошей бракує – такі заяви від посадовців «Укрзалізниці» українці чують регулярно. Нещодавно компанія знову опинилася в центрі розслідування. На Волині правоохоронці відкрили кримінал щодо привласнення і розтрати коштів. Розслідування розпочали в жовтні 2025 року, а днями затримали двох фігурантів, ідеться в сюжеті ТРК «Аверс».
Один із затриманих – житель Волині, заступник начальника відокремленого структурного підрозділу «Ковельська дистанція колії». Другий – посадовець із сусідньої області, начальник «Служби колії» регіональної філії «Львівська залізниця». Їх відсторонили від посад.
Імовірно, один із фігурантів хотів знищити докази, а саме – флешку. От тільки камера відеонагляду біля дороги все зафіксувала. Волинські слідчі виїхали у Скнилів біля Львова, де при дорозі вилучили носій інформації.Читати ще: 100 тисяч доларів за демонтаж колії: затримали посадовця «Укрзалізниці»
Обом посадовцям загрожує від п’яти до восьми років ув’язнення. Яку суму вони могли привласнити і як саме? Цього правоохоронці поки що не розголошують.
До слова, під час обшуків в одного із фігурантів виявили документи на будівництво житлового будинку у Львові та вилучили понад 67 тисяч доларів.
Нагадуємо, торік Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила, що лише на закупівлі фарб та лінолеуму окремі посадовці «Укрзалізниці» привласнили понад 15 мільйонів гривень. Також повідомляли, що народний депутат разом із підприємцем організували схему розкрадання 140 мільйонів гривень під час закупівель кабелів для АТ «Укрзалізниця».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
123
Показати IP
21 Травня 2026 18:36
Конфіскація , і розстріл .
Вони ніколи не зміняться , а другі перед тим як обійняти посаду можливо задумаються , якщо ні то повторити , поки порядні люди не прийдуть .
Можливо тоді Укрзалізниця за живе новим життям .
321
Показати IP
21 Травня 2026 21:12
Куди не глянь крадуть, крадуть і крадуть! Біда в тому, що крадуть українці самі в себе , ніхто інший.
232 до 321
Показати IP
21 Травня 2026 22:31
Точно! А так всі у вишиванках, в церквах лобами підлогу пробивають і люблять розводити теревені про те, що у всьому винна клята "влада"
Дочасно пішов із життя Захисник з Любешева Іван Сокирка
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Знову штормитиме: на вихідних по Землі вдарить магнітна буря
Сьогодні 10:32
Сьогодні 10:32
Росія атакувала Україну 118 БПЛА. Є загиблий на Запоріжжі
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
Із дівчиною впали з мотоцикла: волинський студент віддасть державі понад 40 тисяч гривень 
Сьогодні 09:08
Сьогодні 09:08
У Луцьку стартував «Довженко-Центр. Кіноклуб»
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Менш як половина молоді визначилася з майбутньою професією
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.