USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Потрощив десяток автівок і заснув на капоті: у Луцьку п'яний чоловік влаштував дебош на парковці

9 Квітня 2021 10:22
У Луцьку в елітному житловому комплексі «Яровиця» неадекватний чоловік побив майже десяток автомобілів, а потім заснув на капоті чужого автомобіля.

Про це повідомив власник одного із розбитих легковиків, пише Під прицілом.

Інцидент стався 9 квітня близько 4 години ранку.

Чоловік проник у підземний паркінг елітного ЖК Яровиця та розбив 9 припаркованих автівок.

Як видно на фото, пошкоджені дороговартісні автівки − «відбито» всі дзеркала, уламки розкидані про всьому паркінгу.

На відео можна побачити, як неадекват заснув на капоті чужої автівки після акту вандалізму.

На місці події працює поліція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
!!!! Показати IP 9 Квітня 2021 10:37
Що робила на цей час О-Х-О-Р-О-Н -А-? чи іі просто там немає.
Пффф до !!!! Показати IP 9 Квітня 2021 11:18
нема там ніякої охорони, це громадська парковка
сусідка) до Пффф Показати IP 9 Квітня 2021 14:53
як це громадська парковка??? паркінг куплений за 12 тисяч доларів, якесь бидло напилося в гостях, вкрало чіп і розтрощило машини!!!!
Ахаха до сусідка) Показати IP 9 Квітня 2021 15:13
вас розвели на гроші, згідно закону для кожної квартири забудовником має бути передбачено як мінімум одне паркомісце причому безкоштовно, купуючи квартиру отримуєте паркомісце в придачу
сусідка до !!!! Показати IP 9 Квітня 2021 14:55
охорона як завжди спала! цей мужик ще танцював по машинах 40 хвилин, є відео! а охорона спокійно спала!!!!
Мешканець Показати IP 9 Квітня 2021 10:38
А де в цей час перебувала доблесна охорона зазначеного елітного комплексу? Знову точила ляси з продавчинями магазину? Чи саме в цей час відключала від мережі пропускні системи домофонів на прохання працівниць пепекураень, щоб клієнтам з вулиці було зручніше заходити?
Народна прокуратура Показати IP 9 Квітня 2021 10:49
Революціонер-більшовик?
nick Показати IP 9 Квітня 2021 11:28
він чув голос...
Сталін Показати IP 9 Квітня 2021 11:40
Правильно! бий буржуів!!))
лучанин Показати IP 9 Квітня 2021 13:39
забули дописати до хуліган був теж елітний
Vasik Показати IP 9 Квітня 2021 16:21
відколи цей полішуцький гуртожиток, став елітним житловомим комплексом?)
Петрович Показати IP 9 Квітня 2021 16:23
З яких це пір «елітний комплекс»?. Кожен поважаючий себе мешканець міста який своім горбом заробив на каартиру не купить в цій общазі собі житло. Гроші на вітер. Це тільки варік для « васі пєті колі» з полісся, якому мамка з батьою разом із місцем в універі прикупили хижину. Ось і все. Еллліта города!
k до Петрович Показати IP 10 Квітня 2021 15:31
Хорош завідувати бомжара )) Комплекс класний. Локація класна, а ти - бомж )
Олег Показати IP 9 Квітня 2021 19:54
Шановні 'коментатори',Я особисто до Яровиці відношення не маю,але навіщо Ви ображаєте людей,ніхто нікого не змушує купивати квартири в будь якому комплексі,навіщо писати ці 'коменти'!Тут пояснення одне-'Тупа заздрість'.Якщо у Мене нема коштів на Яривицю,то буду далі жити в "Пенельці" і молитись,щоб не завалилась.
Анонім до Олег Показати IP 9 Квітня 2021 21:05
Яка заздрість?Купив свій будинок і живи,а ця "яровиця"реальний гуртожиток,а не елітне.Все на кучі,гараж,дитмайданчик,куча сусідів в коробках.Є багато будинків по ціні квартири,так що заздрістю тут і не пахне.
Ахахаха до Олег Показати IP 9 Квітня 2021 21:11
Ті ссср-панельки простоять довше ніж та яровиця кривозбудована на швидку руку.
k до Ахахаха Показати IP 10 Квітня 2021 15:32
ще одне далеке обізвалося. Сиди в панельці і не вилазь ))
Ахахаха до k Показати IP 10 Квітня 2021 21:05
краще сидіти в панельці ніж в тій хуяровиці!
Петрович до Олег Показати IP 9 Квітня 2021 21:15
Яких коштів? Ви взнавали скільки коштує там квадрат?! Напевно, ні. Думаючі люди в говногуртожиику цьому і не куплять навіть зі знижкою. Заспокійтесь! Люди по дєлу глаголять!!!
Олег до Петрович Показати IP 9 Квітня 2021 23:07
Я будував будинок особисто,якщо все зробити якісно,ціна 1 кв.з ремонтом і меблями десь приблизно 1000$,і це повтрюю приблизно(я про халупи по 40 тис$. не кажу,бо сам їх будую),повірте це ще гірше Яровиці на Боратині,Струмівці і т.д.
Анонім до Олег Показати IP 10 Квітня 2021 10:49
Видно ти один ті халупи будуєш,бо люди будують нормальне,побачити б твою лице,щоб такого "майстра"всі знали.
Таня до Олег Показати IP 10 Квітня 2021 09:58
Причому тут заздрість? Шанхай, єдиний «плюс» якого , що він побудований в центрі міста.
Знай.є Показати IP 9 Квітня 2021 23:26
Це засланий диверсант від місцевого СТО
Хамло Показати IP 10 Квітня 2021 20:46
З того двору-колодязя виходиш на транспортну розв'язку, і відчуваєш як на голову перестає тиснути звук вентиляції і височенні стіни по колу.
Андрій Показати IP 11 Квітня 2021 01:46
Жив у різних ЖК. Яровиця - хороший будинок і ніяк не дно як пишуть деякі коментатори. Дитяча площадка, гарні двері на вхід, ліфти, планування, пентхауси на верху. От Зацепи там дійсно і відшиб міста і будинки всі страшні на кучу. Яровичці ставлю лайк. Гарний будинок міста Луцьк, щоб там не писали